לריסה טרימבובלר אושפזה!!! - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לריסה טרימבובלר אושפזה!!!

אלימלך אגוז

Recommended Posts

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זאת לא הייתה הדרך של המחתרות. מה אתה יודע למשל על פיצוץ המכ"ם בחיפה ועל עוד פעולות רבות שבהן פשוט לא פתחנו באש כדי לא לפגוע בחיילים?

דבר שני, לוחמת גרילה VS = חוקי. טרור נגד אזרחים = לא חוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוחמת גרילה לעולם לא יכולה להיות חוקית כי תמיד המדינה שבה הלוחמה מבוצעת מתנגדת לה ומוציאה נגדה חוקים. היא יכולה להיות צודקת, אבל לא חוקית.

כן.. נכון.. אני לא חושב שהממשלה (הבריטית) בארץ כל כך עודדה את פעולת הגרילה של המחתרות.

נכון, וזה מוציא את החיזבאללה מרשימת ארגוני הטרור.

חזבאללה היא לא ארגון טרור. היא זרוע צבאית של איראן לכל דבר ועניין (יצא לי חרוז. לול.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן התגובות לא מפתיעות אותי, והאמת אני מגיע מבית עם חינוך ותרבות.

אבל אני מניח שאני ועוד מאות אלפי אנשים טועים.

ד"א אני לא דתי אני חילוני, אבל אני תומך בדתים, בלי קשר לפוליטיקה.

ואמא שלי וכל המשפחה שלי באותם דעות ככה שזה כנראה הופך אותנו ללא משכילים לא?

אני מציע לא לערב פה חוכמה או טיפשות זה לא קשור אחד בשני אתם פשוט לא מקבלים את הדעות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Minimizer+FeedMeh:

זה לא נכון.

עזוב את זה שבמלחמה הוא פגע בהמון אזרחים. (אפשר לייחס את זה לכך שזו תגובה לפעילות צה"ל כנגד אזרחים)

כשהם חטפו את החיילים, פגעו פגזים בשלומי, ולפני הנסיגה מלבנון קטיושות היו נוחתות בקריית שמונה כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שאנחנו מסכימים. פשוט יש אנשים בישראל שטוענים שהחיזבאללה הוא ארגון טרור, למרות שהוא אינו פוגע במכוון באזרחים אלא במטרות צבאיות.

מה הקשר, קיבינימט? מישהו אמר שזרוע צבאית לא יכולה לפגוע באזרחים?

לפי כל ההגדרות שהועלו כאן:

חזבאללה= לוחמת גרילה = Outlaw בארץ שלו

חזבאללה = זרוע צבאית (המבצעת לוחמת גרילה) הפוגעת באזרחים. כן, היו לא מעט מקרים בהסטוריה של צבא הטובח ופוגע באזרחים, בין אם בכוונה או בשוגג.

החזבאללה פשוט גדולה, מתוחזקת, מקושרת מדי לאיראן ומתקדמת מדי בשביל להכלל תחת ההגדרה של ארגון טרור. במיוחד שהכוונה שלה היא לא להטיל אימה (וטרור), אלא להוביל לנסיגת היהודים ממדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר, קיבינימט? מישהו אמר שזרוע צבאית לא יכולה לפגוע באזרחים?

לפי כל ההגדרות שהועלו כאן:

חזבאללה= לוחמת גרילה = Outlaw בארץ שלו

חזבאללה = זרוע צבאית (המבצעת לוחמת גרילה) הפוגעת באזרחים. כן, היו לא מעט מקרים בהסטוריה של צבא הטובח ופוגע באזרחים, בין אם בכוונה או בשוגג.

החזבאללה פשוט גדולה, מתוחזקת, מקושרת מדי לאיראן ומתקדמת מדי בשביל להכלל תחת ההגדרה של ארגון טרור. במיוחד שהכוונה שלה היא לא להטיל אימה (וטרור), אלא להוביל לנסיגת היהודים ממדינת .

מחזק. וזה רק אני או שדן(זה השם, נכון?) ערך לך את ההודעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...