לגבי האפשרות לחבר כרטיס זיכרון לIAUDIO D2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לגבי האפשרות לחבר כרטיס זיכרון לIAUDIO D2

Kill-Bill

Recommended Posts

היי

החלטתי שהגיע הזמן להשתכלל ולמכור את הIAUDIO6 המדהים שלי, שמשרת אותי נאמנה ולעבור למשהו יותר חדש כמו הD2

ואז שמתי לב שבאג העלו את המחיר של הD2 4GB ביותר ממאה שקל וזאת סיבה נוספת בשבילי

למה לא לקנות את הגרסה של ה4GB אחרי שהבנתי שכל הגרסאות האלה באות רק בלבן משום מה.

אז החלטתי ללכת על ה2GB ולקנות כרטיס של 4GB שזאת אופציה די טובה.

עכשיו ראיתי שיש שלושה סוגים של כרטיסים ולכל סוג מהירות שונה,

רציתי לדעת אם הבדלי המהירות האלה בין הכרטיסים יהיו משמעותיים כשאני ישתמש בכרטיס עם הD2

ואם כדאי להוסיף עוד 50 שקל בשביל כרטיס עם מהירות של X60 במידה וזה כן ישפיע על המהירות שבה יפעל

הסרט/השיר וכו'.

חוץ מזה אני ישמח לשמוע חוות דעת של מישהו שכבר ניסה את זה.

תודה רבה

אתם נהדרים

;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי ואני מרוצה

מחפש עכשיו כרטיס של 8 אבל כנראה אלך על כרטיס של 4 גיגה בלבד בגלל זמינות גדולה יותר

הכרטיסים שאתה מחפש זה כרטיסי SD או SDHC למרות שהוא תומך על MMC אני לא הייתי הולך עליהם כי התפוצה של SD גדולה יותר

ובוא נגיד את זה ככה, ההבדל במהירויות קיים לא נוראי וגם לא מורגש אבל שווה לשלם עוד כמה שקלים בשביל משהו יותר איכותי

על איכות לא מתפשרים.

אני מרוצה מאוד מהD2 שלי

אם יש לך שאלות עליו אתה מוזמן לשאול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי בפוסט שפתחתה הכרטיס מהיר מאוד ולמצלמות DSLR יש מגבלת מהירות במצלמה בשימוש עם הכרטיס

ככה שאני לא חוזב שזה יהיה מוצדק להוסיף עוד מאה שקל בשביל מהירות יותר גבוהה.

אני כן מודאג מכך שיכול להיות ששימוש בכרטיס יוריד את חיי הסוללה, השאלה היא בכמה אם בכלל?

כמה זמן בערך לוקח להטעין אותו דרך המחשב?

סרטים רואים בצורה חלקה ובאיכות טובה?

השתמשתה כבר באפשרות לחבר אותו לטלוויזיה? זאת אפשרות שימושית? אפשר להציג סרטים בטלוויזיה ברזולוציה הרגילה שלהם ובלי המרה?

איך התמיכה שלו בעברית, כבר שינו את כל התפריטים לעברית בלי בעיות?

כשאתה מחבר את הכרטיס , בשביל לשמוע שירים ממנו אתה צריך לעבור למצב מיוחד או שהוא ניהיה חלק בלתי נפרד מהקיבולת של המכשיר (בתצוגה, השירים שבכרטיס נמצאים ביחד עם השירים שבמכשיר)?

איזה נגן היה לך לפני הD2?

מצטער על החפירה אבל כשמוציאים כסף צריך לבדוק טוב על מה מוציאים אותו.

תודה על הכל

אתם נהדרים כבר אמרתי?

;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כן מודאג מכך שיכול להיות ששימוש בכרטיס יוריד את חיי הסוללה, השאלה היא בכמה אם בכלל?

בוא נגיד שלא בדקתי את זה לעומק, אבל כרטיס SD לא לוקחים הרבה חשמל הSDHC קצת יותר בגלל אופן הפעולה שלהם אם אני לא טועה, אבל עדיין הפגיעה היא מינורית בהשוואה לכמות זמן שיש לך 52 שעות באופן כללי

כמה זמן בערך לוקח להטעין אותו דרך המחשב?

אני מטעין אותו כשאני הולך לישון פעם בכמה ימים. בעיקרון 7 שעות ממצב ריק

סרטים רואים בצורה חלקה ובאיכות טובה?

איכות מעולה, חברים שלי שראו התפעלו. אני רואה את האנימות שלי עם כתוביות ומסוגל לקרוא זה כבר מראה משהו על האיכות

השתמשתה כבר באפשרות לחבר אותו לטלוויזיה?

לא, לא קניתי את הכבל למרות שאני שוקל לקנות בשביל שתיהיה לי האופציה להשתמש בו, אין לי צורך ממשי בזה

זאת אפשרות שימושית? אפשר להציג בטלוויזיה ברזולוציה הרגילה שלהם ובלי המרה?

כאמור לא נבדק אבל יבדק בעתיד, הכבל עולה סה"כ 60 שקל

איך התמיכה שלו בעברית, כבר שינו את כל התפריטים לעברית בלי בעיות?

התפריטים בעברית, למרות שאני לא משתמש בהם, ממה שראיתי אין בעיות

כשאתה מחבר את הכרטיס , בשביל לשמוע שירים ממנו אתה צריך לעבור למצב מיוחד או שהוא ניהיה חלק בלתי נפרד מהקיבולת של המכשיר (בתצוגה, השירים שבכרטיס נמצאים ביחד עם השירים שבמכשיר)?

חלק בלתי נפרד ואתה יכול להבדיל רק אם אתה משתמש בתצוגת תקיות לשם שימוש במכשיר (כמוני)

איזה נגן היה לך לפני הD2?

::) אני לא רוצה לדבר על זה, חרא ג'נרי תבין לבד, אני חייל אתה יודע. לוקח זמן לארגן כסף ורצון לבזבז אותו למרות שעכשיו אני הולך על הקטע של איכות השמיעה חזק, עוד מעט מגיעות האוזניות שלי מארה"ב ואז באמת אני אנצל את המכשיר כמו גדול

מצטער על החפירה אבל כשמוציאים כסף צריך לבדוק טוב על מה מוציאים אותו. הנאה מובטחת

תודה על הכל

אתם נהדרים כבר אמרתי? אני יודע אני יודע :P

;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח לשמוע ממך איך אתה מתכוון לשלוח את זה לישראל ולאזור שלנו הצפון.

מבחינתי יש לי אפשרות דרך ארה"ב שזה יוצא 50 שקל משלוח לארה"ב ובעוד פחות מחודש

דודה שלי צריכה גם ככה לבוא משם אז היא יכולה להביא איתה דברים בלי עלויות נוספות (איזה כיף זה לנצל קרובים בחו"ל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח לשמוע ממך איך אתה מתכוון לשלוח את זה לישראל ולאזור שלנו הצפון.

מבחינתי יש לי אפשרות דרך ארה"ב שזה יוצא 50 שקל משלוח לארה"ב ובעוד פחות מחודש

דודה שלי צריכה גם ככה לבוא משם אז היא יכולה להביא איתה דברים בלי עלויות נוספות (איזה כיף זה לנצל קרובים בחו"ל).

כרגע מצאתי דרך מעניינת

דודה שלי צריכה גם ככה לבוא משם אז היא יכולה להביא איתה דברים בלי עלויות נוספות (איזה כיף זה לנצל קרובים בחו"ל של אנשים אחרים).

LOL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קולט רמזים...

אולי אם קונים שתי מוצרים הם יכולים להחשיב את זה למשלוח אחד ונתחלק בהוצאות, אנחנו גרים במרחק של 3/4 שעה נסיעה אחרי הכל.

אני יתן לזה קצת מחשבה מחר ואולי ינסה לשלוח להם אימייל, בתנאי שאתה רציני לגבי העניין ושלם עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קולט רמזים...

אולי אם קונים שתי מוצרים הם יכולים להחשיב את זה למשלוח אחד ונתחלק בהוצאות, אנחנו גרים במרחק של 3/4 שעה נסיעה אחרי הכל.

אני יתן לזה קצת מחשבה מחר ואולי ינסה לשלוח להם אימייל, בתנאי שאתה רציני לגבי העניין ושלם עם זה.

עזוב משלוח רגיל. דודה אקספרס עדיף, ככה לא יהיו בעיות עם הדואר וכו'... בנוסף יותר זול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...