מצלמות nikon vs canon - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמות nikon vs canon

meiro

Recommended Posts

קודם תחזיק את המצלמות בידיים, תראה איזה מהן נוחה לך יותר ובאיזה סידור הכפתורים נוח יותר לדעתך ואז אפשר יהיה להתקדם הלאה.

זה הדברים הכי בסיסיים שחובה לעשות לפני שבכלל שוקלים להרכיב מערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאילו מצלמות מקצועיות . מה שאני שואל ( ולא חידדתי את זה מספיק בשאלה המקורית ) זה בעצם לאיזו ישאת מיירב התכונות הדרושת

מה שעוד חשוב לי זה מסך LCD גדול

האם יש מי שמכיר את המצלמה של לסוני DSLR-A100

מאיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיר שלום לך..

בעיקרון אין שוני ברמות האלה כל המצלמות מהדגמים שנתת יתנו את אותו האיכות שהיא טובה מאוד !...

מה שכן צריך ליהיות חשוב לך זה העדשות כאשר בכל חברה יש דגמים אחרים חלקם יקרים יותר , חלקם יקרים פחות , חלקם עם מנוע פנימי חלקם ללא ...

וכאן נכנס השאלה הגדולה ...

אם אתה הולך לקנות "בעתיד" עדשות רבות אני ממליץ לך על canon כי יש להם ארסנל רב יותר של עדשות ביחס לניקון ומחירם זול מאשר ניקון ...

בדבר הגוף אין שוני , יש את המשחקים של צג גדול\קטן ,איכות הצג (צבעים) ודברים מינוריים, ברמות האלה שניהם מספקים את הסחורה ואת אותו התכונות פחות או יותר ...

מאידך יש טענה כי חישני cmos (קנון) נתנות יותר צבע חיי מאשר חישני CCD ניקון ... אך אני לא רואה הבדל.

דבר נוסף ואחרון "זה ממכר"...

אפשר לשאול מה בדיוק הצורך שלך ? (מה אתה הולך לעשות עם המצלמה ?. האם יש לך צורך בעדשות שונות ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסף בוקר טוב

תודה על התשובה המפורטט .

יש לי כבר מספר שנים מצלמת NIKON F801 עם עדשת NIKON 70-210 ופלאש SB-24

אני מניח שאת כל האביזרים האילו אני יכול "להלביש" על גוף של דיגיטלית של ניקון ?

כך שבעצם יש מבחינתי יתרון גדול לגוף של ניקון , על כן אני כניראה אתאכז יותר ברכישת "גוף" של ניקון

אז על איזה אתה ממליץ NIKON D40 או D70 או D80

מבחינתי אין משמעות גדולה למחיר אני פשוט רוצה טובה אבל לא לשלם יותר מדי כל גוף אקזוטי

אשמח לקבל את תשובתך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הכמות, זו האיכות! ולעצמיות של ניקון יש איכות בניגוד לרוב העצמיות של קנון.

ואגב, ה350D כבר לא מיוצרת יותר ומה שנשאר זה רק עודפים.

לכל עצמית של ניקון (הטובה ביותר שלהם) יש עצמית של קנון שנותנת את התשובה... כמובן כשיש הרבה הרבה סוגים של עצמיות (כמו לקנון) אז קורה שיש נם

עצמיות אשר יהיה פחות טובות בשביל שכל אחד יכול להנות מהן (בצורה כזו או אחרת).

כמה תיתן כך תקבל ...

...

בדבר המצלמה תרד מקנון אם יש לך עדשות של החברה ופלאש

מה שאמר אלכס נכון בדבר ה 40D אך לא הייתי שולל אותה בכלל, דא עקא שיצא כבר ה D40X ...

אם אתה הולך לבצע צילום רגיל זה יהיה בזבוז של כסף להשקיע על D80 כאשר חצי מהפיצרים שלו בכלל לא מעניינים אותך.

אני הייתי משקיע את הכסף בעתיד לעדשות, אבל שוב זה תלוי מה הדרישות שלך מהגוף... (מה שעד עכשיו לא ממש ברור לי)...

קבל לינק שנותן לך מידע כללי על המצלמות

http://www.dpreview.com/reviews/compare_post.asp?method=sidebyside&cameras=nikon_d40%2Cnikon_d40x%2Cnikon_d80%2Cnikon_d70&show=all

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל עצמית של ניקון (הטובה ביותר שלהם) יש עצמית של קנון שנותנת את התשובה... כמובן כשיש הרבה הרבה סוגים של עצמיות (כמו לקנון) אז קורה שיש נם

עצמיות אשר יהיה פחות טובות בשביל שכל אחד יכול להנות מהן (בצורה כזו או אחרת).

כמה תיתן כך תקבל ...

...

תשובה חלקית. בטח ובטח שלא חלופה.

הבעיה של ניקון זה שהיא עכשיו די מפגרת טכנולוגית אחרי קנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...