צריך המלצה למצלמה דיגיטלית בין 500-1000 ש"ח - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למצלמה דיגיטלית בין 500-1000 ש"ח

fp581

Recommended Posts

http://zap.co.il/model.asp?model_id=400897

תוציא את הטוב ביותר !

אם הינך חפץ במצלמה שתביא לך P&S פשוט וטוב ! עם מינימום רעשים .

היא המומלצת !

נ.ב קניתי לאבא שלי עד לפני כמה ימים את המצלמה הזו אחרי שגם אני הייתי בספקות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמתי שחשבתי עליה וגם על אלה:

Nikon COOLPIX 5600

http://www.pcworld.idg.com.au/index.php/taxid;2136212588;pid;223;pt;1

Hewlett-Packard Photosmart R717

http://www.pcworld.idg.com.au/index.php/taxid;2136212588;pid;205;pt;1

מה אתם אומרים?

ה R717 חלשה תוריד את זה ! ממש לא שווה ...

הניקון והקנון פחות או יותר שווים ! אולי הניקון קצת יותר מהירה אבל זה לא מהירות כזו שצריכה לשנות לך את החלטה בגדול שני המצלמות האלה טובות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב הזה יש מצלמה אחת שעומדת ראש וכתפיים מעל כולן - פוג'י F20. היא בנויה טוב, נכנסת לכיס, האיכות שלה עד ISO 800 מזכירה DSLR (לא יאומן ככל שזה נשמע). אלא אם יש לך דרישות מאוד מיוחדות, אין טעם ללכת על אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב הזה יש מצלמה אחת שעומדת ראש וכתפיים מעל כולן - פוג'י F20. היא בנויה טוב, נכנסת לכיס, האיכות שלה עד ISO 800 מזכירה DSLR (לא יאומן ככל שזה נשמע). אלא אם יש לך דרישות מאוד מיוחדות, אין טעם ללכת על אחרת.

הייתי אומר שאתה קצת (הרבה) מגזים . חישן בסדר גודל כזה ב ISO 800 קשה לי לאמין שהוא לא רועש.תקן אותי אולי אני טועה ?

לדעתי המצלמה הזו לא נופלת מה הקנון לפי מה שראיתי בנתונים "היבשים" ...אבל אין ספק שגם היא טובה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אני מעדיף עם אפשרות פוקוס ידני וגם אוטומטי

מה בדיוק אתה מצפה להשיג עם פוקוס ידני? יצא לך לנסות לפקס ידנית במצלמות קומפקטיות? להוציא את ה-FZ30/FZ50 של פנסוניק, פוקוס ידני זה דרעק מוחלט בכל מצלמת חיישן-קטן שאי פעם ניסיתי. השימוש היחידי שלו הוא במצבי אין ברירה כשהפוקוס האוטומטי נכשל, וגם אז רמת הגרעון של התצוגה ועומק השדה הגדול הופכים את הפוקוס הידני לתכונה כמעט בלתי שמישה, במיוחד במצלמה כמו ה-A540 עם מסך LCD שכולל רק 85,000 פיקסלים.

תכונה כמו פוקוס ידני חשובה לך יותר מאשר דברים כמו איכות תמונה *הרבה* יותר טובה, ויכולת לצלם בתנאי תאורה קשים?

הייתי אומר שאתה קצת (הרבה) מגזים . חישן בסדר גודל כזה ב ISO 800 קשה לי לאמין שהוא לא רועש.תקן אותי אולי אני טועה ?

לדעתי המצלמה הזו לא נופלת מה הקנון לפי מה שראיתי בנתונים "היבשים" ...אבל אין ספק שגם היא טובה !

ואני הייתי אומר שאתה לא קורא את מה שכתבתי. לא כתבתי שאין רעש ב-ISO 800 (יש לי חדשות בשבילך: גם ב-DSLR יש), כתבתי שהאיכות "מזכירה DSLR", ואם היית טורח לפתוח את הלינק שצירפתי היית רואה את זה בעצמך. ההבדלים באיכות של שתי התמונות זניחים ובוודאי שאינם מצדיקים הוצאה פי 5 יותר גדולה על ה-DSLR. יש מספיק סיבות אחרות שכן עשויות להצדיק את ההוצאה הזו, אבל לא האיכות ב-ISO 800.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני הייתי אומר שאתה לא קורא את מה שכתבתי. לא כתבתי שאין רעש ב-ISO 800 (יש לי חדשות בשבילך: גם ב-DSLR יש), כתבתי שהאיכות "מזכירה DSLR", ואם היית טורח לפתוח את הלינק שצירפתי היית רואה את זה בעצמך. ההבדלים באיכות של שתי התמונות זניחים ובוודאי שאינם מצדיקים הוצאה פי 5 יותר גדולה על ה-DSLR. יש מספיק סיבות אחרות שכן עשויות להצדיק את ההוצאה הזו, אבל לא האיכות ב-ISO 800.

Boren יש דרך להציג את הדברים ... הייתי אומר שאתה קצת יהיר בתגובה הזו !...

אז א. כן פתחתי את הלינק הזה שרק נתן נתון יבש ועוד דברי תשבחות בשביל למכור (כמו כל אתר)!

ב. אני עצמי מחזיק שני מצלמות DSLR אז אני יודע מספיק טוב לדעת מה זה רעש ,תודה .

ג.מי דבר על DSLR ,כלל לא נתתי המלצה למצלמה כזו ? אז מה פשר התגובה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז א. כן פתחתי את הלינק הזה שרק נתן נתון יבש ועוד דברי תשבחות בשביל למכור (כמו כל אתר)!

dpreview.com הוא אתר ביקורות עצמאי ומאוד נחשב. הוא לא האתר של פוג'י. לא נתקלת באתר הזה קודם?

ב. אני עצמי מחזיק שני מצלמות DSLR אז אני יודע מספיק טוב לדעת מה זה רעש ,תודה .

יפה, אז אל תכניס לי מילים לפה בבקשה.

ג.מי דבר על DSLR ,כלל לא נתתי המלצה למצלמה כזו ? אז מה פשר התגובה ?

לא אתה, אני דיברתי. כתבתי שאיכות התמונה של ה-F20 עד ISO 800 מזכירה DSLR. זאת אמירה שנועדה להדגיש שאיכות התמונה של המצלמה הזו היא הרבה יותר גבוהה משאפשר היה לצפות במחיר של 700 ש"ח.

עריכה: אסף, הייתי בטוח שהעליתי לינק לדף הזה. מסתבר שטעיתי. קבל את התנצלותי על אי ההבנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...