בעיות קישור לאינטרנט עם ויסטה 64 ביט (סליחה על הכותרת הקודמת) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות קישור לאינטרנט עם ויסטה 64 ביט (סליחה על הכותרת הקודמת)

קובי 1980

Recommended Posts

דבר ראשון שבוע טוב לכולם

אני צריך את עזרתכם,אף אחד אחר לא הצליח,ניסיתי כבר בתמיכה שך ספק האינטרנט שלי (סמייל) ובבזק.והם לא ידעו איך לעזור לי,ניסיתי איתם כל מיני דברים.

אתם הכתובת האחרונה שלי

יש לי ויסטה אולטימיד 64 ביט ויש לי בעיה עם האינטרנט.כל כמה דק' הוא פשוט מתנתק לי בלע כל התראה ושאני מנסה להתחבר שוב הוא לא מצליח.רק לאחר ריסט הוא מתחבר ושוב לאחר כמה דק' הוא מתנתק בחזרה (בלי שום קשר לאתרים שאני נמצא בהם ואם אני מוריד או לא מוריד קובץ מסויים.

אם אני מסתכל על הסמל של החיבורי רשת בשורת המשימות אני רואה שני חיבורים-על אחד (כנראה של הכרטיס רשת) כתוב local area conection ועל השני של הסמייל אני רואה local and internet וזה במקרה שיש אינטרנט,שאין אני רואה שם רק לוקאל

אני משתמש במודם רשת חדש לגמרי rotal-rta1320a ובכרטיס רשת מובנה של הלוח אם ga-965p-dq6 .

זה לא בעיה טכנית ב1000% משום שב האינטרנט עובד סבבה.(התקנתי מחדש)

איך אני יכול לפתור את הבעיה הזאת ?נראה לכם שאולי צריך עדכון לכרטיס רשת או משהו כזה ?

זה נראה לי יותר עניין של הגדרות או משהו כזה

אני לא רוצה שוב להתקין את ויסטה ולגלות ששוב אין לי .

תודה מראש

נ.ב אני התקנתי את הויסטה לניסיון של 30 יום אם זה משנה (אף אחד לא קונה מכונית בלי נסיעת מבחן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שאני אראה הודעה פרטית ממך, שאומרת לי שאתה מוכן לשנות כאן את הכותרת למשהו שהוא לפי חוקי הפורום,

אז אני אשחרר את הת'רד הזה מנעילה.[br]פורסם בתאריך: 15.04.2007 בשעה 03:22:15

שוחרר, תפאדל
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...