איזה קונפיגורציה (חומרות\ספקים) עדיפה כדי להוסיף מחשב נוסף "בשקט" - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה קונפיגורציה (חומרות\ספקים) עדיפה כדי להוסיף מחשב נוסף "בשקט"

sivanxyz

Recommended Posts

שלום לכולם! ולמומחים בפרט :)

הנושא שחוק אבל כמה שקראתי רק התבלבלתי ולא ברור לי אם מה שהציעו ספקים בעבר עדיין מוצע היום אז בכל זאת:

יש לי מחשב אחד מחובר להוט\012 [750]. אני רוצה לחבר מחשב שני בבית בכבלים (ללא אלחוט).

1) האם ICS עובד סבבה?

2) האם יש איזשהו ספק שנותן מודם שיכול לשמש לחיבור שני מחשבים (זה לזה ולאינטרנט או לפחות רק לאינטרנט) כך שלא צריך לקנות עוד חומרה\לשלם על שני מחשבים?

3) יש מצב לפיירוואל מובנה במודם?

4) רצוי בלי חייגן? כי עכשיו לפעמים החיוג נכשל[619] - אבל אולי זה יכול להיות אמין?

בקיצור מה הקונפיגורציה האופטימלית (חומרות\ספקים) והאם צריך לדרוש מודם מסויים או סוג חיבור מסויים מהספק?(לפני שמתחברים אליו..)

תודה רבה מראש למומחים בתחום

סיון

נ.ב. אם זה רלוונטי - מחשב אחד משתף וישתף קבצים באימיול. על המחשב הקיים יש כרטיס 1Gb - על החדש לא ברור. winxp על שניהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

0. מהירות של 750 כנראה לא תספיק לך ל-2 מחשבים, תרים טלפון לספקית שלך ותשדרג לפחות ל.1.5 לדעתי

על הדרך, אולי תגלה שאתה משלם סכום עתק על ה 750 שלך, וה-1.5 יעלה לך הרבה פחות....

1. ICS עובד סבבה, כן, אתה זקוק במקרה שלך ל-2 כרטיסי רשת במחשב הראשי, וכרטיס רשת אחד במחשב השני , וכבל מוצלב לחיבור ביניהם.

(או כרטיס רשת אחד במחשב הראשי ומודם שמתחבר ב , וכרטיס רשת אחד במחשב השני, אבל זו אופציה פחות מומלצת)

(בכלל, לא מומלץ לעבוד בחיבור עם מודמים)

2. ספקיות לא נותנות מודמים, מי שנותן מודמים זה התשתית שלך

אם אתה ב ADSL, אז כל כמעט כל מודם ADSL בחיבור רשת, יכול להיות מוגדר כנתב, ואז אתה רק צריך לקנות סווויצ' קטן ולחבר את המחשבים אליו.

אם אתה בכבלים, אז בחיבור ללא חייגן, אתה יכול לחבר (באמצעות סוויצ' , או מחשב אחד ב והשני בכבל רשת) את שני המחשבים למודם ולגלוש משניהם

אבל קח בחשבון שלא תוכל ליצור רשת ביניהם (להעביר קבצים בין מחשב למחשב לברשת פנימית, לשתף מדפסות וכו') בתצורה הזו.

(אם תשתמש בנתב במקום סוויצ', אז כן תוכל, אתה יכול לחבר לא משנה אם זה חייגן / לא חייגן , כבלים או וADSL, הכל מתאים)

3. אין במודמי כבלים פירוול

במודמי ADSL יכול להיות פירוול, רק אם אתה הופך אותם לראוטר.

אם תקנה פרטי , יהיה בו פירוול.

4. שגיאה 619 אם אני זוכר נכון נובעת מאיזה spyware מעצבן, זו לא כ"כ בעיה של הספקית שלך, יותר בעיה שבמחשב שלך....

זה יכול גם לנבוע מתוכנות הגנה שונות, אני חושב שנתקלתי במצב ש AVAST (האנטי וירוס) גרם לזה, תבדוק את העניינים האלה.

בכל מקרה, אם תקבל חיבור ללא חייגן או לא, זה תלוי בספקית שלך, חלק נותנות בקלות וחלק ממש נאציות לגבי זה ולא נותנות.

הקונפיגורציה האופטימלית היא לקנות ולחבר את המחשבים אליו , ואותו למודם.

אם אתה ב ADSL יכול להיות שיהיה לך יותר זול להפוך את המודם (שמתחבר בכבל רשת) שאולי יש לך מהם, לנתב

ואז לקנות סוויצ' ולחבר אליו את המחשבים.

תכתוב מה התקציב שלך , ובאיזה תשתית אתה מחובר עם איזה מודם בדיוק, ונתן לך המלצה יותר מדוייקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אריק!

זה אכן מה שגיליתי... וזה מאד מעצבן שעם כל המיילים ש012 שולחים לי לא טרחו לעדכן בירידת המחירים... (חוץ מזה: שיקרו לי בתמיכה - אז עוד לא ידעתי שקוראים לזה ICS ואמרו לי שאין דבר כזה כדי למכור לי רשת ביתית... והוט משדרים לי 15 פאקטס בשניה מIP 11.6.0.1... ואומרים שזה חלק מהתשתית...*)

בקיצור, די בא לי להחליף גם את וגם את 012 למשהו אחר. כך שאיזה מודם יש לי כרגע לא מחייב אבל בכל זאת זה:

הוט עם terayon tj715x

+חייגן ל012 שהם אומרים שיעלה עוד כסף להתחבר בלעדיו.

האמת היא שכבר קניתי כבל מוצלב, חיברתי את המודם לUSB (המחשב נשאר ככה איזה שבועיים - דווקא עבד בסדר), אבל לא הצלחתי אפילו להעביר ping בין המחשבים, שלא לדבר על להרים רשת ביתית. אולי הכבל הגיע פגום אבל נראה לי שזה אני...

וגם רציתי להזיז את הנקודה בבית אז חשבתי פשוט לעבור לADSL. הבנתי שב014 אין חייגן, ושיש להם מודמים מסויימים שיכולים לשמש כנתב (כמו שגם אתה אומר). אז יש את האופציה שאני פשוט ארגע (כי סך הכל הכל עובד) ואקנה . אבל אם אני עובר לADSL וספק תוכן אחר, נשאלת השאלה האם אני צריך להתנות את המעבר במודם מסויים(אני מניח שיש טובים יותר ופחות, עם פיירוואל כזה או כזה וכו') וסוג חיבור מסויים. אני פשוט מניח שרק בזמן המעבר יעניין אותם מה אני רוצה לקבל.

ה619 עובר אחרי 3 דקות של נסיונות - אבל זה מעצבן. לגבי הספייוור סרקתי (וסרקתי וסרקתי...nod32,SAS,avg, fsecure-online) ולא מצאתי כלום. אם אתה זוכר משהו יותר קונקרטי אשמח לשמוע.

* זה האמת נושא לשרשור חדש - עוד מישהו נתקל בתופעה הזו? (צריך להתקין peerguardian או משהו דומה כדי לראות את זה קורה - לא יאומן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך סטיקי בפורום כאן על ICS, אני מציע שתנסה לראות מה היה מוגדר לא נכון.

בכל אופן, יש לך עדיין את כל האופציות שאתה רוצה

בין אם תשאר בהוט או תעבור ל ADSL, או אם תשאר ב 012 או תעבור לספקית אחרת.

אגב, 014 (בזק בין לאומי) הם ספקית , הם לא מחלקים מודמים, מי שמחלק מודמים אלו הן התשתיות - (ADSL) וחברת הכבלים (הוט).

עדיין האופציות העיקריות שלך הן ICS , או .

אתה רק צריך להחליט ביניהן, לכל דרך יש יתרונות וחסרונות ועלות כספית שונה.

(יכול לנוע בין 0 ש"ח ל ICS, ועד כמה מאות שקלים לנתב פרטי וכבלי נוספים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אריק!

כנראה שאעבור לבזק.

1. כל מודם יעבוד לי טוב כנתב? או לבקש מודם מסויים כשאני מזמיןADSL

2. האם ספקיות תוכן\תשתית מגבילות את נפח ההעברה החודשי? (אם כן - מי לא?)

נ.ב. תודה ג'וני - אבל זיסופטספיי לא מצאה שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...