קניתי סמסונג 971P. מסך מעולה, חוץ מהקטע של האדום הזה מסביב לדברים במשחקים... - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי סמסונג 971P. מסך מעולה, חוץ מהקטע של האדום הזה מסביב לדברים במשחקים...

YarYar

Recommended Posts

המסך מציג צבעים יפים ומדוייקים... גם יש לו אחלה עיצוב וארגונומיקה, וזוויות צפיה רחבות מאוד.

מה שהפריע לי זה הילה אדומה מסביב לכל מיני דברים באמצע משחק... מה שלא היה קורה עם הבנקיו FP767 הישן. (פאנל TN עם 16ms).

יש איזו דרך להפחית את ההילה האדומה הזאת? כי זה ממש מבאס.

וגם למסך יש טיפלה באנדינג... אבל ממש בקטנה.

וגם קצת הסבכתי עם הכפתור של ה menu שלו... אני פשוט לא מוצא אותו! :s07: איפה הוא רבאק?

תודה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תוכנה?

זאת שבדיסק של המסך כותבת ללחוץ על ה menu ואז לכוון את הקונטרסט והברייטנס לפי כל מיני ... אבל אין בכלל כפתור :kopfpatsch:

קיצור עם איזה תוכנה אפשר לכוון את ההגדרות של המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם המריחות (הילה אדומה) אי-אפשר לעשות כלום.

כפתור - באותו מיקום של כפתור ההדלקה, רק מהצד השני.

תוכנה - פה. מומלץ להכנס לדף ולעדכן גרסאות מדי פעם (פעם בחודש-חודשיים). רק תדאג להוריד את גרסת ה-Premiumי.

http://www.samsung.com/Products/Monitors/magictune/index.htm (ה-Natural Color Expert לא קשור).

הגירסה שמוצעת תחת ה-MagicRotation מכילה גם את הסיבוב האוטומטי וגם את MagicTune. אני לא ממליץ כי ה-MagicRotation מוסיף פריטים חסרי תועלת לתפריט העכבר הימני והפיווט שלו לא כזאת אטרקציה (סה"כ 1280*1024).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה כבר הסתדרתי...

ובאמת מה זה שלמסך אין כפתור menu?! אם מישהו לא יכול להוריד את התוכנה? :kopfpatsch:

איזה מבאס הקטע של ההילה האדומה... אבל לא נורא. נתנחם בזה שיש למסך אחלה צבעים, זוויות צפיה רחבות מאוד, עיצוב משו בן זונה והארגונומיקה נוחה לאללה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...