רוצה לעבור ללינוקס ויש לי כמה שאלות - need help installing - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לעבור ללינוקס ויש לי כמה שאלות - need help installing

IlanF

Recommended Posts

אני רוצה להתקין לינוקס אובונטו על המחשב שלי. מפרט יש בצד, יש לי דיסק הורדתי וצרבתי (גרסה 6.10).

דבר ראשון שאני צריך זה קצת מידע על כמה מקום היא תופסת ומה ההגדרות שאני צריך להכניס לpartition magic בשביל ליצור מחיצה בשביל לינוקס.

2. איך משתפים קבצים עם ווינדוס ואיך לגרום לו להתחבר לאינטרנט דרך הרשת (דרך מחשב אחר ברשת שמחובר לאינטרנט)

3. יכולות להיווצר בעיות בהתקנה שאני צריך לדעת עליהם?

מצטער אם זה דברים קטנים ופשוטים, אבל כמו שאמרתי, אני רוצה לעבור ללינוקס וצריך לדעת דברים על מערכת ההפעלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להתקין לינוקס אובונטו על המחשב שלי. מפרט יש בצד, יש לי דיסק הורדתי וצרבתי (גרסה 6.10).

דבר ראשון שאני צריך זה קצת מידע על כמה מקום היא תופסת ומה ההגדרות שאני צריך להכניס לpartition magic בשביל ליצור מחיצה בשביל לינוקס.

2. איך משתפים קבצים עם ווינדוס ואיך לגרום לו להתחבר לאינטרנט דרך הרשת (דרך מחשב אחר ברשת שמחובר לאינטרנט)

באותו מחשב NTFS-3G עם מחשבים אחרים בעזרת SAMBA.

הכי פשוט זה או להגדיר את הכרטיס לבד, או לשים שרת DHCP במחשב השני.

3. יכולות להיווצר בעיות בהתקנה שאני צריך לדעת עליהם?

אולי בעיות תאימות עם חלק מהחומרה ?

מצטער אם זה דברים קטנים ופשוטים, אבל כמו שאמרתי, אני רוצה לעבור ללינוקס וצריך לדעת דברים על מערכת ההפעלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה...

אז בין 5 ל-10 גיגה אני צריך... (אבל משהו partition magic מביא לי ליצור מחיצה רק עם 1.5 גיגה מקסימום)

ומה זה בדיוק הNTFS-3G

EDIT...

need some help installing now...

http://i164.photobucket.com/albums/u32/IlanF/Screenshot.png

what i need to select?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...