סירקולציית מארז - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סירקולציית מארז

nizzan7

Recommended Posts

הנה סרטוט של המארז לפני ואחרי שינוי הסירקולציה.

עוד לא עשיתי את האחרי האם כדי?

חשוב לציין שקירור של המעבד מוחלף אבל זה לא חשוב אבל שני המאווררים של השמונים (האחוריים) מוחלפים לשקטים וחזקים יותר ונוסף מאוורר 120 חדש מול הכרטיס מסך.

האם המאוורר שמול כרטיס המסך צריך להיות 80 או 120?

האם זה ישפיע לטובה או לרעה על הטמפרטורה ועל זרימת האויר?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה... הוספת 120ממ מכניס בדלת, רק לטובה :xyxthumbs:

השאלה היותר חשובה היא האם הגרילים של ה120 הקדמי ושני ה80ממ האחוריים נותנים להכניס\להוציא את האוויר בקלות או שהם חוסמים מידי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת שאין לי מושג :s05: אבל אני חושב שזה בסדר כי עד עכשיו זה היה ככה...חוץ מזה כאשר אני שם יד אני מרגיש אויר נשאב/יוצא...איך בודקים?

חוץ מזה זה לא פוגע בזרימת האויר?

האם כדי בדלת 80 או 120?

נ.ב.

איזה מאווררי 80 אתם ממליצים? עד 50 לאחד ושיהיו שקטים אבל חזקים כמה שאפשר! עדיפות לשקט.

איזה מאוורר 120 אתם ממליצים? עד 70 לאחד ושיהיה שקט וחזק עם עדיפות לשקט גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

80ממ זה לקירור ממוקד של חלק מסויים, 120ממ יותר מועיל להכנסת אוויר למארז לטובת זרימת אוויר (כמות גדולה יותר של אוויר ביחס לאותה רמת רעש).

עקרונית צריך לשמור על יחס הכנסת אוויר והוצאת אוויר זהה, ובציור שלך נראה כאילו יש יותר הכנסה מהוצאה, אבל בדר"כ מאוררים קדמיים לא מכניסים יותר מידי ואני מתאר לעצמי שה120ממ הקדמי לא מנצל אפילו חצי מהיכולת שלו, אז הוספת 120ממ בדלת יהיה אחלה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תודה ואחלה אבל תתייחס לציטוט בבקשה:

את האמת שאין לי מושג :s05: אבל אני חושב שזה בסדר כי עד עכשיו זה היה ככה...חוץ מזה כאשר אני שם יד אני מרגיש אויר נשאב/יוצא...איך בודקים?

חוץ מזה זה לא פוגע בזרימת האויר?

האם כדי בדלת 80 או 120?

נ.ב.

איזה מאווררי 80 אתם ממליצים? עד 50 לאחד ושיהיו שקטים אבל חזקים כמה שאפשר! עדיפות לשקט.

איזה מאוורר 120 אתם ממליצים? עד 70 לאחד ושיהיה שקט וחזק עם עדיפות לשקט גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בודקים? תפרק את המאורר, תרגיש את תפקודת האוויר שלו, תצמיד לגריל ותראה עד כמה התפוקה נפגעת, עקרונית זה אמור לרדת אבל לא ברמה דרסטית מידי.

בקשר להאם כדאי 80 או 120 דיי עניתי על זה קודם

בקשר למאוררים זה תלוי מה אתה מצפה, אם חשוב לך היופי שלהם (תאורה וזה), עקרונית אני ממש ממליץ על מאוררי AC בשביל שקט ומאוררי TT בשביל יופי, אבל זה דיי הכללה כי זה תלוי מאוד בדגמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ARCTIC COOLING AF12025

יש בנועה מחשבים.

בקשר לגריל למאורר, הדמוי מטרה חוסם אצבעות אבל לא חוסם יותר מידי אוויר, קח בחשבון שכל גריל גורם לקצת שריקה אז אם השקט ממש ממש חשוב לך תחשוב לוותר (אם נראה לך שאפשר לסמוך ששום דבר לא יפגע במאורר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע את הסידור של המישלוחים.

יש שם גם מעבדה?

כדי להתקין את הקירור של המעבד (טוניק) כי אני יודע אבל מעדיף שהם יעשו את זה בכל זאת!

ואגב המאווררים עם איזה חיבור הם באים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...