MX1000 VS G7 VS REVOLUTION MX - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MX1000 VS G7 VS REVOLUTION MX

עמיר

Recommended Posts

לי יצא לחזיק את כל העכברים הנ"ל וה MX 1000 הכי נוח!

לי יש אותו קרוב לשנתיים טפו טפו טפו לא עושה שום בעיות.

ממולץ!

הG7 לא נוח בכלל! ה REVOLUTION לטעמי לא נוח בגלל הגלגלת שבצד שמפריעה וגם המחיר שלו לא שווה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה ידידי....את ה MX 1000 קניתי לפניי שנתיים והמחיר ששילמתי היה 323 שקל.

את ה G7 ואת ה REVOLUTION יצא לי לחזיק באותו זמן בחנות ברמת גן (פומפא).

לפי דעתי ה MX 1000 הכי נוח.

הלכתי עם חבר שהתלבט בינו לבין ה REVOLUTION ולקח את ה MX 1000 גם בגלל המחיר וגם בגלל הנוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את כל הדגמים האלו בבית.

1.G7- מבחינה ארגונומית אולי הכי נוח ומהיר מאוד אבל אין לו כפתור דפדוף אחורה וכן בגירסא הראשונה [ אותה יש לי] מזיעים איתו הרבה וזה די לא נוח, בגירסא השניה [הכחול/שחור] אומרים ששיפרו את זה ומישהו פה כתב שיש לו את זה והוא בכלל לא מזיע. בכל מקרה עכבר מעולה למשחקים ולענין הבטריות כל בטריה מספיקה ל10 שעות ונטענת במשך או שעתיים או 10 שעות [איך שמכוונים במטען] וזה נוח להטעין ולהחליף זה הדבר האחרון שצריך להפריע לך בו, וכמו שכתבתי זה עכבר סופר למשחקים הוא כמעט ולא נכנס למצב שינה מגיב מיד חד וכו'.

2.לגבי הMX1000 הוא גם טוב התגובה שלו חדה מהירה הבטריה שלו נטענת תוך 3 שעות בערך ומספיקה לשבוע [והרבה פעמים יותר - תלוי בשימוש] כאילו שהיא לא רוצה להגמר . מבחינת נוחות אני לא אהבתי כל כך אבל קראתי הרבה שכתבו שהוא מאוד נוח.

3.לגבי הREVOLUTION הוא גם מעולה כמו הMX1000 וגם יש לו את הגלגלת המיוחדת[היא מאיצה אוטומטית] שעובדת ממש נחמד[במידה ואתה צריך אותה] אבל לי אישית הגלגלת התחתונה די תקועה כך שזה די הורס.

לסיכום נראה שזה תלוי מה אתה צריך אם זה משחקים אז הG7 אבל רק את הגירסא השניה ואם לעבודה משרדית אז כל עוד אין לך צורך בגלגלת המיוחדת של הREVOLUTION אז כדאי לך לקחת את הMX1000 .

לענין הדרייברים לי הם עוזרים הם מאפשרים לך להגדיר כל מיני דברים, מעלים הודעות כשהבטריה נגמרת וגם אם אתה רוצה להשתמש בכפתור מסוים בעכבר[ זה שמעביר בין החלונות הפתוחים] אתה לא יכול ללא דרייבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...