Radeon 9700 מקורי של ATI שווה 1650ש"ח? - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Radeon 9700 מקורי של ATI שווה 1650ש"ח?

dino

Recommended Posts

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

SPIRIT, אחלה תמונות, אבל אני רואה שיש לך 9700 PRO שזה כרטיס אדיר ואוכל את הTI 4600 אבל הוא אוכל בהרבה גם את ה 9700 בלפחות 12 FPS ואת ה עGEOFRCE 4 TI 4600 ב 20 FPS בערך.

אבל אני אישית לא חושב שאיזה 5-8 FPS גורמים לGEFORCE 4600 לפגר הרבה בביצועים, במיוחד שיש השוואת שהוא מפגר אפילו ב 5FPS או בכלל לא. ברור שהכרטיס RADEON 9700 הוא יותר טוב! אבל לא בהרבה, ולכן לדעתי הוא לא משתלם...ולדעתי צריך או לחסוך עוד טיפה כסף וללכת על איזה RADEON 9700 PRO רצחני שיספיק לעוד 3 שנים לפחות בביצועיו...או לקנות RADEON 9500 PRO שהוא כבר בא בתור קנייה משתלמת לעומת ביצועים. וגם בעזרת מיקצוע (OC) אפשר להפוך אותו ל RADEON 9700 רגיל...אבל בתור קנייה אני אל ממליץ על 4600 שלא יבינו אותי לא נכון...רק ATI, אבל השאלה היא איזה ATI :)

למה לא לקנות 9700 ולהמהיר אותו למהירויות של 9700 Pro? אין שום הבדל בין שני הכרטיסים מלבד מהירויות שעון (וגם שונים, אבל זה לא מה שיפריע לך להגיע למהירות של 9700 Pro).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה מונחת בכך שהראדון 9700 הרגיל עולה בדיוק ואפילו יותר זול מהטי 4600 הכי זול שיש בשוק ועוד הראדון מציג ביצועים העולים על הטי 4600 בלי AA ו- AF ועם AA ו-AF הוא משאיר לו אבק , תוסיף תמיכה בדיירטיקס 9 , יצאת TV-OUT איכותית יותר וקיבלת מוצר מנצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוך...אתם לא מבינים בכלל מה אני מנסה להגיד.

אני לא אומר שה 4TI 4600 הוא יותר טוב מה 9700 הרגיל.

אלא שפשוט בגלל ששניהם הם לא השקע כדאית לדעתי! אלא ה 9500 PRO או ה 9700 PRO והשניים האחרים בכלל לא משתלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לדבר שטויות ? הא ? אם כבר הוא הדגם הכי כדאי לקנייה היום ! עם תג מחיק תחרותי ואפשרות קטנה לרמה של ה-PRO יחד עם כל הטכנולוגיות שנותנות ל-PRO את היתרונות שלו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קומנדו, מאיפו השטויות האלו? משחקי 9 יצאו כבר השנה, "חשוב ביותר שלא יתבטא לפחות בשנתיים הבאות" - הצחקת אותי.

ומה הקשר בין ל-TV/OUT?, וה- הזה לא שווה הרבה, האיכות דיי גרועה.

ו-UT2003 פועל גם על 3 עם TI4200 64MB כולל FSAA X2 חלק ואפילו ב-X4.

מאיפה הבאת כל-כך הרבה שטויות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה ש מוציאים כל שני וחמישי ( היום יצאו חדשים ;D ), זה לא אומר שהם שווים משהו . ( אה כן, הם לא שווים כלום... )

אתה מצחיק מאוד מאוד מאוד, מייצרים דריברים לא טובים? הפלת אותי מצחוק. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה ש מוציאים כל שני וחמישי ( היום יצאו חדשים ;D ), זה לא אומר שהם שווים משהו . ( אה כן, הם לא שווים כלום... )

אתה מצחיק מאוד מאוד מאוד, מייצרים דריברים לא טובים? הפלת אותי מצחוק. :lol:

איזה אנשים קורעים... פעם ב... יוצאים דרייברים טובים ( ורישמיים ), נתתי הוכחה חיה, הם מוציאים המון דרייברים, אבל: חשובה האיכות לא הכמות ( חס וחלילה לא שאני מזלזל באנשים הנפלאים ב nV ... ד"א Rulez! ) .

חוצמיזה, שהסידרה הכי טובה עד כה היא ה 40.XX , הם נתנו לי ( בעל GF4Ti4200 גאה ) את הביצועים הטובים ביותר מכל שאר הדרייברים ( ו 40.72 בפרט, שהם מאושרים ע"י מיקרוכרופט - WHQL - וכמובן רשמיים ... )

;D ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...