מחפש המלצה למקלדת + עכבר 120$ - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה למקלדת + עכבר 120$

PuLsE

Recommended Posts

טוב אז ככה..

פסח בא וכל השטויות האלה קיבלתי משכורת דמי פסח וכל'

עכשיו דיברתי עם דודים שלי בחו"ל והם יקבלו אליהם את המשלוח והכל

עכשיו מה שחבתי עליו זה

g5 ו g15

רק רציתי להיות בטוח...

בתודה מראש,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא לא לא!!!

תקנה את ה Deathadder של razer!

da1.jpg

אויששש נו חאלס, כל פעם אתה מציע לאנשים את העכבר הזה שהעובדה היא שהוא לא הכי טוב- רק בגלל שיש לך אותו לא עושה אותו הכי טוב-נקודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)הצעתי אותו פעמיים.

2)אתה לא הצעת כלום.

3)הוא העכבר הכי חדיש, וע"פ בנצ'ים הכי טוב.

4)את ה G5 אפשר להשיג בארץ, את העכבר הזה לא.

5)בארה"ב הוא ממש זול יחסית לאירופה.

6)אל תצטט הודעה שהיא מעליך, זה מטומטם.

יחסית לאחד שיתנסה עם המון עכברים, כולל המובילים G5,mx518 וכו', אני חושב שאני יודע על מה אני מדבר.

לסיכום - תתבגר ותלמד לנהל דיון, כי ההערה שלך בתארד הזה לא שווה כלום ולא תורמת, נראה כמו צעקה של ילד קטן חסר דעת.

לל"ט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)הצעתי אותו פעמיים.

2)אתה לא הצעת כלום.

6)אל תצטט הודעה שהיא מעליך, זה מטומטם.

לל"ט.

מצטער להודיע לך .. אבל הטענה שלך דפוקה לגמרי! " הוא העכבר הכי חדיש" זה מה שעושה אותו טוב?! מי שבאמת מבין יודע שלא כל מה שחדש הופך אותו להכי טוב.. "אי אפשר להשיג אותו בארץ" חחחחחחח ואיך זה קשור בדיוק- לא הביאו אותו לארץ עדיין זה מה שעושה אותו הכי טוב :kopfpatsch: .. וההצעה שלי היא שתלך על ה g5- עכבר מעולה - וקח גם את המקלדת g15 שמעתי עליה דברים מעולים והיא גם נראית מצויין :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא שמת לב, או יותר נכון, החלטת להתעלם מהמשך השורה.

אתה אומר שאני ממליץ על העכבר כל הזמן לאנשים, המלצתי לעוד אחד עליו, ובאותו תארד יש קודם כל את הבנצים שמראים כי העכבר שאני מציע יותר טוב, וכי אפילו, ה mx518 יותר טוב בביצועים.

אפשר להשיג אותו בארץ" חחחחחחח ואיך זה קשור בדיוק- לא הביאו אותו לארץ עדיין זה מה שעושה אותו הכי טוב

העכבר כבר קיים 4 חודש, עוד לא הביאו אותו, וגם לא יביאו אותו, בדקתי עם מספיק חנויות.

אפשר גם בקלות להסיק את זה ע"פ המבחר האפסי שיש בחנויות למוצרים של החברה, שלא נדבר שאת המבחר העלוב ניתן למצוא בחנויות מועטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא שמת לב, או יותר נכון, החלטת להתעלם מהמשך השורה.

אתה אומר שאני ממליץ על העכבר כל הזמן לאנשים, המלצתי לעוד אחד עליו, ובאותו תארד יש קודם כל את הבנצים שמראים כי העכבר שאני מציע יותר טוב, וכי אפילו, ה mx518 יותר טוב בביצועים.

העכבר כבר קיים 4 חודש, עוד לא הביאו אותו, וגם לא יביאו אותו, בדקתי עם מספיק חנויות.

אפשר גם בקלות להסיק את זה ע"פ המבחר האפסי שיש בחנויות למוצרים של החברה, שלא נדבר שאת המבחר העלוב ניתן למצוא בחנויות מועטות.

קודם כל הבצ'מרק הזה שהבאת לא מראה כלום- אתה מביא בנצ'מרק שלא מבוססס על כלום- מה בדיוק הם בודקים שם? וזה איזה אתר עלוב, זה נראה לי הבנצ'מרק היחיד שמראה את הנתונים כך, אני יכול להביא לך 100 בנצ'מרקים שיראו לך שהg5 יותר טוב ... בקשר לזה שהוא לא מגיע וכנריאה גם לא יגיע לארץ? נו אז מה - זה מה שעושה אותו טוב? עדיין לא הבנתי את הטענה המוזרה הזאת... בכל מקרה אני לא מוצא בעכבר הזה כלום - הוא נראה פשוט, ואין לו משהו מיוחד לגיימינג- חוץ מהאור הזה... אם אתה אוהב אותו אתה מוזמן להגיד לאנשים שלדעתך הוא הכי טוב ושיש לך ניסיון טוב איתו- אבל לא להגיד שהוא הכי טוב-נקודה! כי כל אחד ומה שטוב לא ואתה לא יכול לבסס את דבריך על בנצ'מרק אחד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה לא יודע אנגלית או לא מבין את שיטת הבדיקה שלהם זה כבר משהו אחד, אתה אומר שעכבר לא טוב כי הוא לא "נראה" משהו ואין לו משהו ל"גיימינג" ובכלל איזה ניסיון יש לך עם עכברים?

בזה תם הדיון ביני לבינך, הרמה כבר מגיע לריצפה.

אני אשים פה את הלינק לפותח התארד והוא יעשה את החישובים שלו לבד.

פותח התארד: דע לך כי יש לי את הG5 וה MX518 וניסיון רב עם עכברים שונים.

לפי הבנ'צ ה MX518 גם יותר טוב, וזה אני יכול להגיד מניסיון.

http://www.esreality.com/?a=longpost&id=1300293&page=5

http://www.esreality.com/?a=longpost&id=1265679&page=22

האתר אמין ואלפי אנשים משתמשים בו - יש לשים לב גם כי אין הבדיקה מושפעת מהרגשת הכותב, אלה מדובר בבדיקה עם מיכשור. אני רוצה לראות את האדון פה מביא 100(כפי שהוא טען) בדיקות שמראות שה G5 יותר טוב מה deathadder - עם מיכשור, ולא "הרגשה" של הכותב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה לא יודע אנגלית או לא מבין את שיטת הבדיקה שלהם זה כבר משהו אחד, אתה אומר שעכבר לא טוב כי הוא לא "נראה" משהו ואין לו משהו ל"גיימינג" ובכלל איזה ניסיון יש לך עם עכברים?

בזה תם הדיון ביני לבינך, הרמה כבר מגיע לריצפה.

אני אשים פה את הלינק לפותח התארד והוא יעשה את החישובים שלו לבד.

פותח התארד: דע לך כי יש לי את הG5 וה MX518 וניסיון רב עם עכברים שונים.

לפי הבנ'צ ה MX518 גם יותר טוב, וזה אני יכול להגיד מניסיון.

http://www.esreality.com/?a=longpost&id=1300293&page=5

http://www.esreality.com/?a=longpost&id=1265679&page=22

האתר אמין ואלפי אנשים משתמשים בו - יש לשים לב גם כי אין הבדיקה מושפעת מהרגשת הכותב, אלה מדובר בבדיקה עם מיכשור. אני רוצה לראות את האדון פה מביא 100(כפי שהוא טען) בדיקות שמראות שה G5 יותר טוב מה deathadder - עם מיכשור, ולא "הרגשה" של הכותב.

קודם כל שניישר תדברים- אנגלית זאת שפת אם שלי.. דבר שני הרמה מגיעה לרצפה-->> אני לא זה שאומר שהעכבר הוא טוב כי הוא לא הגיע לארץ- זה עושה אותו טוב לפי דעתך? אז באמת הגענו לרמה נמוכה-- כל הזמן אתה מבסס את דבריך ע"פי בנצמרק אחד.. מאוד מקצועי.. בכל מקרה הבנתי שאין לי פה דיון עם מישהו מקצועי.. פותח הת'רד ההחלטה לשיקולך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה כתבתי שהוא טוב בגלל שהוא לא הגיע לארץ? אני רוצה לראות ציטוט מדוייק שאני אומר שהוא טוב בגלל שהוא עוד לא הגיע

אתה מביא בנצ'מרק שלא מבוססס על כלום- מה בדיוק הם בודקים שם?

שפת אם? הרי אתה לא יודע מה בודקים שם.

אתה אומר שהבנ"צ לא מבוסס על כלום, אבל אתה לא יודע מה בודקים שם... חשיבה הגיונית.

כל הזמן אתה מבסס את דבריך ע"פי בנצמרק אחד

לא רק, גם על ניסיון אישי.

על מה את מדבר? על זה שעכבר לא נראה לך והטענה האישית שלך שאין לו אפשרויות של "גיימינג" - שהרי יש לו. אתה כמובן לא בדקת אבל זרקת את ההערה - זה רק מראה על כמה אפס מחקר או מחשבה עשית לפני שכתבת.

אתה הצעת 100 בנצים שמראים כי ה G5 עדיף, עד עכשיו הבאת 0.

כל צד שלישי שיקרא את הדיון יבין יפה מאוד עם מי יש לנו פה עסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)הצעתי אותו פעמיים.

2)אתה לא הצעת כלום.

לל"ט.

שוב פעם.. תסתכל על הודעה מספר 4- אתה כתבת שלא נית להשיג אותו בארץ- מה בדיוק אתה מנסה להגיד עם זה? :bash: .. רואים שאין לך מה להגיד .. 5- הוא זול בארה"ב יחסית לאירופה- זה מה שעושה אותו טוב? בקיצור רואים שאתה לא מקצועי.. בקיצור בו נסיים את הדיון הזה וניתן לפותח הת'רד להחליט מה נראה לו עדיף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל עדיין אני לא רואה איפה אמרתי שהוא טוב יותר בגלל הסיבה הספציפית הזאת, מעניין.

פותח התאר'ד קונה את הסחורה בארה"ב, ולכן זו הזדמנות מעולה להשיג את העכבר, שהרי אין אותו בארץ -

שוב, איפה אמרתי שהוא יותר טוב בגלל זה?

זה תמריץ/עידוד לפותח התארד. כל מה שאמרתי שהוא יותר זול בארה"ב מאשר באירופה, ופותח התארד מעוניין לקנות בארה"ב, אז סך הכל זה מראה שהוא קונה במקום הכי זול את העכבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז את המקלדת כבר הזמינו לי והיא בדרכה לארץ..

עכשיו בקשר לעכבר

אני אישית מניסיון עם הG5 אצל חבר הוא נוח.. וגם טוב ..

והקטע שאם אני קונה את הRazer DeathAdder

אני קונה על עיוור.. כי אין לי בארץ חנויות לראות את הגודל לעומת כף היד וכול'

נראה אם יגיבו עוד אנשים ומה הם יגידו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ממש דומה לhabu

http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=17077&PHPSESSID=78f1de3fd358b616462fa951e6ba008e

51490-inset_dahabu.jpg

Unlike the Habu, have gone for simple and elegant lines. Where the rubberised buttons of the Habu end half-way down the mouse body, the entire top of the DeathAdder is made from one flowing rubberised sheet, split at the front to form the two main buttons. The side and base of the mouse are made from a glossy black plastic. The DeathAdder does not have the glowing fins that are so prominent on the Diamondback, Krait, Copperhead and Habu models. Instead the glow is focused on the mouse wheel which remains solidly lit, and the logo at the back of the mouse that pulses pleasingly. In a way, the DeathAdder's "less" works better than the Habu "more". Put them side-by-side and you can't help but prefer the DeathAdder's simplicity and elegance.

בכל מקרה, יש מספיק עכברים שהם יותר טובים מהG5 בארץ, כמו ה MX518. (אבל עדיף לך כבר לקנות בארה"ב שהרי המחיר נמוך יותר)

אבל אם קונים לך את הG5 כבר, אז תבדוק שזה הדגם החדיש שלו, עם היותר כפתורים ועיצוב נחמד יותר וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...