Striker Vs, Commando, האם ההבדל מצדיק את המחיר? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Striker Vs, Commando, האם ההבדל מצדיק את המחיר?

1nstall

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גיא, יש מצב לביקורת של ה - P5B DELUXE מול ה - COMMANDO ראש בראש ? (ואולי גם נגד ה - AB9 QUAD GT וה - AW9D-MAX של ABIT ?)

יש כבר ביקורת שלו מול הP5B DLX של קופרה.

http://www.iopanel.net/forum/showthread.php?t=1816

היתרון הוא של קומנדו אומנם לא בהפרש ענק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיא, יש מצב לביקורת של ה - P5B DELUXE מול ה - COMMANDO ראש בראש ? (ואולי גם נגד ה - AB9 QUAD GT וה - AW9D-MAX של ?)

לא יכול להבטיח לך השוואות של כולם בשלב זה, אבל של חלקם בהחלט ;). קשה לי להיות ממוקד יותר כרגע, ולמען האמת זה גם לא המקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם.

בימים אלו אני אני מרכיב לי מחשב ועד אתמול הייתי בטוח ללכת על הcommando.

אבל לאחר קריאת הביקורת\השוואה שפורסמה אתמול באתר (ביקורת מעולה!) נוכחתי לדעת שיש הבדל משמעותי בין הלוחות בזמן משחק.

עכשיו האם ההבדל ביניהם מצדיק את ה700 ש"ח הנוספים?

מבחינת OC מי מבין שניהם יותר טוב? (Oc לe6600)

תודה מראש

Install

אני חושב שאתה מתבלבל כאן..

הCommando הוא עברו CrossFire.

הStriker הוא עבור SLi.

בכל מקרה, הסטרייקר לא משפר אף אחד מהביצועים של המחשב. המחיר שלו כל כך גבוהה בגלל כל מיני דברים קטנים וטפשיים שאף אחד לא צריך, ואף ניתן לקנות בנפרד.

הP5N32E-SLI של הוא לוח האם הטוב ביותר. הוא 680i כמו הStriker, עם אותם ביצועים בדיוק, אבל מחירו זול לא רק מהStriker אלא גם מכל לוח 680i אחר בשוק.

בנוגע לOC בין בP965 וה680i.. ההבדל בינהם לא גדול. הP965 פעם היה המלך של הOC וכרגע לדעתי ה680i משיג אותו. בכל מקרה שניהם יגיעו ל2133Mhz בלי בעיה עם הקונרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Track, קראת בכלל את הביקורת?

כנראה שלא...

וסתם הערה קטנה - לוחות 965 אינם מיועדים ל-Crossfire. ישנה תמיכה בלתי רשמית, אך גם היא מאפשרת מערך של 16x-4x בלבד(או 8x-8x בחלק מהמקרים).

כל הבדיקות שנעשו בביקורת נעשו ללא או Crossfire, כדי לשמור על אמינות התוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Track, קראת בכלל את הביקורת?

כנראה שלא...

וסתם הערה קטנה - לוחות 965 אינם מיועדים ל-Crossfire. ישנה תמיכה בלתי רשמית, אך גם היא מאפשרת מערך של 16x-4x בלבד(או 8x-8x בחלק מהמקרים).

כל הבדיקות שנעשו בביקורת נעשו ללא או Crossfire, כדי לשמור על אמינות התוצאות.

סליחה, על איזה ביקורת אתה מדבר? זה באמת משנה?

אני דיברתי על לוחות P965 בעלי יכולת CrossFire 8x/8x. נכון, רב לוחות הP965 אינם בעלי היכולת הזו, כמו הCommando.[br]פורסם בתאריך: 9.04.2007 בשעה 21:51:34

איזה לוח יותר טוב הcommando, או הלוח שTrack הציע P5N32E-. שמתי לב עכשיו שהם מקוטלגים באותו מחיר.

הלוח P5N32E- תומך בSLi.

הCommando אינו תמוך אפילו הCrossFire, אלא רק בכרטיס מסך אחד.

חוץ מזה, אין הבדל משמעותי. חוץ מכך שהP5N32E- יתמוך גם במעבדים עתידיים כיוון שהוא תומך בFSB של 1333 ולא רק 1066.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SLI או CF ממש לא מעניינים אותי. מבחינת ביצועים במשחקים וOC, מי יותר טוב מבניהם?

אם אתה שם אותו מעבד, אותו ואותו כרטיס מסך, הביצועים שלך לא ישתנו לא משנה כמה לוחות אם תנסה. הOC שווה בין הלוחות שציינתי.

SLI זו שמאפשרת התקנת שני על אותו . כרטיס המסך הוא הדבר היחיד שחשוב אם אתה רוצה ביצועים במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Track, תקרא את הביקורת באתר, וזה מאוד משנה. תראה את התוצאות בעצמך ואל תרשום דברים ללא ביסוס.

ברוב המקרים המערך הוא 16x-4x והתמיכה בו אינה מיטבית מסיבות כאלה ואחרות(שחלקן אגב, גם כן מצויינות בביקורת).

P5N32-E הינו גרסה צנועה יותר של ה-striker אך בפועל מדובר בלוח כמעט זהה ולכן הביצועים כמעט זהים.

עריכה: שוב פעם אומר - Track, אל תדבר על דברים שאתה לא מבין בהם. אתה מטעה יוזרים וחבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Trackת תקרא את הביקורת באתר, וזה מאוד משנה. תראה את התוצאות בעצמך ואל תרשום דברים ללא ביסוס.

ברוב המקרים המערך הוא 16x-4x והתמיכה בו אינה מיטבית מסיבות כאלה ואחרות(שחלקן אגב, גם כן מצויינות בביקורת).

P5N32-E הינו גרסה צנועה יותר של ה-striker אך בפועל מדובר בלוח כמעט זהה ולכן הביצועים כמעט זהים.

עריכה: שוב פעם אומר - Track, אל תדבר אל דברים שאתה לא מבין בהם. אתה מטעה יוזרים וחבל.

הביקורת של מה?

מאוד קל להגיד שאני טועה בלי שום הוכחות.[br]פורסם בתאריך: 9.04.2007 בשעה 22:06:02

לפי מה שאתה אומר, כדאי לי ללכת הASUS P5N32-E . משום שביצועיו שימעט שווים לשל הstriker העדיף על הcommando? (לפי הביקורת באתר)

לא יודע מה הם אומרים לכם באתר הזה, אבל הOC שווה בין כל לוחות האם שהוזכרו. הP5N32E- עובד עם שני , כמו הStriker אבל עולה הרבה פחות, ולכן הוא הכי כדאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Track, חבל שאתה עושה מעצמך צחוק:

http://hwzone.co.il/reviews/strikercommando/

כמעט כל פרט מידע שסיפקת הינו גדוש בטעויות טכניות. מקוצר זמן לא אגיב על כל אחת מהן ואפנה אותך וכל משתמש אחר לביקורת שבאתר שעוסקת בלוחות המדוברים.

1nStall - אם אתה מוכן לוותר על כמה תוספות קטנות והבדל של אולי 1-2FPS במקרה הרע(זניח בהחלט), אז כן, אתה יכול להסתפק בלוח הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Track, חבל שאתה עושה מעצמך צחוק:

http://hwzone.co.il/reviews/strikercommando/

כמעט כל פרט מידע שסיפקת הינו גדוש בטעויות טכניות. מקוצר זמן לא אגיב על כל אחת מהן ואפנה אותך וכל משתמש אחר לביקורת שבאתר שעוסקת בלוחות המדוברים.

1nStall - אם אתה מוכן לוותר על כמה תוספות קטנות והבדל של אולי 1-2FPS במקרה הרע(זניח בהחלט), אז כן, אתה יכול להסתפק בלוח הזה.

הציטוט הזה מאשר את כל מה שאני אומר. נראה לי שאתה עושה מעצמך צחוק..

ההבדל בביצועים עם אותם רכיבים בין שני לוחות האם הוא זניח, כמו שכתוב - כמעט אפסי. הדבר היחיד שבאמת חשוב הוא וOC, ושניהם בעלי יכולת OC שווה.[br]פורסם בתאריך: 9.04.2007 בשעה 22:17:09

עכשיו אתה עושה מעצמך צחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...