לריסה טרימבובלר אושפזה!!! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לריסה טרימבובלר אושפזה!!!

אלימלך אגוז

Recommended Posts

אני לא יודע איך הגענו לדיון הזה של ימין ושמאל אבל השמאל תמך ברבין,או יותר נכון להגיד שהימנים שנאו אותו.

לכן מי ששונא את יגאל אמיר נחשב שמאלני ומי שאוהב אותו ימני.

קיצר למה שתמות? מה היא עשתה לכם?

זה לא שהיא שיחררה אותו,וזה לא שהיא הרגה את רבין.

כל מה שהיא עשתה זה קצת גוד טיים ליגאל (פיו :-X) וילד שאני לא ממליץ לו לצאת לעולם.

החברה תשחט אותו (מטאפורית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה הקשר בין זה לבין שהוא שמאלני (אתה יודע, רצח בכלל ושל ראש ממשלה או בעל תפקיד ציבורי אחר בפרט, זה דבר שלא יעשה, ולא משנה כמה אתה ימני או שמאלני - ובגלל זה הוא קיבל את העונש הכי חמור שניתן להטיל..)?

ולמה להיות שמאלני זה רע?

מה ששומעים בחדשות על האלה שמפגינים נגד הגדר זה המקרים הקיצוניים. באותה מידה אפשר לומר שהימנים :screwy: כי הם הרבה יותר.. מעשיים?!..

כי השמאלנים הם הכי צבועים שיש הם כל הזמן קוראים לקבל את השונה ולשפוט כל אדם לגופו אבל בפועל הם תמיד מתנכלים לדתים יורדים על מזרחים ושופטים אנשים לפי סטיגמות (נו אבל היא אשתו של יגאל עמיר היא חייבת להיות פושעת נכון?)(או נו אבל אתה מתנחל תפסיק כבר לשבת על אדמות שלא שלך ... אבל קניתי אות האדמה הזו ... זה לא משנה אתה מתנחל ולכן לא מגיע לך רכוש :nixweiss::bash:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי השמאלנים הם הכי צבועים שיש הם כל הזמן קוראים לקבל את השונה ולשפוט כל אדם לגופו אבל בפועל הם תמיד מתנכלים לדתים יורדים על מזרחים ושופטים אנשים לפי סטיגמות (נו אבל היא אשתו של יגאל עמיר היא חייבת להיות פושעת נכון?)(או נו אבל אתה מתנחל תפסיק כבר לשבת על אדמות שלא שלך ... אבל קניתי אות האדמה הזו ... זה לא משנה אתה מתנחל ולכן לא מגיע לך רכוש :nixweiss::bash:)

אתה מדבר על צפונבונים מרמת אביב, לא על שמאלנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת כן היא דיי פושעת

1. היא תומכת ברצח ראשי ממשלה.

2. היא שוכבת עם האוייב של המדינה.

3. היא נראת כמו חציל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת כן היא דיי פושעת

1. היא תומכת ברצח ראשי ממשלה.

2. היא שוכבת עם האוייב של המדינה.

3. היא נראת כמו חציל

אז בא גם נאסור את כל הנשים של כל הפושעים וגם תילדים שלהם

:screwy:(הגיון חולני וצבוע)

אתה מדבר על צפונבונים מרמת אביב, לא על שמאלנים.

לא אני מדבר על שומלנים במקרה אותם האנשים שאתה מדבר עליהם גם שיכים לקבוצה הזו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחל למישהו למות זה דבר נוראי. לכל אדם באשר הוא. לא משנה אם הוא רוצח סדרתי, סתם גנב, או סתם הילד שהציק לך בבית הספר.

פחחח, היא נחשבת אדם! זאתי? לאחל למישהו למות זה דבר נורא, אבל להרוג מישהו זה בסדר... נכון?(אני לא מדבר אליך אני מדבר על הממשלה הפגרת שלנו)

ואני מצטער זו פעם ראשונה שאני אומר מפשט כזה למשתמש שאני מאוד מעריך כמוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מה היא עשתה לך (עוד שמלני :screwy:)

אמן שתמות אלימלך אגוז אמן!!

על זה הייתי חוסם אותך לחודש.

וזה גם הרבה יותר ישיר.

חוץ מזה, אני לא שמאלני(גם לא ימיני). מה שהיא עשתה לי זה עודדה ותמכה ברצח ראש הממשלה שלי ואחד המנהיגים הגדולים ביותר שהיו אי-פעם למדינה הזו, הי מביאה לעולם ילד שצפוי לו רק סבל, היא נותנת זמן פריים-טיים ליגאל *אמן ימות* עמיר... הכי נורא מבחינתי זה עניין ההבאת ילד לעולם.

אני לא יודע איך הגענו לדיון הזה של ימין ושמאל אבל השמאל תמך ברבין,או יותר נכון להגיד שהימנים שנאו אותו.

לכן מי ששונא את יגאל אמיר נחשב שמאלני ומי שאוהב אותו ימני.

קיצר למה שתמות? מה היא עשתה לכם?

זה לא שהיא שיחררה אותו,וזה לא שהיא הרגה את רבין.

כל מה שהיא עשתה זה קצת גוד טיים ליגאל (פיו :-X) וילד שאני לא ממליץ לו לצאת לעולם.

החברה תשחט אותו (מטאפורית)

זה בדיוק העניין. הילד הזה. על כל שאר הדברים אני יכול לעבור לסדר היום - אבל להביא לעולם ילד שידוע מראש שכל חייו הוא יסבול - למה?!

קשקוש בלבוש.

כן,היא בן אדם כמו כולם.לא משנה כמה אתם שונאים אותה,אל תאחלו לה למות,היא כבר תיענש על כל מעשייה.

איפה היא תיענש? כשתגיע לשמיים? זה לא מספיק טוב בשבילי(בעיקר כי אני לא מאמין בזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהיא עשתה לי זה עודדה ותמכה ברצח ראש הממשלה שלי ואחד המנהיגים הגדולים ביותר שהיו אי-פעם למדינה הזו' date=' [/quote']

אתה צוחק נכון?

במה מתבתאת גדולתו בזה שהוא היה שותף להסכמי אוסלו או אולי זה שהוא ירה על אלטלנה (תודה לSPOOK על התיקון)

ואיך בדיוק היא עודדה ותמכה ברצח ראש ממשלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא אמרה את זה בעצמה בראיון עם גיל *שפתיים נפוחות* ריבה.

תראה אני גם מתנגד למעשה של רצח אבל בסופו של דבר התוצאה של המעשה היתה טובה

ואני לא ראיתי תראיון הזה אז אני לא יודע מה היא אמרה שם אם יש לך קישור לזה אני אשמח אם תביא לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...