שביתת הסטודנטים 2.0 - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שביתת הסטודנטים 2.0

IG

Recommended Posts

• תגובות 285
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחחח.... הצחקת אותי. אתה יודע מה יגידו לי... יגידו תכנס לאתר ותוריד את הסילבוס. שם יש רשימת ספרים טובה.... חחחח.... כאילו אכפט למישהו שם. אני בחשמל, הם מסננים הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי, אבל איזה בולשיט.

אני בחשמל סמסטר אחרון בטכניון.

להגיד שאין למי לפנות... כנראה שאתה מהמתבודדים של החדרי עיון או משהו.

איזה מקצוע זה? איזה מרצה? אם אתה רוצה, שלח לי למייל את המייל שקיבלת ואני אראה מה אפשר לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מור, אתה מכיר במקרה חבר'ה מפסגות בשנה שלך?

אצלנו עכשו יש חברה של האגודה שלא נותנים להיכנס לקמפוס... עקרונית אין לי בעייה עם זה, אבל הם לא נותנים גם לאנשים שצריכים לעשות פרוייקט להיכנס :pissed: (אפשר להיכנס, אבל הם עושים בעייות...)

והכי מעצבן זה שהאנשים שחוסמים את השערים לא יודעים מה זה פרוייקט, ואף אחד לא מסביר להם ששבועיים לפני הגשת הפוסטר אין מצב שאנשים יפספסו יום שלם בלי לעבוד עליו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר את אלכס חוסידמן? (אם כן מסור לו ד"ש... תגיד לו שזה מהחבר מבן גוריון... הוא יבין ;D)

הצגת פרוייקט לא דוחים... הפוסטר הזה צריך להיות מוצג בכנס פרוייקטים של כל הפקולטה (!) (אצלנו אין פקולטה לכול מקצוע... אצלנו יש פקולטה לכול תחום... ואני מדבר על הפקולטה להנדסה- שיש בה איזה 20 מחלקות...)

ואני לא מדבר על לסיים את כל הפרוייקט עד ההצגה... מעטים מסיימים את כל הפרוייקט... אני מדבר על קבלה וניתוח של תוצאות ראשוניות שעדין אין לי (ניסויים לוקחים הרבה זמן, ורק את חומר הגלם קיבלתי לפני כמה חודשים- אחרי שהוא התעקב 4 חודשים במכס (כנראה)).

כל יום בשבילי זה קריטי מהבחינה הזו.

אם היו דוחים את ההצגה של הפרוייקטים הייתי אפילו מצתרך להפגנות שלהם בכיף, אבל נכון לעכשו זה לא המצב :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר את אלכס חוסידמן? (אם כן מסור לו ד"ש... תגיד לו שזה מהחבר מבן גוריון... הוא יבין ;D)

הצגת פרוייקט לא דוחים... הפוסטר הזה צריך להיות מוצג בכנס פרוייקטים של כל הפקולטה (!) (אצלנו אין פקולטה לכול מקצוע... אצלנו יש פקולטה לכול תחום... ואני מדבר על הפקולטה להנדסה- שיש בה איזה 20 מחלקות...)

ואני לא מדבר על לסיים את כל הפרוייקט עד ההצגה... מעטים מסיימים את כל הפרוייקט... אני מדבר על קבלה וניתוח של תוצאות ראשוניות שעדין אין לי (ניסויים לוקחים הרבה זמן, ורק את חומר הגלם קיבלתי לפני כמה חודשים- אחרי שהוא התעקב 4 חודשים במכס (כנראה)).

כל יום בשבילי זה קריטי מהבחינה הזו.

אם היו דוחים את ההצגה של הפרוייקטים הייתי אפילו מצתרך להפגנות שלהם בכיף, אבל נכון לעכשו זה לא המצב :-\

שיהיה בהצלחה עם הפרויקט איזה כאב ראש זה בטח :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב מנסים לקנות אותנו בנזיד עדשים...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3396791,00.html

האולמרט הזה צריך להיות ממש מטומטם כדי לבוא עם הצעה כזו... שוב... מה בדיוק שונה בה ממה שהוא הציע קודם (בצורה כזו שאני לא אצתרך לרשום "בוו הוו" לאות בוז על דקויות לא משמעותיות ;))?

:bash: :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם הם מנסים לייצר ספין. שיווצר רושם בציבור שהם משתדלים להגיע להסכם ורק הסטודנטים "הדפוקים" לא מסכימים. ואולי גם בשביל ליצר לחץ על הנהגת הסטודנטים להתקפל, כי לצערי יש לא מעט חרשנים שלהם לא איכפת מכלום למעט הציונים :pissed: והסכמים מהסוג הזה בוודאי מוצאים חן בעיניהם.

במקרה גרוע ביותר, מה יקרה אם השביתה תמשך ללא תוצאות :nixweiss:?! אולי יהיה ביטול סמסטר. נו אז יבוטל, אפשר לחשוב אסון גדול :cool2:.

נמאס מכל הבכיינים שבוכים על הסמסטר הזה :bash:. יש גם דברים חשובים יותר מהציונים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הסמסטר יוארך (או לחילופין יבוטל) , יאריכו את הדחש, אחרת יקח לנו המון המון זמן לסיים את התואר בשירות...

למרות שאת האמת, אני בספק אם יבוטל הסמסטר, מקסימום יאריכו בשבוע שבועיים, לא משהו רציני, אבל לא יבטלו את הסמסטר, יותר סביר שיתנו פטורים מאשר ביטול סמסטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם הם מנסים לייצר ספין. שיווצר רושם בציבור שהם משתדלים להגיע להסכם ורק הסטודנטים "הדפוקים" לא מסכימים. ואולי גם בשביל ליצר לחץ על הנהגת הסטודנטים להתקפל, כי לצערי יש לא מעט חרשנים שלהם לא איכפת מכלום למעט הציונים :pissed: והסכמים מהסוג הזה בוודאי מוצאים חן בעיניהם.

במקרה גרוע ביותר, מה יקרה אם השביתה תמשך ללא תוצאות :nixweiss:?! אולי יהיה ביטול סמסטר. נו אז יבוטל, אפשר לחשוב אסון גדול :cool2:.

נמאס מכל הבכיינים שבוכים על הסמסטר הזה :bash:. יש גם דברים חשובים יותר מהציונים שלהם.

בסוף אני יצא מהצבא בגיל 50

גם ככה ביזבזתי שנה במכינה וקיבלתי גם סמסטר דח"ש סתם ועכשיו עוד סמסטר ילך קפוט(חס ושלום) ואחר כך עוד 6 שנים :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה נראה לך שתמצא עבודה באירונאוטיקה מחוץ לצבא גם בגיל 50? ::)

בדיוק הנקודה שלי :-\ בכלל למצוא עבודה בגיל 50+ זה קשה קל וחומר אוירונטיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...