אינטרנט זהב - איטי בטרוף (לא הזיות ,בדוק ) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט זהב - איטי בטרוף (לא הזיות ,בדוק )

Yehudaa

Recommended Posts

בדירה שלי יש לי זהב 1.5 /כבלים , עד לפני חצי שעה הייתי בדירה שלי , וכהרגלי בקודש

בעיקר גלשתי ב hwzone . ולא הבנתי מה קורה ? איטי בטרוף ! לא זז! (לא הפעלתי אימיול כבר חודש )

חשבתי כבר ליצור קשר עם מנהלי hwzone שידאגו לסדר את זה .

עכשיו אני בבית של ההורים שלי ולהם יש בנלאומי adsl 1.5

וכהרגלי :silly: אני הולך ל hwzone ואין שום איטיות הכל זורם חלק !

מה קורה פה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע שאתה מבסס את האיטיות שלך על אתר אחד בלבד (אמנם אחלה אתר, אבל בכל זאת)

אל תשכח ששרתים נופלים, או שיש עליהם עומסים לפעמים, ולפני שאתה קופץ למסקנות כדאי שתבדוק בעוד אתרים

עד שעשית את הטיול מבית לבית יכול להיות שירד עומס, או הסתדרה בעיה בחוות השרתים וכו'

אם אתה רוצה כלי לבדיקה על המקום : תתחבר על השניה שזה קורה, לספקית אחרת (קח יוזר וססמא מההורים או מחברים)

אבל תעשה את זה מהבית שלך, מהמחשב שלך, עם התשתית שלך

ואז תוכל לדעת אם הבעיה היא בספקית שלך או לא.

אז לא, זה אולי לא הזיות, אבל זה בכלל לא "בדוק".

(אם זה נשמע כאילו אני יוצא בחירוף נפשי להגן על זהב או משהו, אז אני שולל את זה מראש, אני בכלל מנוי ב 013)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה כיום הרבה אבל הרבה מאוד אנשים יסכימו איתי ברק יותר טובים מנטויזן אבל אני שוב חוזר שזה רק כיום בתקופה הזו, הסיבה היא שברק -גלובלקול ונטויזין הם אוחדו (אותם בעלים) ז"א שבעוד חצי שנה הם יהיו יד אחת ואם תשים לב כבר עכשיו ניתן לראות איך מדיניותה החומרנית והנוקשה של נטויזן משטלת על 013.

אני ממליץ לך שאם אתה רואה שהאיטיות נמשכת ואין מנוס מלההחליף ספק אז תעבור ל014.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש עכשיו ברק מחובר דרך HOT..

בתור אחד שהיה בבזק,012 ונטוויז'ן אני יכול להגיד לכם שזה הכי מהיר מכל החיבורים שהיו לי.. (ובמיוחד פינגים במשחקים-ברק הכי מוצלחים)

כמובן שאין ניתוקים והתמיכה טכנית עונים תוך פחות מ 30 שניות... בגלל זה אני איתם כבר שנה וחצי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש עכשיו ברק מחובר דרך HOT..

בתור אחד שהיה בבזק,012 ונטוויז'ן אני יכול להגיד לכם שזה הכי מהיר מכל החיבורים שהיו לי.. (ובמיוחד פינגים במשחקים-ברק הכי מוצלחים)

כמובן שאין ניתוקים והתמיכה טכנית עונים תוך פחות מ 30 שניות... בגלל זה אני איתם כבר שנה וחצי

דווקא רוב אומרים שבזק בנלאומי יותר מוצלחת בדברים האלו :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...