מאיזה אתר בחו"ל אתם ממליצים לקנות מעבד וזכרונות ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאיזה אתר בחו"ל אתם ממליצים לקנות מעבד וזכרונות ?

kob27

Recommended Posts

המחירים בארץ פשוט גבוהים פי 2 מהמחירים בחו"ל, אני מעוניין לקנות מעבד AMD64 X2 DUAL- 939 וגם DDR400, האם מישהו שקנה מאתר בחו"ל יכול להמליץ לי? ועד כמה שידוע לי אין על זה מכס, נכון?

תודה.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שגם אני חושב לקנות מחול עם משלוח לארץ עקב מוצרים שאינם נמכרים בארץ

השיטה שלי היא כזאת.. אם לא מצאת מוכר עם פידבק טוב באייבי, תקליד את שם המוצר בFROOGLE (השוואת המחירים של גוגל) ואז זה ימצא לך חנויות.. תראה איפה המחיר של המוצר זול ותשלח ל5-10 חנויות הכי זולות אימייל לגבי עלות המשלוח (קודם תבדוק בשאלות נפוצות שלהם אם הם שולחים לחול)

זאת לדעתי דרך טובה.. מקווה שהבנת

ולגבי FROOGLE אם אתה לא מוצא את זה.. תקיש שם של מוצר בגוגל ואז למעלה לחץ על MORE ואז על FROOGLE.. תעדכן מה קורה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה, אבל אני מחפש חנות שמישהו כבר קנה ממנה שיודע בודאות שהם שולחים לישראל ושהשירות אמין וטוב כי אני לוקח סיכון שאני קונה מחו"ל אז אני מעדיף לקבל פידבק מאנשים עם ניסיון שכבר קנו מאתר מחו"ל.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה, אבל אני מחפש חנות שמישהו כבר קנה ממנה שיודע בודאות שהם שולחים לישראל ושהשירות אמין וטוב כי אני לוקח סיכון שאני קונה מחו"ל אז אני מעדיף לקבל פידבק מאנשים עם ניסיון שכבר קנו מאתר מחו"ל.

תודה.

הכרתי חנות טובה אבל לצערי שכחתי אותה.

בכול מקרה, אל תהיה דפוק.. קנה בארץ.

תקשיב, דבר ראשון אם המוצר נפגם.. אתה תנסה עד ניו יורק להחליף אותו? - שאלה רטורית כמובן.

הרי אם המוצר יפגם במשלוח של הדואר, אתה תשתגע ילכו לך סתם 1000 ומשהו שקל.

עדיף לך, פשוט וקל להזמין בארץ כי עדיף לשלם עוד 200 ש"ח ולא להידפק אח"כ.

אם אני יזכר בחברה הזו אני יגיד אבל אין לי מושג אם היא עושה משלוחים לישראל. אם אתה קונה כבר מוצר בחו"ל אז שזה יהיה כ.מסך יוקרתי.. או מעבד מרובע ליבות יוקרתי אבל סתם מעבד מחו"ל?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חשבתי לרכוש חומרה (כרטיס מסך וזכרונות) מארה"ב והמחירים שלהם (אפילו ללא משלוח) זולים ב- 15%-20% לעומת הארץ.

לדעתי בשביל הפרש כזה לא כדאי להסתכן בחוסר אחריות או בקבלת מוצר אחר/פגום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את האתר:

http://www.shopamerica.co.il/

זכה לאחרונה לאיזכור בידיעות אחרונות.

אמור להציע כל מיני אתרים מומלצים לקנייה בארה"ב ומשלוח לארץ.

אני לא ניסיתי בעצמי אף אחד מהם, אז אני מתנצל מראש שאני עונה שלא מניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...