DELL 2007FP - סקירה בקרוב [נוספו תמונות בפוסט הראשון] - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL 2007FP - סקירה בקרוב [נוספו תמונות בפוסט הראשון]

tmpusr

Recommended Posts

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

במשחקים עד כה הוא מצויין. יש לי קצת בעיה של TEARING אבל זה קשור לכרטיס המסך יותר מלמסך עצמו ופתיר בקלות (VSYNC).

Welcome to the club :xyxthumbs:

תוכל להרחיב קצת על הפתרון לtearing כי אני גם סובל מזה במיוחד במצב PIVOT. הכרטיס שלי הוא 7300GT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שמשתמש ב-KVM (ומי שלא יודע מה זה כנראה לא משתמש בו) - לא כל KVM תומך ברזולוציה של 1600X1200 ולמיטב ידיעתי רובם לא תומכים בכך.

קחו זאת בחשבון. ב-1650X1080 אין בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חג שמח

רגע האמת הגיע לאחר שימוש במסך 2007WF

במשך שלוש חודשים .

במשחקים לא היתה בעיה שיחק מעולה לטעמי.בסרטים אני מדגיש שהסרטים שהשתמשתי הכול הורדה מאינטרנט היה בעיה של קורונה ,

לא בכל הסרטים ,

אינטרנט החדות והגודל של הטקסט מעולה לטעמי.

בסך הכול מאוד מרוצה מהמסך לא מחליף אותו בשום מסך אחר למרות שאחרי שימוש של שבוע נימצא פיקסל אחד שרוף,בחנות אמרו תבוא תחליף ,הנסיעה להחליף עולה 200 שח,אז אני דוחה את ההחלפה,

לא בגלל הכסף האמת אני אוהב את המסך אני איתו עד הסוף.

במחשבה שניה היום אני לדעתי קונה מסך CRT איכותי נהנה יותר זות דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לדעתי מסך CRT איכותי נותן איכות תמונה וטקסט טובים יותר וכמובן גם זמן תגובה.

עדיין זהו אחד המסכים הטובים היותר שראיתי והוא ללא ספק מתקרב ברמתו ל-CRT. CRT איכותי עם שטח צפיה זהה עולה כ-3500-4000 ש"ח, הוא ממש מפלצתי בגודלו ואין לו יכולת PIVOT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הCRT P992 .....

תאמינו לי ....אחד הטובים שיצא לי לראות ! שלא נדבר שהוא גם תומך עד 1900 רזולוציה ואני נהנה איתו בהרצת HDTV !

וכולה עולה 60-100 דולר בEBAY ....הזוי ביותר לכזה מסך טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד אני רוצה להבין.

לשימשו יומיומי כמו גלישה וקריאת טקסטים מה עדיף?רחב או רגיל?

כבר יש לי רחבה שמחוברת למחשב ואני רואה בה סדרות וסרטים וקצת משחקים.

אז מה שאני צריך זה בעצם מסך לשימוש יומיומי שיחליף את ה CRT שלי.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TMPUSR (ואנשים אחרים שיכולים לעזור...), אני מתלבט מאד עכשיו בין הFP והWFP כמסך להכל כולל הכל.

הWFP יהיה בחירה הרבה יותר טובה לסרטים, אני יודע. אבל יוצא לי לתכנת לא מעט ולכן כמו שידוע לך, צריך קצת גובה.

כיום אני עובד עם CRT 19" ממש לא איכותי ב1280X1024 ובלפטופ 15.4" 1280X800. השאלה שלי היא האם המסך יהיה נוח לתכנות גם כשמסובבים את הPIVOT? חשבתי על זה ונראה לי שבזכות הרזולוציה הגבוהה יותר אני אוכל לקבל בסופו של דבר שטח עבודה רחב מספיק גם כשהמסך מסובב וככה לקבל יותר גובה. זה ריאלי בכלל, או שאני אתאכזב?

ובכלל, כמה פשוטה פונקציית הסיבוב? זו תוכנה שיושבת על הדסקטופ? זה מצריך יותר מאיזה דאבלקליק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...