ניסיון פריצה לרשת אלחוטית? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניסיון פריצה לרשת אלחוטית?

sikl

Recommended Posts

זה די מעניין אותי רק "הצפת" אותי במידע רב מדי במכה אחת :silly:

בכל זאת שתי שאלות:

Next time, in the second and final part of this article, we look at ways of circumventing a software firewall's modus operandi altogether, effectively making the firewall look as if it were made of "straw."

איפה החלק השני?

ולגבי ה- Ettercap האם הקובץ ettercap-NG-0.7.3.tar.gz (גירסה NG-0.7.3) מכיל את כל הקבצים הדרושים ?

נראה לי שחסרים קבצים כדי להפעיל תחת cmd.

האמת שאני מנסה להוריד את הגירסה ettercap-NG-0.7.3-win32.exe :smile1: אך עד כה ללא הצלחה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית לחפש Software Firewalls: Made of Straw? לפני ששאלת ?

ettercap-NG-0.7.3.tar.gz וקבצים כאלו הם לרוב קבצי קוד, אתה צריך לקמפל אותם בשביל להריץ אותם (ולרוב צריך את הערכות של הספריות שהם דורשות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכמולוגי כשתרצה להעיר הערה חכמה אל תשאל שאלות מיותרות אלא גש ישר לעניין :cool2:

ואם כבר שאלת אז אענה לך באותו מטבע בשאלה משלי - נראה לך שאחרי שהרצתי חיפוש ישבתי וכתבתי את השאלה הזאת :s05:

ועוד דבר אחד המידע שסיפקת לוקה בחסר (לא אין צורך שתרחיב).

Binaries are not officially provided or supported - you have to compile it yourself (which can be tricky under Windows) or find a third-party binary provider. The developers are unlikely to be swayed on this

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאחד ששולט בתורת הגיגול על בוריה (הכוונה אליך שלא תתבלבל) הענקתי לך קרדיט שתדע לזהות את הציניות שבדברי.

אין צורך לחזור לציין פעמיים העובדה שאיתרת (בקלות) החלק השני בגוגל. היית ברור ונהיר כבר בפעם הראשונה. תודה רבה ותזכה למצוות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...