המחשב מתקשה להריץ סרטים, בעיה במעבד או זיכרון? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב מתקשה להריץ סרטים, בעיה במעבד או זיכרון?

stio

Recommended Posts

שלום רב

ברשותי המחשב שבמפרט בצד. <--------

לאחר שדרוג מערכת ההפעלה מ- 98 ל- המחשב מתקשה להריץ בצורה נורמלית.

מה שקורה זה שהקול רץ באופן תקין אבל התמונה בקושי זזה ונתקעת, עד כדי כך שהקול לא מתאים לתמונה.

ניסיתי להוריד כמה סרטים/ קבצי וידיאו שונים כדי לוודא שהבעיה היא לא בקובץ הספציפי ובנוסף להפעיל את הקובץ באמצעות 2 נגני וידיאו שונים (הבי אס פלייר והמדייה פלייר 9) וזה לא פתר את הבעיה.

לפי הנתונים אני חושב שבגלל ששידרגתי את מערכת ההפעלה המעבד או הזיכרון לוקחים יותר מידי משאבים ובכך לא נשאר משאבים להרצת .

השאלה היא מה לשדרג? האם את הזיכרון או המעבד?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שבזמנו היתה לי אותה בעיה עם מעבד של 500 מה"צ אבל זה היה עם הבטא של , אח"כ התקנתי ווינדואוס 2000 שאתו לא היתה בעיה וכשחזרתי ל-, הפעם בגרסה הסופית, לא היתה הבעיה הזאת וזה מאוד הפתיע אותי כי השינוי היחיד שעשיתי במחשב חוץ ממערכת ההפעלה כמובן היה להחליף כרטיס קול... לא יודע אם זה יעזור לך, וגם לי זה נראה מאוד מוזר, אבל לפחות שווה לך לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תתקין קודאקים, דבר שני תוריד נגן מדיה נורמלי כמו bsplayer , דבר שלישי כל פעם שאתה פותח מחדש את התוכנה שאיתה אתה מפעיל את הסרט לך ל-task manager ותשים רת התוכנה בעדיפות "AboveNormal" ואז תיהיה עדיפות ללקיחת משאבים מהמעבד לתוכנה שאיתה אתה מפעיל את הסרטים.

יש לי מחשב אחד עם מעבד בתדר 500mhz והוא מצליח להראות יופי ...

מקווה שזה יעזור לך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...