מעשנים או לא ומה? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעשנים או לא ומה?

amit_amit

מה אתם מעשנים אם בכלל?  

648 הצבעות

1. 1. מה אתם מעשנים אם בכלל?

Recommended Posts

אבל לא , יש כאלה שכן אוהבים לעשן כי הם אוהבים לעשן ..

אולי, אבל כשאתה יודע מלכתחילה מה המחיר (בעיקר הבריאותי, אבל גם הכספי), וכשמלחתחילה אין לך את הצורך הזה (רק שאתה מתחיל לעשן הוא מתעורר, אלא אם הצורך הוא מענה ללחץ חברתי) - למה להתחיל עם זה? זאת השאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אולי, אבל כשאתה יודע מלכתחילה מה המחיר (בעיקר הבריאותי, אבל גם הכספי), וכשמלחתחילה אין לך את הצורך הזה (רק שאתה מתחיל לעשן הוא מתעורר, אלא אם הצורך הוא מענה ללחץ חברתי) - למה להתחיל עם זה? זאת השאלה.

אתה מתחיל עם זה כי זה מסקרן אותך וכי אתה לא מכיר את זה והרבה אנשים מדברים על זה ועדיין אתה לא יודע מה זה זאת סיבה ויש גם לחץ חברתי

דבר שני נזק בריאותי זה דבר מאוד אינדיבידואלי כל אחד והגוף שלו, אני לא מאמין עד כמה גדול הנזק יכול להיות בטח שלא בכמויות שאני מעשן ואל תשכח שיש עוד מיליון ואחד דברים מזיקים שיכולים להרוג אותך אז הסיגריות יכולות לשמש כזרז ויכולות גם לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

amit_amit בן 21...

זה לאתר בירור מעמיק (סתם .. נכסתי לפרופיל וראיתי http://hwzone.co.il/community/index.php?action=profile;u=16808)

ואני מעשן נרגילה

אישית יש לי 6 נרגילות בבית

ואני מעשן כי טעים ולא כי אני ילד פוזאיסט ערס מכוער

ומתעב סיגריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לעשן 20 שנה ואז להדרס .. והסיכוי שאני אדרס או שירצחו\יחטפו\אלוהים יודע מה , הרבה יותר גדול מזה שאני אמות מסיגריות ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתחיל עם זה כי זה מסקרן אותך וכי אתה לא מכיר את זה והרבה אנשים מדברים על זה ועדיין אתה לא יודע מה זה זאת סיבה ויש גם לחץ חברתי

דבר שני נזק בריאותי זה דבר מאוד אינדיבידואלי כל אחד והגוף שלו, אני לא מאמין עד כמה גדול הנזק יכול להיות בטח שלא בכמויות שאני מעשן ואל תשכח שיש עוד מיליון ואחד דברים מזיקים שיכולים להרוג אותך אז הסיגריות יכולות לשמש כזרז ויכולות גם לא.

שמע, גם אותי זה סיקרן - עישנתי סיגריה אחת, היה משעמם, אז לא המשכתי. זה לא שאפשר להתמכר לזה כי זה טעים, נעים למגע, מריח טוב או סקסי. ויכול להיות גם שהגוף שלך יהיה רגיש בצורה קיצונית לזה, אז בוא ניקח הימור מושכל שהגוף שלך הוא במצב הביניים. ושוב - סיבה כספית. מה שגם שלאן שהעולם נע היום אתה יכול לראות שבתור מעשן יהיו לך חיים קשים - אם תהיה מכור תהיה חייב לעשן. אבל המיסים על הסיגריות בכל העולם יעלו משמעותי ויהיו יותר ויותר חוקים כנגד עישון במקומות ציבוריים (אולי החוק הבא יהיה שאסור לעשן בפארקים ציבורים למשל). בכנות, הדבר היחיד שנראה לי מעניין בדבר הזה זה תנועת העישון, אבל זה לא מספיק טוב בשביל המחיר של זה.

ד"א, אתה יכול להביא בחשבון גם את אובדן החופש אם אתה תיקלע למצב שתתמכר לסיגריות.

ו- INFERNo, נכון. אבל סיגריות, גם אם לא יהרגו אותך, יורידו את איכות החיים שלך בהרבה מובנים - גופני, ריח רע, מצב כלכלי, העלת הסיכויים לסרטן וכו'... אז אם תחיה עוד 20 שנה, ולא תדרס - תדפק, לא? כי אז תגלה שהסיגריות כן לקחו ממך מחיר כבד מאוד. וחוץ מזה, אם אתה יודע איך להגדיל את הסיכויים שלך לחיות כמה שיותר זמן ובאיכות כמה שיותר גבוהה - למה שלא תנהג לפיהם? חיים רק פעם אחת, אם יש לך סיכוי למות בגיל צעיר של נגיד 7% מכל מיני גורמים שונים, אל תהפוך אותו ל-8% ע"י כך שתוסיף את הסיגריות. זה סתם סיכון מיותר. ושוב - גם אם תחיה וזה לא יהרוג אותך, זה יגבה ממך מחיר בריאותי וכלכלי בוודאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעשן נרגילה מידי פעם בבית לבד או אם אח שלי .

ומעשן סיגרים איכותיים לעיתים רחוקות. בעתיד לעיתים קרובות.

אני לא מעשן סיגריה כי לדעתי זה מגעיל וזה פוזה זולה לדעתי מראה על איזה שהוא נחיתות מצד המעשן.

סיגר זה כבר כבוד. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עישנתי (התחיל מסקרנות, המשיך מסיבות אחרות, לפעמים סתם להפיג שעמום או בגלל שזה הלך לי טוב עם קפה).

עכשיו הפסקתי, מקווה לתמיד. לא צריך את הזבל הזה.

סיגריות שהסתדרתי איתם היו מלבורו לייט, LM לייט, קאמל (רגיל או MEDIUM) וזהו.

הכי אהבתי קאמל משום מה.

בכל מקרה, טוב שהפסקתי ולכל המעשנים אני ממליץ גם להפסיק לעשן.

סיגריה פה ושם לא הרגה אף אחד, כמו שכוס בירה לא הרגה אף אחד, אבל להפוך עישון להרגל זה אחד הדברים היותר מזיקים שיש.

נרגילה זה סיפור אחר, זה כבר חברתי גרידא, ואף אחד (אני מקווה) לא מעשן כד שלם לבד.

אבל בכל מקרה, בגלל שזה לעיתים דיי נדירות את זה אני מרשה לעצמי.

סיגר זה כבוד? באמאשך? זה קלאסה אה משהו אלגנט!!!!111 זה כדור העתיד!

אגב, אם אתה כל כך קלאסה, אתה אמור לדעת את ההבדל בין "עם" ל"אם"...

מעשן נרגילה מידי פעם בבית לבד או אם אח שלי .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שעשו מחקר והוכיחו שלכל הסיגריות יש אותו "טעם" (אם בכלל אפשר לקרוא לזה ככה), ובעצם מה שהמעשן מרגיש הוא פסיכולוגי ולא באמת שוני בטעם..

אתה יודע שעשו מחקר והוכיחו ש50 אחוז מהמחקרים הם לא נכונים?

בכל מקרה, לדעתי כל מי שמאמין לכל המחקרים שמתפרסמים, צריך להוציא אותו out back ולירות לו בראש כמו לכלב זקן.

עובדתית המחקר הזה פשוט לא נכון. עוד אחת מהפרופוגנדות המפגרות וחסרות הטעם נגד המעשנים... אולי גם לסיגרים אין טעם? בטח גם לסיגריות השוקולד אין טעם, וכל הנרגילות בעצם אותו דבר... הטעם מלון זה לא באמת, זה פסיכולוגי. :yelclap::xyxthumbs: בהחלט, שטות מפגרת שרק בן אדם שלא מעשן, ויש לו משהו נגד מעשנים-מסוגל לפלוט.

הערה-אני לא מעשן(מעשן לפעמים, רק כשאני יוצא, וזה אומר בממוצע סיגריה בשבוע), והפסקתי לעשן לפני שנה וחצי.

לגבי הצוציקים שצועקים שכל מי שמעשן הוא ערס בן 15- לא שווים בכלל את הביטים שיתפסו על מסד הנתונים ע"י תגובה להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מעשן וגם מפריע לי שאני ליד מעשנים אז מבקש מהם לעוף או שאני עף תלוי במצב באנשים ובמקום P:

אין לי כוונה לעשן בחיים כי כל דבר בחיים צריך לחלק לפי חסרונות ויתרונות, ולעשות את השיקול האם היתרונות עדיפים ושווים הקרבה בשביל החסרונות

לסיגריות זה 0 יתרונות והרבה הרבה חסרונות שעולים בבריאות ושמגיעים למצב מסוים גם כסף.

באמת שאני לא מבין למה להתחיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין לכם מספיק עמוד שדרה להחזיק את עצמכם בידיים, ולא להתמכר, אז הבעיה היא בכם ולא בסיגריות. ההתמכרות היא משהו כמו 99% פסיכולוגית, ו1% גופנית. החלק הגופני בהתמכרות הוא כל כך שולי, שצריך להיות חתיכת נמושה בשביל להיכנע לה, במידה ובאמת רוצים להפסיק לעשן. אני הייתי "מכור גופנית", ואני יודע בדיוק מה זה "הצורך לעשן".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...