מפרט למשחקים 3500 שח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למשחקים 3500 שח

Zeev86

Recommended Posts

תקציב: 3500 שח

מטרות המחשב: משחקים כבדים, תמיכה בשיידר 3.0 וDX10. בעיקרון שיריץ משחקים לכמה שנים הקרובות ובשנה שנתיים על מקסימום + -

אני משדרג את המחשב. סך הכל החלקים שאני חושב שצריך להחליף הם:

מעבד, לוח אם, כרטיס מסך. ואם אני לא טועה צריך גם ספק

הנה המפרט שלי: http://mgamers.planetcallofduty.gamespy.com/comp.html

תודה רבה למי שיעזור (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאף אחד פה אין עצות? :(

אנשים תעזרו לי, אני לא ממש מבין בחומרה וסתם ככה ללכת לחנות זה בזבוז כסף. תמליצו לי בבקשה על החלקים שרשמתי ובתקציב שיש לי. שוב, תודה לכל מי שיעזור (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא, תודה על ההבהרה. לא ידעתי שזה יקר כל כך.

כמה עולה כרטיס שתומך DX10, והאם אפשר / מומלץ כיום לקנות מחשב למשחקים עם כרטיס מסך שלא תומך בDX10?

הבעיה היא שאני ממהר לקנות את החלקים, כי בעוד כשנה פלוס לא יהיה לי ממש זמן לזה :) (לא, לא צבא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי שתצטרך גם זכרון... הזכרון שלך הוא 1 וכל הלוחות החדשים תומכים רק בDDR2, יש אפשרות לקחת לוח עם 2 חריצי DDR1 ו2 חריצי אבל לפי מה שאני זוכר לא ממש ממליצים על זה פה בפורום.

בעקרון אתה יכול לקחת X2 3800 או 4200 שיצא כ600 ש"ח [או 500 ל3800]

+ GTS320 שזה 1800

+ASUS M2N כ500

+ליברטי 400 כ430

סה"כ 3330.

אני ממליץ לחכות לכרטיסי מסך מסדרת 8600 ולקנות מחשב חדש [חוץ מצורב וHDD]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקציב ממש לחוץ...

עם חריגה של 150 ש"ח ועם 1GB זיכרון (תוסיף עוד כשתוכל)

מעבד: ATHLON 64 4200+ X2 DUAL CORE SOCKET AM2 65W - 2.2GHz 1MB CACHE - ADO4200CUBOX - BOX

מחיר: ¤595

לוח אם: M2V

מחיר: ¤447

כרטיס מסך: LEADTEK PCI-EX WINFAST GeForce PX8800GTS TDH 320MB GDDR3 320 BIT TV/O DVI - DX10 - RETAIL

מחיר: ¤1782

זיכרון: G.SKILL 1024MB (1024MBX1) 667 CL5-5-5-15 - F2-5300CL5S-1GBNJ

מחיר: ¤407

ספק כוח: ENERMAX LIBERTY 400W - ELT400AWT

מחיר: ¤422

מחיר סופי לאחר הנחה: ¤3644

אם כי אני מחזק את Monopoly, תחכה קצת ותקנה כרטיס מסך תקציבי יותר, כך תוכל לקחת מעבד טיפה יותר טוב ו2GB .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שכדאי לחכות ל8600 כדי שיריץ משחקים עם DX10, אבל שמעתי שאותם משחקים ירוצו גם על כרטיסים שעכשיו חדשים אבל שתומכים גם DX9, לא?

וחבר'ה, אני די לחוץ בזמן וזה בערך התקציב שיש לי, כי בעוד כשנה ומשהו אחרי שאני אשתחרר מהצבא - אזרחות ולא יהיה כל כך זמן למחשב.

מה שאני צריך זה שהמשחקים החדשים יעבדו לי בצורה טובה ואלה שיצאו בשנה - שנתיים הקרובות על הגדרות גבוהות, והלאה כבר בינוני.. לא צריך משהו מפוצץ, אבל גם שיריץ משחקים שיש כיום ושיצאו עוד מעט כמו UT2007, STALKER, CRYSIS, VEGAS ועוד משחקים דומים.

כמובן שאני יכול לחרוג ב100 שח + - יש לי 2500 פלוס כסף על החשבון אבל אותו אני מעדיף לא לקחת יותר מאלף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שכדאי לחכות ל8600 כדי שיריץ משחקים עם DX10, אבל שמעתי שאותם משחקים ירוצו גם על כרטיסים שעכשיו חדשים אבל שתומכים גם DX9, לא?

וחבר'ה, אני די לחוץ בזמן וזה בערך התקציב שיש לי, כי בעוד כשנה ומשהו אחרי שאני אשתחרר מהצבא - אזרחות ולא יהיה כל כך זמן למחשב.

מה שאני צריך זה שהמשחקים החדשים יעבדו לי בצורה טובה ואלה שיצאו בשנה - שנתיים הקרובות על הגדרות גבוהות, והלאה כבר בינוני.. לא צריך משהו מפוצץ, אבל גם שיריץ משחקים שיש כיום ושיצאו עוד מעט כמו UT2007, STALKER, CRYSIS, VEGAS ועוד משחקים דומים.

כמובן שאני יכול לחרוג ב100 שח + - יש לי 2500 פלוס כסף על החשבון אבל אותו אני מעדיף לא לקחת יותר מאלף.

ה8600 יוצא עוד שבוע, מה אתה לחוץ כל כך, ירידת המחירים של -ב22.4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לתקציב אל תפתח צפיות

עוד שנה שנתים לא תוכל להפעיל משחקים

וגם עכשיו לא על משהו הגדרות

אחי הצפיות למלע לא יכולות להיתאפשר אולי עם 8X00

אבל כל החלקים האחרים יצאו מעפנים

במצב כזה הייתי הולך על ATI

ו AMD

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא ממליץ לקנות כרטיס מסך DX9, פשוט אין טעם לקנות משהו ישן כשיש דברים חדשים שיותאים עוד שבוע שבועיים.

לא יודעים כמה הם יעלו בדיוק, אבל עם שער הדולר שיורד זה רק לטובתינו,אני מעריך בין 1000-1200.

מה שיתן לך 500 ש"ח להוציא על מעבד יותר טוב ועוד 1GB .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא ממליץ לקנות כרטיס מסך DX9, פשוט אין טעם לקנות משהו ישן כשיש דברים חדשים שיותאים עוד שבוע שבועיים.

לא יודעים כמה הם יעלו בדיוק, אבל עם שער הדולר שיורד זה רק לטובתינו,אני מעריך בין 1000-1200.

מה שיתן לך 500 ש"ח להוציא על מעבד יותר טוב ועוד 1GB .

הוא יוצא בעולם או בארץ? ואם אני קונה כרטיס מסך כזה, ומעבד שתואם לו, ולוח אם, וגם ספק, כמה בערך כל זה יעלה לי?

שלא תבינו אותי לא נכון, יש לי סבלנות לחכות חודש אם צריך, אבל הבעיה שלי זה תקציב. יש לי מקסימום 3500 שח, אפשר להוסיף עוד 100-200.

אגב, המחשב שיש לי כרגע קניתי אותו לפני כארבע שנים לפי ההמלצות פה ב2000+ שח ועדיין מריץ משחקים חדשים.. כמובן על הגדרות מינימום אבל הם פועלים. אז אני לא מבין למה ב3500 שח המשחקים בעוד כשנה לפי מה שאתם אומרים לא יעבדו. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...