האם כדי לי לקנות את מודם ה-ISDN הזה? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדי לי לקנות את מודם ה-ISDN הזה?

USR

Recommended Posts

ההורים שלי לא מסכמים לי להתחבר לADSL אבל הסכימו לקנות לי מודם ISDN

יש לי כמה שאלות:

1. האם זה שווה?

2. צריכים עוד קו בבית?

3. ומה צריכים בשביל לגלוש איתו?

4. והא המודם הזה טוב של USR הנה הלינק שלוhttp://www.usr.com/products/business/business-product.asp?sku=000698-13

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה כבר ענינו לך על השאלה!! ולא!! זה לא שווה! ISDN לא זול יותר מ ADSL!!!!

חבל על הכסף ....אם הם לא מוכנים לADSL אל תשדרג!!! תבדוק עלויות ותראה שזה לא שווה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאתה נודניק...... כבר ענינו לך שADSL יוצא יותר זול.

תקלוט : אי אפשר לקנות מודם ADSL או ISDN ולחבר אותו ולגלוש יותר מהר. הקו שלך צריך לעבור המרה לקו ISDN, שאת זה עושים ומשלמים על זה לבזק כל חודש, OK ? וכבר הסברתי לך שזה יוצא יותר יקר מADSL. ולא קונים מודם ISDN, נותנים לך, אתה משלם להם איזה 800 ש"ח חד פעמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי מה כואב לך מלשאול כל הזמן את אותה שאלה, הא?

יש לך סרטן בגזע המח או משהו?

אתה יודע מה, רק כדי שתרד מאיתנו תקנה לך מודם ADSL תקנה לך מודם ISDN ומצידי תקנה לך מכשיר שיחבר אותך לT3, ותחבר את זה לקו הרגיל של בלי לבקש שדרוג קו, זה לא יעבוד לך אבל אולי אז תהיה שמח שסתם זרקת כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני יספר לך משהו, אני הייתי מחובר ל-isdn והתשלום הכולל שילמתי בחודש היה 250 ש"ח(חופשי חודשי אצל בזק+אצל הספקית+70 ש"ח לחודש על isdn)...

והתקנת ה-isdn עולה יותר מהתקנת adsl.

עצה שלי, חכה חודש חודשיים לכבלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה אתה ממש Dumb ass לך לבזק תבקש פירוט של מחירים של שני סוגיי הקווים תגיש להורייך

על דפים רשמיים של בזק(נראה שרק דבר כזה יעשה את הרושם המתאים) ואז תספר לנו מה הם החליטו :nono: :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאתה נודניק...... כבר ענינו לך שADSL יוצא יותר זול.

תקלוט : אי אפשר לקנות מודם ADSL או ISDN ולחבר אותו ולגלוש יותר מהר. הקו שלך צריך לעבור המרה לקו ISDN, שאת זה עושים ומשלמים על זה לבזק כל חודש, OK ? וכבר הסברתי לך שזה יוצא יותר יקר מADSL. ולא קונים מודם ISDN, נותנים לך, אתה משלם להם איזה 800 ש"ח חד פעמי.

לא קונים מודם ISDN ?? סליחה? בטח שקונים.. גם ADSL קונים..... פשוט יותר נוח לקנות מבזק, זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לא קונים מודם ISDN ?? סליחה? בטח שקונים.. גם ADSL קונים..... פשוט יותר נוח לקנות מבזק, זה הכל. "

לא הבנת מה שניסיתי להגיד, אמרת שאי אפשר רק לקנות תמודם ADSL או ISDN וישר לגלוש. אמרתי שהקו צריך לעבור המרה לפני שקונים/רוכשים מבזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...