כתבה נחמדה על ויסטה - עמוד 3 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה נחמדה על ויסטה

Cupid Me

Recommended Posts

נכון, אי אפשר להסיר את Aero. לגבי לינוקס, היא מתקינה ישר את מנהל האתחול שלה. היא רק שואלת אותך אם אתה גם רוצה GRUB.

לא היא לא, GRUB או לילו הם המנהלי איתחול, אם היא שואלת אותי אם אני רוצה להתקין אז מן הסתם היא לא מתקינה בלי אישור.

בכל מקרה, הוויכח איתך אבוד, אתה תמיד תגיד שזה לIT ושרתים (למרות שאמרת שוינדוס מעולה לזה) ואנחנו תמיד נטען אחרת, אין לך שום הוכחות

לינוקס מתאים רק לאנשי IT ולשרתים. עבור אנשים מסויימים העונים לתנאים שעניתי פה, היא אפילו רלוונטית. עבור המשתמש הביתי לינוקס לא מותאמת. היא כן מותאמת עבור מי שרוצה להשתמש בה מטעמים אידיאולוגיים ומוכן להשקיע את הזמן והמאמץ בלימוד שלה.

איזה תנאים מינת פה?

למה היא לא מותאמת?

למה צריך להשקיע זמן ומאמץ בלימוד? באובונטו אפשר לעשות את 90% מהדברים דרך אשפים גראפים, את הפקודות היותר מתקדמות לומדים על הדרך מתוך סקרנות ואם לא רוצים להתעסק עם שורת פקודה \ רוצים ללמוד ובכל זאת יש בעיה, חיפוש מהיר בגוגל יביא לך את הפקודה \ איך לתקן וכל מה שצריך פה זה CTRL + C ו CTRL + V :תחושת דז'ה וו:

ההודעה שלי לא מגמתית, אבל היא בהחלט מציגה באור חיובי את . לא ברור לי מה הבעייה בזה. גם בשביל לפתור בעיות באובנטו צריך להשתמש בשורת הפקודה. וזה אומר מבחן התוצאה.

אהאה, לא מגמתית, רק "וסיטה שליתה" ו"לינוקס לא מותאמת" אין לך פה אפילו שבריר הוכחה או משהו שיחזק את הטענה שלך, גם אני יכול לזרוק לך טענות לאוויר אבל זו לא החוכמה.

בשביל לפתור בעיות בויסטה או בוינדוס צריך מליון תוכנות או חיפוש בגוגל כי אין לך משהו שתוכל להבין מאיפה הבעיה נובעת והנה דוגמא - כשניסיתי להתחבר לאינטרנט האלחוטי במשחב של אחותי, קיבלתי שגיאה לא ידועה וזהו, כמה שזה עזר לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אם תגיד לו שלא להתקין את GRUB או LILO הוא עדיין יתקין את מנגנון האתחול שלהם. הוא שואל אותך (לפחות במערכות שאני התקנתי) האם להוסיף את המערכות הקיימות.

Windows מעולה לשרתים. אבל יש מטרות שלשמם גל לינוקס וBSD מתאימים.

בשביל לפתור בעיות בויסטה לא צריך מיליון תוכנות צד שלישי כמו שאתה מגדיר. אני פותר להרבה אנשים הרבה בעיות בלי צורך בשום דבר. אבל עדיף שלא להזכיר את הפורומים של לינוקס שמלאים בהודעות עזרה והודעות של אנשים שמיואשים. כי בלינוקס באמת קשה לפתור דברים בעצמך. ב זה אפילו אפשרי. הרבה מופיע בתיעוד של עצמו, כפי שהותקן במערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים מיואשים כי הם עצלנים ובאמת, בלתי אפשרי לפתור בעיות בלינוקס.

בכלל, כשהתחיל הטירוף של הלינוקס ובואו ההפצות הגדולות, הן חתמו על הסכם שכל אחת תעשה חבילה בפורמט אחר ותשתמש במנהל חבילות אחר הכל כדי ליצור אי תאימות בין הפצה להפצה והקבצי קונפיג שונים וגם השגיאות כדי שיהיה בלתי אפשרי לפתור את הבעיות.

אני לא יודע מה התקנת ולכן מה שאתה אומר יכול להיות נכון אבל כבר לא תקף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ביגלל שזה גלש לדיון על לינוקס

אני רוצה להגיד שפעם אחרונה שהתקנתי לינוקס שפעל(אבונטו לא הותקן טוב מאיזה סיבה) הוא התקין מהתחלה הרבה תוכנות שאני צריך

והיום שעברתי להרבה תוכנות קוד פתוח חינמיות אני רוצה לחזור לנסות את לינוקס

ושאחי יצא לי מהמחשב (שיקנה מחשב מישלו)אני ינסה מיחדש

אחד היתרונות הגדולים לדעתי זה שהרבה תוכנות מותכנות מהתחלה בימקום בWIN שאתה צריך להתקין המון תוכנות ודריברים לבד

עד שנוח לך לישתמש במערכת

גם לWIN יש יתרון גדול וזה במשחקים

אבל בכל מיקרה תוכנות כמו:

1-FF

GIMP2-2

3-אופן

ועוד כן טובים למישתמש הביתי

אולי צלם של פלבוי ישתמש בפוטושופ

וכתב במעריב באופיס 2007 -אבל הם לא מישתמשים ביתים

ושלוקחים תעניין של עלות מול תועלת בהרבה מיקרים התוכנות החינמיות מנצחות

וגם אם חושבים על ...

לי אישית אין כח להתחיל לחפש סיסמאות ופריצות וכו

במיוחד שתוכנות חופשיות עושות מבחינתי עבודה מצוינת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם יש את המנהל חבילות, יותר לא צריך להתחיל להכנס לאתרים של המפיצים ולחפש את התוכנה, פקודה פשוטה (או בחירה במסך GUI) ויש לך את התוכנה, מותקנת ומקונפגת בלי יותר מדי להסתבך.

גפ אפשר לחפש דברים, למשל אני רוצה קורא PDF, בוינדוס אני צריך להתחיל לחפש בגוגל או משהו ולמצוא, בלינוקס אתה מריץ במנהל חבילות PDF ומוצא.

בלינוקס התוכנות מוסרות בלי שאריות

והדיון לא גלש ללינוקס VS , הוא גלש לדיון של עלות מול תועלת במערכות הפעלה

ואגב, כמו שאמרתי שלינוקס נבנה למשתמשי וינדוס, המפתחים של הלינוקס צריכים לעשות מאמצים אדירים כדי להנדס לאחור את כל הדברים שיש בוינדוס על מנת לתקשר איתו (למשל שיתוף קבצים) או ליצור דריברים שהמפתחים לא עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...