מעוניין במארז בתקציב 300-400 ש"ח פרטים בפנים + שאלה: האם הספק מתאים למערכת? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין במארז בתקציב 300-400 ש"ח פרטים בפנים + שאלה: האם הספק מתאים למערכת?

TiGeRGuY

Recommended Posts

היי אני רוצה לקנות מארז חדש למחשב וחשבתי על המארז הזה:

http://www.gibornet.co.il/?page=shop/flypage&product_id=1075&category_id=1a1115a9b5953cb313a011464b848650&

מה אתם אומרים עליו? בניה איכותית? איך הקירור שלו? סידור מאווררים? יש המלצות למארזים יותר טובים (מבחינת בעיקר) בתקציב של כ- 300-400 ש"ח (כמובן שעדיף כמה שפחות)

בנוסף השאלה שלי היא האם ספק ג'נרי 250W מתאים למערכת שלי:

intel presscot 3.0GHz 64BIT 775

MSI 915p combo

512MB 400MHz

Geforce 6600 128bit 256MB -EX

creative audigy 4

WD 80G sata

צורב DVD

כונן 1.44

2 מאווררים 80mm

אם הוא לא מתאים יש המלצות לספק אחר טוב? כמה שיותר זול.

תודה רבה :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הספק כבר מורכב במערכת (מדובר בספק שהרכיבו לי עם המערכת כשקניתי אותה). אבל בפחות משנתיים החליפו לי אותו 3 פעמים, בפעם האחרונה הוא גם פגע בלוח אם. באייבורי מתווכחים איתי שהספק מתאים למערכת לכן השאלה שלי היא אם אני צריך להחליף ספק.

מה בקשר למארז יש לך הצעות? מכיר את המארז הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ספק יש לך? איזה דגם?

לי גם יש ספק 250 שקיבלתי מאיבורי, אבל הוא מחזיק את המערכת שלי מצויין גם עם OC לכרטיס מסך וכשהכל בעומס.

4 מאווררים +CD+DVD+ שתי כרטיסים PCI ו5 חיבורים לUSB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Xtract אתה צודק אבל אני עומד לפני קנית מארז ואולי המארז יבוא עם ספק אז בגלל זה אני עדיין לא קונה. כרגע לא מפריע לי כי אני עדיין בתקופת אחריות.

לגבי המארז אפשר הסבר או סיבה להצהרה שלך? מה כלכך גרוע בו? על איזה אתה ממליץ?

חן יש לי את הספק שבא עם המארז עם הידית לא יודע איזה דגם אני צריך לפתוח את המחשב בשביל לראות אותו. לי הספק וכל המחשב בלי קשר עשו בעיות כבר מהיום הראשון. (כי קניתי באייבורי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה המארז הזה יותר טוב מה-RAIDMAX SAGITTA? בקושי יש לו פתחי איוורור. למה לא ה SAGIITA? ועוד דבר הוא קצת (הרבה) מכוער.[br]פורסם בתאריך: 19.04.2007 בשעה 17:25:13

קראתי עכשיו כמה ביקורות מאוד טובות על המארז הזה.. אני לא מבין מה כלכך גרוע בו. אשמח מאוד אם תכתוב.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הביקורות הוא שקט מאוד. ואיכות הבניה גבוהה. מה לגבי , זרימת אוויר? (ותודה על ההתיחסות להודעה שלי)[br]פורסם בתאריך: 19.04.2007 בשעה 22:26:22

לפי הביקורות הוא שקט מאוד. ואיכות הבניה גבוהה. מה לגבי , זרימת אוויר? (ותודה על ההתיחסות להודעה שלי)

אגב איך הספק שלו? אם אני הולך עליו שווה לקנות אותו כולל ספק ב-385 או בלי ב 330 ועם הספק שהצעת לי? שזה 105.

הספק הוא PS2 ATX12V לא הצלחתי למצוא עליו הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק שמגיע איתו עתיק ולא יחזיק שום דבר

המארז עצמו מצוין

תודה, עדיף באמת לקנות אותו ב 323 +ספק איכותי בסביבות ה-115.

מה עדיף מבין אלו?

http://zap.co.il/models.asp?Sog=C-PowerSupply&DB135521=135522,370169,135524&DB142400=142411

(או שיש הצעות האחרות) איך ה FSP REAL 300W ATX POWER SUPPLY 24PIN+SATA ?

עוד משהו קטן לגבי המארז, הכלוב של הכוננים הקשיחים מקדימה לא חוסם את המאוורר?

מצטער על כמות השאלות ותודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...