מחשב או XBOX 360 - עמוד 4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב או XBOX 360

omry3000

Recommended Posts

קריןרין אני מחזק אותך אחי, לפי דעתי אם קונים בארץ אז ללא ספק עדיף מחשב- ואם אתם רוצים לדעת למה אני חושב כך תלכו כפה דפים אחורה בת'רד הזה נתתי נימוק מדוייק..

זה העניין ה360 ביגלל הקירבה הגדולה שלו לPC ובגלל מחיר הרבה יותר גבוה מחול

וחוסר בנציגות טובה נופל נגד חזק שגם יכול לאפוך יחסית בקלות (אם הידית של ה360+LIVE +"משחקים לחלונות" )

לדמוי 360 ובנוסף יכול לעשות הרבה דברים נוספים אם הרבה יותר תמיכה

ואם רוצים משחק מקורי המשחקי בארץ עולים הרבה יותר בזול ממישחקי 360 בארץ

והזמינות של משחקים\ציוד עיקפי הרבה הרבה יותר טובה

אני כאחד שכל החיים שלי הלכתי על מחשב חזק ולא קונסולה ( חוץ מממזן שקניתי את ה-PS1 אבל לא על חשבון מחשב ) רואה את ה-500$ כלא מחיר כזה גבוהה בשביל גיימינג. מחשב לגיימיג שיחזיק לך את כל המשחקים כמו שצריך עולה הרבה יותר + צריך לשדרג לעיתים קרובות, כך שבהשוואה למחשב, המחיר מהווה יתרון ל-360

ה500$ זה בחול וזה העלית

400$ בחול לפרימיום

בארץ המחיר קרוב ל4000+ פריצה אבל אתה שוכח מה שכתבתי

למולטיפליר אתה חייב LIVE שזה יוסיף לך 800 שקל ל4 שנים

וכל דבר קטן צריך לשלם

ככה שזה יוצא קרוב למחיר של מחשב טוב או אפילו יותר

וזה בלי מסך טוב או שאתה רוצה לשחק בטלוויזיה ישנה או במסך קטן של מחשב :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שוב, 4000 שקל זה מעט כסף יחסית למחשב גיימינג חזק.

ושים לב שאחנחנו סתם מתווכחים על המחיר, ואתה גולש לתחרות כללית ולא מתייחס ספציפית לאדם, האדם ישקיע במחשב 6K, הקונסולה תעלה כ-3.5K. ההפרש הוא 2.5 וזהו סכום לא זניח בכלל!

בקשר לעלות משחקים ו-LIVE, בוא נחכה שהוא בעצמו יגיד לנו אם הוא מתכוון לקנות משחקים מקוריים או לא ואז נשוחח על כך... ( ושוב, בקשר ל-LIVE, אם הוא לא קונה משחקים מקוריים, אז גם ב- הוא לא יוכל לשחק במולטי ).

דבר נוסף הוא, שגם עם תוך 4 שנים יעשו דור 3 ל-XBXO, זה בטוח שמחשב בתקציב של 6000 שקל לא יחזיק לו ל-4 שנים לשחק במשחקים שיצאו בעתיד ובהגדרות נורמליות. זה יחזיק מקסימום שנתיים! ובמשחק עם גרפיקה שבעוד כמה שנים, על ההגדרות הכי נמוכות יראו את הגרפיקה ברמה נמוכה יותר מאשר משחק של השנה ל-360.

דבר נוסף, בלי שום קשר לשום דבר, לפי דעתי עדיף לקנות את ה-360 אפילו רק בגלל העובדה שהוא יוצא הרבה יותר זול ממחשב לגיימינג, אז אתה קונה מכשיר בחצי מחיר לפחות מ-, מחבר אותו למסך מחשב, קונה שנאי למקלדת עכבר, ואז משתמש בו בדיוק כמו מחשב. וכאילו קיבלת מחשב גיימינג, שלא תצטרך לשדרג אותו ב-4 שנים הקרובות לפחות, ושעלה לך פחות מחצי מחיר. ותגיד שזה לא נכון!

גם את המחשב אתה יכול לחבר למסך גדול ולשים גיימפאד, אבל זה לא העניין או ההבדל!

דבר אחרון הוא, שהבן אדם עצמו אמר שהוא מתלהב מקונסולות, שזה גם יתרון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחוסר בנציגות טובה נופל נגד חזק שגם יכול לאפוך יחסית בקלות (אם הידית של ה360+LIVE +"משחקים לחלונות" )

ה500$ זה בחול וזה העלית

400$ בחול לפרימיום

בארץ המחיר קרוב ל4000+ פריצה אבל אתה שוכח מה שכתבתי

למולטיפליר אתה חייב LIVE שזה יוסיף לך 800 שקל ל4 שנים

וכל דבר קטן צריך לשלם

ככה שזה יוצא קרוב למחיר של מחשב טוב או אפילו יותר

וזה בלי מסך טוב או שאתה רוצה לשחק בטלוויזיה ישנה או במסך קטן של מחשב :lol: :lol: :lol:

בארץ המחיר הוא 3200-3400 שקל לפרימיום עם פריצה(כל עוד אתה לא קונה ממושי כמובן)..

ב4000 שקל תתקשה למצוא מחשב טוב בהתחשב שכרטיס מסך סביר יעלה לך כיום כ1500 שקל וכבר צריך להתחיל לקנות 2GB ...

קונסולה נותנת לך מהיום שנתיים של משחקים באיכות ללא פשרות, בהתחשב בזה שכל משחק א' שיוצר ל360 מציג גראפיקה יותר ויותר מרשימה למחשב עוד ייקח קצת זמן לתפוס את ה360 ר"ע GOW וMass Effect.

תסתכל על ההבדלים בין HALO1 לHALO2 הם נראים כמו דור כמעט שונה של משחקים כאשר מדובר במשחקי מחשב.

הדבר היחידי שהולך לעניין אותי באמת במחשב בשנה הקרובה אם לא יותר זה אם הLive Anywhere יהיה אותו חשבון כמו הLive שיש לי עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למחשב עוד ייקח קצת זמן לתפוס את ה360 ר"ע GOW וMass Effect.

עשו בדיקות עוד שאובוויליון יצא ומחשבים של אז ניצחו בגרפיקה וזה בלי להזכיר שLP שיוצא בקרוב למחשב אמור

לתת שיפור משמעותי בגרפיקה מה360 במחשבים חזקים תומכי DX10

ככה שמה שאתה אומר לא נכון

ואני מחכה לDIRT שיוצא גם ל360 וגם לPC ואז ניראה מי ינצח בגרפיקה

הדבר היחידי שהולך לעניין אותי באמת במחשב בשנה הקרובה אם לא יותר זה אם הLive Anywhere יהיה אותו חשבון כמו הLive שיש לי עכשיו

אומרים שכן ושחקני מחשב יוכלו לשחק נגד שחקני

אז אתה קונה מכשיר בחצי מחיר לפחות מ-, מחבר אותו למסך מחשב, קונה שנאי למקלדת עכבר, ואז משתמש בו בדיוק כמו מחשב

אני הייתי מעדיף לשחק במסך פשוט מאשר לשחק קונסולה על מסך מחשב ואני מדבר מניסיון

זה פשוט לא כיף -הכי טוב לשחק מהספה בנוחות אבל במסך רגיל תאבד הרבה מהגרפיקה של ה360

חוץ מיזה ה360 הוא לא פתוח כמו הPC מבחינת תוכנות ואין לך פוטושופ\GIMP2 ל360

לא FF

לא ביטורנט ועוד רבים וטובים ככה שאם בכל מיקרה אתה צריך בלפחות איזה 2000 שקל

למה לא להוסיף תכסף שעולה 360 פרימיום פרוץ וליקנות מחשב חזק?

אני לא רוצה לקנות 2 מכשירים שדומים מאוד מהבחינה של המשחקים

אם כבר הייתי רוצה 2 מכשירים שונים כמו מחשב ו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גולם אתה מזה צודק! אני מחזק את מה שגולם אמר כל מילה בסלע. :xyxthumbs:

ולדעתי עדיף מחשב, אני סוף סוף אחרי הבצורת הארוכה מתחיל לראות אור בקצה המנהרה. תזכרו מה שאני אומר 2007/8 תהיה השנה של המשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי בדקו אובליביון, אני מדבר על משחקים שתוכננו מראש ל360 לא המרות בחצי הדרך במקרה הטוב.

ל360 יש כרטיס מסך מאוד דומה לכרטיסים במחשב וזיכרון מאוד דומה

השוני העיקרי זה מעבד מבוסס PPC אבל גם זה לא שוני של שמים וארץ

ואם סביבת פיתוח שידידותית למפתחי מחשב ויתחיבות לרזולוציה גבוה המרות בין ל360

לא דומות להמרות בין PS2 לPC

ובדקו עוד משחקים

עכשיו LP פותח במיוחד ל360 ואמור לתת גרפיקה משמעותית יותר טובה במחשבים חזקים

אז מה יש לך להגיד בעניין-וזה רק ההתחלה תחכה עוד שנה שכרטיסים ברמה של ה8800GTS יהיו הרבה יותר נפוצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע טוב מאוד מה יש ל-360 ההבדל הוא שכאשר את מפתח תוכנה למערכת יעודית אפשר לערוך לא אין ספור אופטימזציות ולנצל את החומרה ביעילות.

כאשר מפתחים משחקים למחשב מפתחים אותם שיתאימו להרבה יותר קופיגורציות חומרה תוך ירידה ביעילות הניצול, רץ לך לאט מידי לטעמך תוריד את ההגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע טוב מאוד מה יש ל-360 ההבדל הוא שכאשר את מפתח תוכנה למערכת יעודית אפשר לערוך לא אין ספור אופטימזציות ולנצל את החומרה ביעילות.

נכון מאוד אבל עדיין ל360 יש 512 של זכרון כולל

והוא מחויב לרזולוציה גבוה

לאומת טוב שתיקנה היום אם לפחות 2 גיגה ראשי ועוד לפחות 320 מגה אם תיקח כרטיס טוב כמו ה8800GTS 320

ככה שבPC אתה יכול לקנות מעבד כמו קונרו 6600 שאני מעריך שלא יגביל תכרטיס מסך

כרטיס יותר חזק מהכרטיס ב360 (לפחות על הנייר -יותר צינורות עיבוד יותר זכרונות וכו)

והרבה יותר וזה רק היום

תחכה לאזור קריסמס הבא שבתקופה הזות בדרך כלל יוצאים הרבה משחקים טובים

ותוכל לקנות מחשב שישפיל ת360 מבחינת גרפיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדברכ על זה כאילו אתה מקבל את זה בחינם, דברים כאלה עולים כסף ולא קצת!

נמאס לשדרג!

הגרפיקה של ה-360 יום מספקת אותי ב-100% וין לי בעיה להמשיך לשחק במשחקים בגרפיקה כזאת, העיקר לא עוד שידרוגים ותקיעות והצורך להוריד את ההגדרות ובסוף לקבל גרפיקה מחורבנת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה אחד מהמשחקים שאני משחק היום זה GOW2 לPS2

ואתה יודע מה הגרפיקה מספקת אותי בטולוויזיה גנרית 25 אינטס

ככה שזונת גרפיקה אני לא אבל ה360\PS3 \PC נחשבים היום קקונסולות גרפיות מבחינת מישחקים

מה שאומר שהגרפיקה בהרבה משחקים להם מאוד חשובה וזה בה לידי ביטוי גם בביקורות

גם בGOW (המשחק ל360) אחד מהדברים החזקים שלו זה הגרפיקה וגם באובוויליון

ובגרפיקה לPC יתרון שרק יגדל בעתיד אם חומרה יותר חזקה

בחול הייתי קונה כבר 360+WII ושוקל בעתיד PS3

אבל אנחנו בארץ לעזזל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרפיקה רק מוסיפה, היא לא עושה את המשחק.

במשחקים ל-PS2 כשעושים ביקורות, מתיחסים לגרפיקה בהתאם לקונסולה עצמה, לא לאן שהגיעו כיום ב- או בקונסולות מהדור החדש.

יש הרבה אנשים ( ואני אחד מהם ), שאין מה לעשות, אבל אחרי ששיקחת לא מעט במשחקים בגרפיקה מסוימת זה מאוד מבאס ומוריד מהחשק לשחק במשחקים עם גרפיקה נחותה מהם ( אני מדבר על הבדלים גדולים ). ואל תציין את הביטוי "זונת גרפיקה", כי הגרפיקה פשוט תורמת להנאה, הופכת את המשחק למציאותי יותר ולכן מושכת את השחקנים, פשוט ככה.

בקשר להבדל בין חו"ל לבארץ, כמו שה-360 יקר יותר מבחו"ל, גם הרכיבים למחשב בארץ יקרים הרבה יותר מבחו"ל, ואני מדבר על הבדלים משמעותיים ועצומים שגורמים לך לבכות!

חוץ מזה, שאפשר לקנות מחו"ל, זה מסוכן אולי בגלל חוסר האחריות, אבל זה עדין שומר על מחיר נמוך כמו בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...