כיצד יעבוד X1950 pro בשילוב מערכת חלשה יחסית - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כיצד יעבוד X1950 pro בשילוב מערכת חלשה יחסית

shimon23

Recommended Posts

המחשב הנוכחי שלי הוא 64 3000 + 1 gb ram + 9600 pro. עד היום שיחקתי במשחקים

על רזולוציה 1024*768 ללא פילטרים באיכות סבירה. אך, לצערי כיום גם הם התחילו לקרטע.

אני שוקל לקנות כ.מסך x1950 pro AGP, והתהייה שלי היא איך הוא יעבוד בשילוב עם המחשב שלי?

מרבית הביקורות שנעשות על כרטיס זה באינטרנט נעשות בשילוב מעבד מטורף (X6800 או משהו), עם מערכת

חדישה. לכן, האם אני יכול להסיק מהם לגבי המערכת שלי? או שאצלי המעבד יכול להגביל את הכרטיס?

כמו כן, האם לדעתכם כרטיס זה יוכל להריץ טוב משחקים ברזולוציה 1024*768 בשנה-שנה וחצי הקרובות?

ד"א עד כמה משמעותי הפעל פילטרים במשחקים? עד עכשיו אני לא מפעיל אותם כי המחשב שלי חלש מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שלך יהיה בסדר לכ.מסך.

וחוץ מזה.תמיד תוכל לעשות OC קטנטן למעבד

לא נראה לי שאני יכול להגיע יותר מדי ב-OC עם המערכת הנוכחית, מכיוון שיש לי VALUE

וספק ג'נרי. מה אתה חושב?

ד"א זה ודאי שכרטיסי הביניים של סדרת 8xxx יהיו גם ב-AGP? זה פורסם לפני כמה ימים באתר הסיני שהובא

כאן, אך רציתי לדעת אם יש לזה עוד סימוכין. כמו כן, אתם יודעים אם הכרטיסים יצאו בתצורת AGP כבר בהתלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאס של המערכת שלך נמוך כך שלא תהיה בעיה מיוחדת. בכל מקרה לא התכוונתי למשהו רציני,גם OC קליל יחסית בהחלט יעזור.

לא יודע לגבי ה-8XXX ל-AGP ואני גם לא חושב שזה כדאי כ"כ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו ש-Xtract אמר המערכת שלך לא תהווה צוואר בקבוק רק זכור שאם תחליף מעבד למשהו כמו C2D אתה תקבל ביצועים בהרבה יותר טובים וכמובן ה-FPS ייעלה במשחקים.

ודאי, רק החלפה כזאת תעלה משהו כמו 1000 ש"ח למעבד + 1000 לכ"מ + 600 לוח אם + 400 לג'יגה זיכרון , וזה

כבר יוצא לי יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רציתי לקנות כרטיס מסך AGP למשחקים, הכל טוב ויפה אבל אמרו לי זה לא משתלם.

חסכתי כסף+תוספת של אבא שלי, וקניתי מחשב. זה שווה על פני לקנות כרטיס מסך ל-AGP כי זה לא יכול להחזיק משחקים כבדים כמו PCI-E שיש לו מהירות העברת נתונים פי כמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...