סיבה טובה להילחם באיסלם. - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיבה טובה להילחם באיסלם.

fuck off

Recommended Posts

70-80% לדעתי מהאוכלוסייה האיסמלאמית ברחבי העולם קיצונים, אם המצב לא היה כך אז כמעט בטוח שלא היו מלחמות של איסלאם - מערב....

אני חושב שהתבלבלת בין ערבים למוסלמים.

הבעיה עם חלק מהערבים שהם עדיין לא הצליחו לעשות את הסוויטץ' במוח ולעבור רפורמות בדת שלהם(אוי רפורמה...גוואלד ...אופס התבלבלתי).

לדעתי המודל של מדינת יהיה ממש טוב בשבילם.

לדוג': כיום יש איסור גידול חזיר במדינת . לא ממש אוכפים אותו אבל יש מצב מעולה שבו כולם מרוצים(טוב חוץ מאלה שיצעקו כפייה דתית). אותו דבר זה עם הרבה חוקים "דתיים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אישית לא כזה אוהב חזיר, בניגוד לאלכוהול שלדעתי פלא תבל מס' 8. לא בגלל כשרות אלא כי זה לא טעים לי. על טעם וריח לא נתווכח.

בארץ ובכללי ביהדות, אבל לא מוציאים חזירים להורג או שורפים אותם. פשוט לא מגדלים. למרות שיש גם כאלה שמגדלים בשיטות חוקיות.

איפה אתה חי? בארץ אסור לגדל חזיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד את זה ליוטבתה ושאר הקיבוצים מגדלים ועוד איך, מגדלים את החזירים מבין היקרים ביותר בעולם...

אסור לגדל חזיר על אדמת , אז כמו כל יהודי תחמן שמוכן לתחמן אפילו את הדת שלו כדאי לא לצאת פראייר מגדלים אותם בדירים מוגבהים, כלומר החזירים חיים על פלטה בגובה "אמה" מעל הקרקע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני אומר 70-80% מהאוכלוסייה האיסלאמית בעולם הכוונה שלי זה לכל מדינות ערב שאם אתה לא שם לב כמעט כולם נוקטות מדיניות קרה\עויינת אל מול .

:lol: :lol: :lol: איזה שיטות יש לישראלים לא להאמין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד את זה ליוטבתה ושאר הקיבוצים מגדלים ועוד איך, מגדלים את החזירים מבין היקרים ביותר בעולם...

אסור לגדל חזיר על אדמת , אז כמו כל יהודי תחמן שמוכן לתחמן אפילו את הדת שלו כדאי לא לצאת פראייר מגדלים אותם בדירים מוגבהים, כלומר החזירים חיים על פלטה בגובה "אמה" מעל הקרקע...

וואלה? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

זה היה כדי למצוא את הפרצה בחוק-רוב הדירים בעולם הם מוגבהים.

שאני אומר 70-80% מהאוכלוסייה האיסלאמית בעולם הכוונה שלי זה לכל מדינות ערב שאם אתה לא שם לב כמעט כולם נוקטות מדיניות קרה\עויינת אל מול .

:lol: :lol: :lol: איזה שיטות יש לישראלים לא להאמין...

כלומר ערבים וגרורותיהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אחת מהפרצות החוק בעקרון הוא בגלל המשפט שנאמר אחרי חורבן בית שני - "ארור מי שייגדל חזיר בארץ" בגלל שכאשר הרומים כבשו את ירושליים הם הקריבו חזירים בבית המקדש. רמת הגולן לפי התורה היא לא חלק מהארץ המובטחת ולכן אתה יכול לגדל שמה חזירים חופשי לפי ההלכה גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...