לריסה טרימבובלר אושפזה!!! - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לריסה טרימבובלר אושפזה!!!

אלימלך אגוז

Recommended Posts

תראה אני גם מתנגד למעשה של רצח אבל בסופו של דבר התוצאה של המעשה היתה טובה

לא רק שאתה דפוק ברמות, אתה גם מפגר (סליחה מאנשים שהם באמת מפגרים), אתה סותר את עצמך ברמה של מוגבלות.

אני נגד הרצח - התוצאה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא רק שאתה דפוק ברמות, אתה גם מפגר (סליחה מאנשים שהם באמת מפגרים), אתה סותר את עצמך ברמה של מוגבלות.

אני נגד הרצח - התוצאה טובה.

נו ו.. אתה המפגר אם אתה לא יכול להבין את מה שאמרתי אולי אתה תבין תמטפורה אם פתאום בא הילד המפגר של השכנים ושבר לך את כל הצלחות בבית אתה תצטער נכון כלומר אתה מתנגד למעשה אבל אם בעקבות זה תקנה צלחות חדשות וטובות יותר אז התוצאה בסופו של דבר היתה טובה מקוה שהבנת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הפכת את ביבי לכזה ראש ממשלה טוב? (כי הוא הרי התוצאה של הבחירות שבאו לאחר הרצח..)

תכלס מה שאתה מנסה לומר זה שהתנגדת לדעותיו ולמעשיו של רבין (לגיטימי), אבל כמו שאר האנשים, השתתפת אולי בהפגנות והבעת מחאה (לגיטימי), אבל לא הגעת לרמה שאתה פוגע ברבין (וטוב שכך). יגאל עמיר כן פגע ברבין. זה כבר לא לגיטימי (הפגיעה הפיזית ברבין).

אתה פשוט לא אומר את זה בדרך טובה. מה שהובן ממה שכתבת היה שתמכת ברצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הפכת את ביבי לכזה ראש ממשלה טוב? (כי הוא הרי התוצאה של הבחירות שבאו לאחר הרצח..)

תכלס מה שאתה מנסה לומר זה שהתנגדת לדעותיו ולמעשיו של רבין (לגיטימי), אבל כמו שאר האנשים, השתתפת אולי בהפגנות והבעת מחאה (לגיטימי), אבל לא הגעת לרמה שאתה פוגע ברבין (וטוב שכך). יגאל עמיר כן פגע ברבין. זה כבר לא לגיטימי (הפגיעה הפיזית ברבין).

אתה פשוט לא אומר את זה בדרך טובה. מה שהובן ממה שכתבת היה שתמכת ברצח.

הוא היה הרבה יותר טוב מרבין זה בטוח עובדה שהוא בלם תפיגועים והטרור(שרבין עזר לו לפרוח באמצעות שלוחי נשק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא היה הרבה יותר טוב מרבין זה בטוח עובדה שהוא בלם תפיגועים והטרור(שרבין עזר לו לפרוח באמצעות שלוחי נשק)

ביבי לא בלם כלום. אם כבר הוא רק עודד אותו.

אחרי שערפאת פתח באש בפעם הראשונה על אזרחי ישראל, התגובה היחידה שהיתה לביבי זה לרוץ איתו לוושינגטון ולתת לו את חברון. מה גרם לדעתך לערפאת לחשוב שזה מה שיקרה גם מול ברק? כי הוא הבין שאם יורים על יהודים, מקבלים אדמות. ואת המסקנה הזאת הוא קיבל מביבי.

תכלס, השקט היחסי שהיה בתקופת שלטונו של ביבי נבעה מכך שערפאת זרק את אנשי החמאס לכלא בשנת 96' בגל הפיגועים בתקופת שלטונו של פרס. גילח להם את הזקנים ולא נתן להם מנוח.

אבל לא יפריע לביבי לקחת לזכותו קרדיט על דברים שאחרים גרמו להם. כמו שלא יפריע לו להזכר בגנדי בממשלתו (שלעולם לא קרה), בזכרונות ילדות תחת שלטון הבריטים (הוא נולד אחרי 48), מהתעלה עם ברק ושרון (לא זכור לאף אחד מהנוכחים) ועוד דברים רבים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלמה מהירה שתיהיה לה,

אני אישית תומך ומועדד את הרצח של רבין שר"י\ז"ל

ואני גם מאחל לשמאלמרט ולחיית מחמד שלו פרץ והרס מוות מהנה.

לטרוריסטים הכי גדולים נותנים יותר זכויות מליגאל אמיר, מדינת דיקטטורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלמה מהירה שתיהיה לה,

אני מאחל לך מכל הלב שהבת שלך תתחתן עם הבן שיוולד לזוג המעוות הזה

וחוץ מזה אני גם חושב שאנשים כמוך צריכים לשים בכלובים ולסרס על מנת שלא יוכלו להביא ולחנך ילדים בישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה מעשים?

מה היא עשתה?

היא רצחה? היא גנבה? היא עשתה רע למישו ממכם?!?!

רבאק יש פה אנשים כל כך מפגרים...

סתם דוגמא, כשאריק שרון עשה את ההתנתקות מי כאן כעס עליו? לפחות חצי מפה כעסו ולא רצו שיהיה את ההתנתקות! (דבר כשלעצמו התברר היום כטעות צבאית ומדינית..)

בכל מקרה, אותו דבר היה עם רבין.. הוא החזיר המוןןן שטחים לערבים והמון כעסו עליו בזמנו... יותר מחצי מדינה הייתה נגדו... רק שבזמנו הדתיים כבר לא הסכימו שהוא יפנה להם מקומות שקדושים להם אז הם עשו עליו איזה משהוא שמקלל אותו ואומר שמותר להרוג אותו אז הם לקחו את זה רחוק ומישו באמת רצח אותו.

תאמינו לי, זה מזל שאלוהים הכניס לאריק שרון את האירוע מוחי לפני שמישו רצח אותו.. כי כולם פה יודעים שרצו לרצוח אותו.

עשו מרבין קדוש כי רצחו אותו.. אם היו רוצחים את אריק שרון היו עושים גם ממנו קדוש..

אני לא איזה ימיני קיצוני.. רבין באמת עשה המוןן בשביל המדינה ואני מסכים עם כל מה שהוא עשה.. אבל שתבינו שלכל הדתיים, הדתיים בתוך עצמם עשו לעצמם שתיפת מוח שאם הם עושים איזה משו, מין "כישוף" כזה על אותו איש אז מותר לרצוח אותו.. (אגב עשו את הדבר הזה גם לשרון.. שחכתי איך קוראים ל"כישופים" האלו \=) בכל מקרה, עשו שתיפת מוח ויגאל אמיר היה זה שלבסוף רצח אותו.

יגאל עמיר היה לדעתי סתם תמים וטיפש והושפע מהדתיים.... זה לא אומר שאסור לו להביא ילדים לעולם.

יודעים מה, עזבו בצד את יגאל עמיר. אני לא מבין את הטימטום הזה שאתם אומרים על טרימבובלר "אמן שתמות" או "אלוהים כבר ייתן לה על מה שעשתה"..

מה היא עשתה רע לעולם? מה היא עשתה לכם רע?

:bash: :bash: :bash:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה מעשים?

מה היא עשתה?

היא רצחה? היא גנבה? היא עשתה רע למישו ממכם?!?!

רבאק יש פה אנשים כל כך מפגרים...

סתם דוגמא, כשאריק שרון עשה את ההתנתקות מי כאן כעס עליו? לפחות חצי מפה כעסו ולא רצו שיהיה את ההתנתקות! (דבר כשלעצמו התברר היום כטעות צבאית ומדינית..)

בכל מקרה, אותו דבר היה עם רבין.. הוא החזיר המוןןן שטחים לערבים והמון כעסו עליו בזמנו... יותר מחצי מדינה הייתה נגדו... רק שבזמנו הדתיים כבר לא הסכימו שהוא יפנה להם מקומות שקדושים להם אז הם עשו עליו איזה משהוא שמקלל אותו1 ואומר שמותר להרוג אותו אז הם לקחו את זה רחוק ומישו באמת רצח אותו.

תאמינו לי, זה מזל שאלוהים הכניס לאריק שרון את האירוע מוחי לפני שמישו רצח אותו.. כי כולם פה יודעים שרצו לרצוח אותו.

עשו מרבין קדוש כי רצחו אותו.. אם היו רוצחים את אריק שרון היו עושים גם ממנו קדוש..

אני לא איזה ימיני קיצוני.. רבין באמת עשה המוןן בשביל המדינה ואני מסכים עם כל מה שהוא עשה.. אבל שתבינו שלכל הדתיים, הדתיים בתוך עצמם עשו לעצמם שתיפת מוח שאם הם עושים איזה משו, מין "כישוף" כזה על אותו איש אז מותר לרצוח אותו.. (אגב עשו את הדבר הזה גם לשרון.. שחכתי איך קוראים ל"כישופים" האלו \=) בכל מקרה, עשו שתיפת מוח ויגאל אמיר היה זה שלבסוף רצח אותו.

יגאל עמיר היה לדעתי סתם תמים וטיפש והושפע מהדתיים.... זה לא אומר שאסור לו להביא ילדים לעולם.[/2color]

יודעים מה, עזבו בצד את יגאל עמיר. אני לא מבין את הטימטום הזה שאתם אומרים על טרימבובלר "אמן שתמות" או "אלוהים כבר ייתן לה על מה שעשתה"..

מה היא עשתה רע לעולם? מה היא עשתה לכם רע?[/3color]

1. קוראים לזה פולסא דנורא ואתה ממש לא מבין במה מדובר. לא מדובר בלהתיר רצח, אלא משהו הרבה יותר מיסטי ומפגר.

2. זה כן. רוצח(ועוד של ראש ממשלה - שפוגע ברבים מהאוכלוסייה בארץ) זכאי למינימום עונש מוות ואם לא זה אז לפחות לשלול לו את כל הזכויות הכי בסיסיות שקיימות. ואסור לו להביא ילד לעולם כי הילד הזה רק יסבול.

3. שוב? תמכה ועודדה רצח של ראש ממשלה ומביאה לעולם ילד שרק יסבול כל חייו ויהווה סמל לקבוצות לאומניות קיצוניות.

היא תמכה ברצח של ראש ממשלה אשר נבחר חוקית על ידי אזרחי המדינה. התמיכה שלה התבטאה במעבר למילים והסכמה בע"פ אלא הגיעה עד בצורה אישית מאוד של חתונה עם הרוצח ורצון להביא את ילדו לעולם. כשהיא נישאה ליגאל עמיר היא קשרה את גורלה בגורלו. וכפי שמותר ורצוי לשנוא את יגאל עמיר מותר גם לשנוא אותה ואת מה שהיא מייצגת.

וכל מי כאן שמנסה לטעון שהרצח היה רק לטובה, לא מבין שכשרוצחים ראשי ממשלה בשל מדיניותם, הדרך לאנרכיה ולמלחמת אזרחים קצרה ביותר.

אם איש שמאל היה רוצח כאן רצח פוליטי במטרה לסכל מדיניות של ראש ממשלה ימני (למשל את חוסר נכונותו לחתום על הסכם הסטורי על החזרת הגולן והסכם שלום עם סוריה) אז כולם היו מגדירים אותו בוגד ודורשים (בצדק) לתלות אותו. אבל משום מה הרציחות הפוליטיות במדינה הזאת תמיד מתרחשות בכיוון אחד. אולי זה בגלל שבסופו של דבר לא תשמעו אנשי מפלגת העבודה מדברים נגד ראש ממשלה מכהן כמו שביבי דיבר בזמנו נגד רבין. ומי שחושב שביבי לא השפיע על האווירה הציבורית, לא יודע על מה הוא מדבר. באותה תקופה הייתי תומך של הליכוד וממקור ראשון אני יודע איך כל מילה שיצאה לו מהפה השפיעה עלי ועל שאר צעירי הימין שהסתכלו עליו בהערצה.

זה כי השמאל שפוי ולא מעודד רצח ופועל נגד הדמוקרטיה.

אז מה אם תהיה מלחמה מאיפה לך שמצרים לא תהיה עוינת לנו וירדן כמו שאמרתי לא היתה עוינת לנו גם לפני ההסכם

אם אתה חושב שמצריים תצא נגדנו למלחמה אז אתה חי בהזיות.

בלה בלה בלה דיברת שטויות.. אתה יודעים כמה רוצחים נישאים ומביאים ילדים לעולם?

זה שאתה ילד שמאל שתקוע במה שאומרים לו לא אומר שמגיע לה למות... אני עד היום לא תופס למה כל כך עושים מרבין קדוש למרות שהוא לא היה כזה..

למה לא מציגים לתלמידים בבית ספר את מה שכהנא אמר? (וגם די צדק לדעתי.. למרות שאנחנו לא נאצים והייתי נגד ביצוע דבר כזה..)..1

למה לא מציגים לתלמידים שאם רבין היה מכהן עוד קצת הוא כבר היה מקצץ חצי מישראל בשביל הערבים? ובשביל שלום שבכלל לא היה?2

בכל מקרה הנקודה פה היא שלריסה לא עשתה רע לאף אחד ומותר לה להיות עם מי שהיא רוצה... אתה יודע כמה היום תומכים ברצח ההוא?

יותר מחצי מדינה תומכת ביגאל עמיר על שרצח את רבין..3 לא שאני תומך ברצח, זה דבר נורא... אז בגלל שלריסה גם תומכת בו ברצח על פי עיוות המציאות שלך אז מגיע לה למות?

ורק תסיר כל ספק, מעולם לריסה לא הבעיה שום תמיכה ברצח..

בקיצור ללריסה לא מגיע למות כי היא לא עשתה רע לאף אחד. בגלל שהיא התחתה עם רוצח אז היא מסומנת גם כרוצחת שמגיע לה למות?4

1. כי אנחנו לא תומכים בגזענות והשמדת עם.

2. כי מדובר בהשערות בלבד וגם הרבה מאד לא מסכימים איתן.

3. איפה אתה חי?

4. סיבה אחת כחלק ממכלול.

נו ו.. אתה המפגר אם אתה לא יכול להבין את מה שאמרתי אולי אתה תבין תמטפורה אם פתאום בא הילד המפגר של השכנים ושבר לך את כל הצלחות בבית אתה תצטער נכון כלומר אתה מתנגד למעשה אבל אם בעקבות זה תקנה צלחות חדשות וטובות יותר אז התוצאה בסופו של דבר היתה טובה מקוה שהבנת

דוגמא מפגרת. ואם הייתי זקוק לכסף הזה עבור משהו דחוף וחשוב במיוחד? ואם הייתי מוכר את סט הצלחות הישן ובכסף שהייתי מקבל הייתי קונה סט צלחות אפילו יותר טוב?

נראה לי שאתה חי בעולם משלך. על אף שהייתי באותה תקופה בן 5-7(רצח רבין עד סוף הכהונה של ביבי) אני כנראה זוכר את העובדות יותר טוב ממך.

החלמה מהירה שתיהיה לה,

אני באופן אישי תומך ומעודד השמדת כל הפאנטים הדתיים באופן שיטטתי.

לבוגדים ואזרחים שהם נגד המדינה כמו כל החרדים של מאה שערים נותנים עונש הרבה יותר קל מאשר לטרוריסטים בלי דם על הידיים, חרפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלמה מהירה שתיהיה לה,

:screwy: :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלמה מהירה שתיהיה לה,

תגיד, אתה טמבל? הרבה זמן לא הגבתי פה אבל אני מסתובב מדי פעם להסתכל פה בפורום ועוד לא ראיתי בן אדם כזה הזוי.

זכויות? היה צריך להוציא אותו להורג בלי לחשוב פעמיים, ואם כבר מדברים על זכויות - תראה איזה זכויות החלאה הזה מקבל בכלא, שזה על חשבוננו דרך אגב, גם על כל האסירים/חלאות האחרים.

תומך ומעודד רצח? רק על זה היית צריך להזרק בכלא, ולא משנה מה הדעה שלך.

יום טוב, ותקח את עצמך בידיים ותפנים את התגובות פה - לעודד רצח, זה כמו לבצע אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...