Radeon 9700 מקורי של ATI שווה 1650ש"ח? - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Radeon 9700 מקורי של ATI שווה 1650ש"ח?

dino

Recommended Posts

לדעתי עדיף לקנות GEFORCE 4TI 4600 כי הוא די משתווה לRADEON 9700 הרגיל לא הRPO

ועולה על ה RADEON 9500 PRO.

זה דיי קישקוש אתה יודע ? ראית מה קורה כשמפעילים A\AF ? ראית גם מה קורה כשהוא לא מופעל ?

שחכת גם את התמיכה ב 9 שב 4 אין.

טוב, בינתיים זה תיאורטי בלבד ואין שום דבר שמנצל את העובדה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה פשר ההודעה הזו ? "מאיפהההההההההההה!"

זה לא היה לעניין.

אם אתה רוצה את שם החנות שבו הוא מתכוון לקנות את הכרטיס פנה אליו בפרטי.

שאלה לי אליך...סתם לידע כללי, אתה אחראי על הפורום הזה? אני לא רואה שאתה חבר סגל.

אם אתה כן אז סלח לי.

אם לא, אז מה זה עניינך מה הוא שואל?! זה כמו שאנשים יתחילו לתת דוחות חנייה לחברים שלהם, לדעתי מה שאתה אמרת הרבה יותר לא לעניין. :hat:

לפי הגישה שלך כאזרח רואה מישהו פורץ לאוטו ברחוב הוא לא צריך לעשות כלום.

הוא שמר על כללי הפורום ועל זה מגיעה לו רק מחמאה! (קבל ח"ח KING)

לא, אבל אתה לא תבוא לגנב ותגיד לו: "מה אתה חושב שאתה עושה?! אני לוקח אותך עכשיו לתחנה...יש לך את הזכות לשמור על שתיקה וכו "

אלא תדווח למשטרה, נכון?! אז אם הוא כל כך דוגל בפרטי הזה, הוא היה יכול לשלוח לך הודעה בפרטי על המקרה ולהתלונן.

הוא לא חבר סגל, למה שהוא יתערב בשאלות של מישהו אחר?

אני לא רוצה לעורר וויכוח, אני מקווה שזה לא עקרון או כלל כאן, שאתה צריך להעיר לחברי פורום אחרים על מה שהם אומרים.

לשמור על חוקי הפורום זה דבר אחד, אבל להתערב למישהו אחר בשיחה זה דבר אחר.

וזה לא שהיה לו משהו אחר להגיד ולתרום לת'רד הזה, אלא פשוט תגובה של נזיפה שממש לא במקום.

אני גם רוצה לדעת את שם החנות, אבל אני אשלח הודעה בפרטי... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

: lev_18b ב

היום בשעה 14:27:00 לדעתי עדיף לקנות 4TI 4600 כי הוא די משתווה לRADEON 9700 הרגיל לא הRPO

ועולה על ה 9500 PRO.

אין מה להשוות ביניהם, ה-9700 הרגיל קורע את הטי 4600 .

1. אתה כתבת בעצמך שלשמור על חוקי הפורום זה דבר אחד , ולהתערב למישהו אחר בשיחה זה דבר אחר. בנזיפה שלי אני גם ניסיתי לשמור על חוקי הפורום וגם ניסיתי לגרום לכך שהדיון יחזור לשאלתו המקורית של מקים הדיון ולא להתערב בשיחה כמו שחשבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אין פה מה להתווכח כי לדעתי עשית משהו שהוא לא ממש בסדר מהבחינה המוסרית שבדבר, אם אתה חושב אחרת זוכתך...זאת פשוט דעתי.

בקשר ל RADEON 9700 איך הגעת שהRADEON הרגיל הNON PRO קורע?! הבדל של 5FPS בממוצע למבדקי האתר TOMS HARDWARE זה קורע?! לא נראה לי...נכון שבהתחלה יש מבדקים של D3D ששם הוא ממש מקדימה, אבל ב D3D זה ממש קשה להבחין.

אבל בOPENGL....לא נראה לי. הPRO אכן אוכל אותו בכל תחרות ובכל מצב, הוא אפילו אוכל את ה FX לפי מבדקים שנערכו לא מזמן, רק שאין לי לינק :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-9700 הרגיל במבחנים מסויימים קורע את הטי 4600, במבחנים אחרים הוא עובר אותו בדי הרבה אבל מה שבאמת עקבי אצל ה-9700 הרגיל שבכל המבחנים הוא עובר את הטי 4600. וכל זאת בהתחשב ש9700 עולה אותו דבר כמו הטי 4600 הכי זול שיש ויש כרטיסי טי 4600 של חברות שונות שעולות יותר מה9700 הרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה מה אתם חושבים

ראיתי לא מעט מבדקים שמראים הפוך ממה שאתם טוענים.

אולי אם תוכלו להביא לכאן מפרט טכני של שני הכרטיסים יהיה על מה להתווכח, אני לא רואה אותכם מתבססים על עובדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יקר יותר מהTI?!

לדעתי עדיף בכלל ללכת על ה 9500 PRO ולא על ה 9700.

אם כבר אתה מדבר על כדאיות של קנייה לעומת ביצועים.

אם מדברים על ביצועים נטו הGEFORCE 4TI 4600 הוא לא הרבה מאחורי ה 9700 NON PRO ולפעמים אף עובר אותו במבדקים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יהיה נחמד אבל עדיין לא קשור להבדלי הביצועים הגדולים בין ה-TI4600 ל-9700, ניסיון להראות כאילו הם קרובים מאיזושהי בחינה יהיה הטעייה מכוונת !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lev_18b איך אתה בכלל מעז להשוות? בלי קשר לכמה פרימים לשנייה מוציא כל כרטיס,

אתה לא מתחשב באיכות תמונה של שתי הכרטיסים ואפילו ה-TV/OUT, זה ידוע שסידרת ה-9500/PRO וגם ה-9700/PRO

מציגים איכות תמונה הרבה יותר טובה מסידרת ה-Titanium של וה-TV/OUT הרבה יותר טוב מבחינת איכות התמונה,

אז אל תסתכל רק על הפרימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SPIRIT, אחלה תמונות, אבל אני רואה שיש לך 9700 PRO שזה כרטיס אדיר ואוכל את הTI 4600 אבל הוא אוכל בהרבה גם את ה 9700 בלפחות 12 FPS ואת ה עGEOFRCE 4 TI 4600 ב 20 FPS בערך.

אבל אני אישית לא חושב שאיזה 5-8 FPS גורמים לGEFORCE 4600 לפגר הרבה בביצועים, במיוחד שיש השוואת שהוא מפגר אפילו ב 5FPS או בכלל לא. ברור שהכרטיס RADEON 9700 הוא יותר טוב! אבל לא בהרבה, ולכן לדעתי הוא לא משתלם...ולדעתי צריך או לחסוך עוד טיפה כסף וללכת על איזה RADEON 9700 PRO רצחני שיספיק לעוד 3 שנים לפחות בביצועיו...או לקנות RADEON 9500 PRO שהוא כבר בא בתור קנייה משתלמת לעומת ביצועים. וגם בעזרת מיקצוע (OC) אפשר להפוך אותו ל RADEON 9700 רגיל...אבל בתור קנייה אני אל ממליץ על 4600 שלא יבינו אותי לא נכון...רק ATI, אבל השאלה היא איזה ATI :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...