תחרות הOC הגדולה ,פרטים סופיים. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחרות הOC הגדולה ,פרטים סופיים.

maphisto

Recommended Posts

טוב אז ככה , קודם כל הפרס ,למקום הראשון ינתן הצג שלי 4*40 LCD יפייפה שניתן לראות אותו :

9743024.JPG

בשביל לזכות בו תצטרכו לעבוד קשה :

הפרס ינתן למערכת מחשב (לוח ,מעבד, 256 מגה בייט ,ספק,כרטיס מסך וHSF) אשר תעבוד בבאס הכי גבוה באופן יציב !

הבדיקה תעשה לפי מחירון של חנות .

על המערכת לרוץ ביציבות ,100 לופים של סנדרה ו25 לופים של !

יתכן ונוסיף עוד תוכנה (אחד הדמואים החדשים ) בנוסף.

התחרות פתוחה לכל חברי הפורום שאינם מנהלי האתר ואינם מהמודרים ומשתמשים שאינם קשורים לחנות\ספק רכיבים !

הדגש פה הוא על מערכת תקציבית שמגיע הכי רחוק ביציבות אין חשיבות לכמות הרעש או למעלות -העיקר שירוץ יציב.

אין חשיבות למעבדי AMD\אינטל כאמור הבאס זה מה שאני רוצה .

המנצח יוכרז במפגש האתר הקרוב

ניתן להעלות לדיון הזה של המצב שלכם כרגע אך כאמור בכדי לנצח אני וצוות השופטים נצטרך לראות שאכן זה כך .

הבדיקה תעשה בחנות מחשבים כאשר טכנאי מוסמך יבדוק את המחשב ויעריך את שוויה הכספי .

במידה ויש תיקו מה שיקבע זהו ציון ה (למרות שOC לכרטיס מסך לא יחשב אך כאמור הוא מועיל מאד במקרה של תיקו).

כרגע אני עובד גם להשיג פרס למקום שני ואולי גם שלישי .

אז יאללה ל OC !!!

בהצלחה לכולם .

במידה ויהיו עדכונים הם יתוספו לדיון הזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח voodooman

אני יכול להעלות עד 159באס עם אויר! אבל אני לא מסתכן ולא נשאר בבאס כזה כל הזמן! ;)

אני יכול לסדר אפילו מערכת חנקן נוזלי מהצבא! ;D אבל הבעיה שלי להביא את זה. אין לי מכונית עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

שוב אני מדגיש התחרות היא על FSB הכי גבוה לא מהירות מעבד !

מה עם זה:

הבדיקה תעשה בחנות מחשבים כאשר טכנאי מוסמך יבדוק את המחשב ויעריך את שוויה הכספי .

במידה ויש תיקו מה שיקבע זהו ציון ה (למרות שOC לכרטיס מסך לא יחשב אך כאמור הוא מועיל מאד במקרה של תיקו).

כרגע אני עובד גם להשיג פרס למקום שני ואולי גם שלישי .

אז יאללה ל OC !!!

בהצלחה לכולם .

במידה ויהיו עדכונים הם יתוספו לדיון הזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם יש מחשב שעולה 20000 שח והוא מגיע לבאס של 250 ולעומת זה מחשב ב 5000 שח עושה 220 באס

אז המחשב הזול יזכה !

במידה ויש תיקו (מחשבים יקרים עם באס גבוה או מחשבים זולים עם באס לא כל כך גבוה או מחשב יקר מאד ומחשב זול מאד)

אז הציון ב3DMARK הוא יקבע את המנצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...