האם המפרט של המחשב שאני עומד לקנות כל הרכיבים ינוצלו כמו שצריך? תקציב כ-6500 ש"ח - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם המפרט של המחשב שאני עומד לקנות כל הרכיבים ינוצלו כמו שצריך? תקציב כ-6500 ש"ח

MACHINE-GUN

Recommended Posts

טוב אני שמח לשמוע שהמחשב לפי המפרט שאמרתם לי יעבוד פיצוץ וגם יהיה פיצוץ רק לגבי האלה ששאלתי אני מקווה שיהיה לי תשובה על זה

למה אתה מתכון שאתה אומר בצורה טובה?, וגם איך הקירור המפלצתי הזה של המעבד אמור להיות בתוך המארז ומה אמור לתפוס אותו זה נראה מפחיד
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אני שמח לשמוע שהמחשב לפי המפרט שאמרתם לי יעבוד פיצוץ וגם יהיה פיצוץ רק לגבי האלה ששאלתי אני מקווה שיהיה לי תשובה על זה

שאומרים לך בצורה טובה אין לך מה לדאוג- זה סימן טוב, הספק של ה sonata הוא טוב ולא יהיו בעיות , בקשר לאיך זה יחזיק אני מניח שאתה לא מרכיב את המחשב אז אין לך מה לדאוג זה לא יטייל לך בתוך הקופסה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רציתי לומר שבאמת מדובר במפרט מעולה.

לדעתי כדאי לחכות לצאת הR600 והוזלת מחירים של ככה המחירים יהפכו נורמלים, חבל שבעוד חודש חודשיים המחשב שלך יאבד כ20-10% מהערך שלו.

אם אתה באמת יכול לחכות קצת ויש לך מחשב נוכחי נורמלי וסביר שאתה תוכל לסחוב איתו כמה שבועות מומלץ מאוד לחכות לראות תוצאות ואז להחליט. מה שאני אומר נובע משיקול כזה: נוידיה הוציאו את הכרטיס הראשון שלהם התומך בDX10 לפני חצי שנה בערך, מה שאתה קונה זה אותו כרטיס בדיוק. הכרטיס הזה חיה וחזק מאוד לכל משחק קיים וגם לחלק מהמשחקים העתידיים אני בטוח אבל לעומת זאת המתחרה של נוידיה - ATI- עוד לא השיבו מלחמה בנוידיה ולא נתנו תשובה לכרטיסי ה8800 אז בגלל זה לדעתי כדאי לחכות ולראות איך השוק ייתנהל בDX10 כלומר מי יישלוט.

בשורה התחתונה מפרט כמו שנתנו לך פה הוא מפרט מצויין, כל משחק קיים תריץ בצורה שלא תיאמן ^_^ אני ראיתי באנצ'ים של משחקים עם ה8800 ואני חוטף שוק משחקים כבדים יחסית DOOM3 HL2 FEAR FARCRY, תבין שעם המחשב הזה תוכל לשחק על מקסימום גרפיקה ברזולוצייה כמעט מקסימלית של המסך שלך ותקבל ביצועים נורמלים שאפשר להינות מהם.... אז כדאי לך לקחת את כל מה שאמרתי לך פה בחשבון ולחשוב כיצד לבזבז את ה6500שח האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה לומר לך אם תמיד היה לך נוידיה. אתה POWER USER? כלומר משתמש שמתעניין במחשב ויודע להתעסק בכל מה שקשור להגדרות וכו'???

הכרטיסים אמורים לצאת במאי. מה שנכון להיום בטוח ב90% זה שבסוף מאי הם יהיו בחנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה בטוח שהספק יספיק לכרטיס מסך כי רשום שצריך ספק כזה A minimum recommended 550W system power supply (with 12V current rating of 26A). והספק של סונטה הוא 450 ובכלל שאני יעשה אז מה אתה אומר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...