אזהרה: רמאות במכולת של אריה (ברכת מזל) בעפולה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אזהרה: רמאות במכולת של אריה (ברכת מזל) בעפולה

artyom

Recommended Posts

אני אפתח את הסיפור שלי העובדה שאני תמיד קונה אצל אריה... מאז שעברנו לעפולה (7 שנים)

לפני כמה ימים אמא שלי הציעה לי עסקה, ללכת לקנות מצרכים, ואת שאר העודף אני יכול לשמור לעצמי

ההסכם מאד משתלם... וגם אם אני יקנה אצל אריה ולא אצל גדי (כי במכולת של גדי הכל יקר) ישאר לי יותר עודף

להלן רשימת המצרכים שאמא שלי ביקשה ממני לקנות

לחם (לבן) - עולה 5

חלב (3 אחוז) - עולה 4.5

סוכר - עולה משהו כמו 4

אמא שלי נתנה לי 20 שקל ויצאתי לדרך!

בדרכי למכולת פגשתי את חבר שלי חיים ואמרתי לו שלום, כשנכנסתי למכולת, קודם הלכתי למקרר של החלב, אחרי זה הלכתי למדף של הלחם ואז לקחתי סוכר...

באתי לקופה לשלם, ופתאום הוא אומר לי 20 שקל... אני אומר לו: איך!?!? WTF! אז הוא אומר לי: זה לחם כשר לפסח, משהו חדש, זה עולה 9 וחצי...

אז שילמתי לו את כל ה20 >:( והלכתי הביתה, כשבאתי הביתה אמרתי לאמא שלי שבסוף לא נשאר לי עודף ושהלכם עלה הרבה, אמא שלי הסתכלה על הלחם ואמרה: זה לחם רגיל!! תראה אפילו יש עליו עובש! זה לחם מקולקל!!! יא מפגר מה לא ראית שזה לחם מקולקל? אז אמרתי לה: לא! הוא אמר לי שזה משהו מיוחד...

אז הלכתי בחזרה למכולת לקבל את כספי בחזרה או לקחת לחם אחר, והוא אומר לי שבכלל לא קניתי את זה ממנו והוא אומר לי להראות לו קבלה, אבל אין לו בכלל את הקופה שמדפיסה קבלות!!!

אחרי כמה בירורים עם ניסים ומיכאל ראיתי שזה קרה גם להם! אריה המרושע עבד על החברים שלי! אז תעשו טובה לעצמכם, אל תקנו מאריה :pissed: :pissed:

PS: התרד הזה נפתח כתגובה לנושא הזה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=250722.0

בגלל התגובה הזאת:

עוד פעם מה זה קשור ...לנושא ....אתה לא מקשיב כלל ...מדובר על ניסיון אישי שלו ו הוא מזהיר את שאר הקהילה

כמו קניה מחנות מסויימת ...

אני לא רואה בזה כל פסול ..

אם יש לך משהו קונקרטי להוסיף לנושא אנו נשמח לשמוע !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

חחחח יא חפרן, יא כותב סיפור כדי להגיד שקוראים לך משה...

וגם, אף פעם אל תדבר על מישהו באינטרנט, כי אתה לא יודע על מי אתה מדבר, עלק בחיים לא שילם על עצמו...

תאמין לי שאני יודע מה זה עבודה קשה... סחבתי ארגזים 20 שעות ברצף בשביל 100 שקל...

ואתה עובד באינטל, בטח עובד במשרד... אז אל תגיד לי מה זה עבודה קשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...