כמה שאלות לגבי ps3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לגבי ps3

AMIT_MEG

Recommended Posts

אבא שלי טס לרומניה מהעבודה ואני ורצה שיקנה לי ps3 אני רוצה לדעת כמה דברים

עם יש לי ביטוח בארץ עם אני קונה מי רומניה

עם שווה לי ליקנות ביכלל

ו מה עם משחקים צרובים יש גוק או שאפשר לעשים משחקים על הארד דיסק שלו???????

כי אני רואהבאתרי הורדות מלא הורדות לps3

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין דבר כזה הכי טוב! לכל קונסולה יש את היתרונות והחסרונות שלה ( רק של-PS3 יש יותר חסרונות מיתרונות על ה-360 שהיא המתחרה הצמודה שלה ).

וזה בעיקר כשיש את ה- ששונה לגמרי מה-360 וה-PS3.

המשחקים שונים, והשלט לא מושלם, זה לא יספק את כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yuval1101 נימאס לי שאתה מדבר על השלט של הWII בלי ליקרוא על היכולות הטכניות האמיתיות שלו

:pissed: :pissed: :pissed:

אז נכון בWII סירסו תשליטה שיהיה קל למשפחות

ובהרבה משחקים אחרים דחפו תשליטה בכח כי הם פורטים

אבל זה לא מעיד על העתיד -לשלט של הWII יש יכולות שליטה מאוד מציאותיות

ובמשחקים מסוימים נותנים אפשרות גם לשחק בשלט של הקוביה ובשלט הקלאסי

In most cases, the movements you make to perform an action in the game are completely intuitive. To snap the ball, you flip the Wii Remote upward with a quick snap. To pass, you simply press the button of the desired receiver, and flip the remote forward in a passing motion. When you're carrying the ball, the Nunchuk acts as your body, while the remote acts as your arms. What this means is that by tilting the Nunchuk from side to side, you'll juke in the appropriate direction, and by tilting the remote from side to side, you'll perform a right or left stiff . Basic tackles are handled by simply running into other players, but you can level them with big hits by holding down the Z button and pushing both the remote and the Nunchuk forward. Kicks are handled by simply swinging the remote upward after pressing the A button to start a kick.

These are just the basics, mind you. There are tons of motion-control moves to be found here, including moves for lead blocking, catching, swiping at the ball, and pulling off various presnap offensive and defensive moves. It's a complex system, but many of the moves are so easy to use that it becomes second nature after a couple of games. For instance, even though it might seem counterintuitive to use the D pad for receiver assignments, it's just as easy as it ever was with the normal button assignments in other versions of Madden. The running moves are fantastic and feel completely natural. The timing's a bit tricky in the early goings, but once you get a feel for it, it works like a dream. Even better, the game actually brings up icons to signify when you're doing something right or wrong with the running controls. If you're too late for a stiff , it tells you. It also occasionally pulls off a "smart" move for you when it thinks it feels a tilt but you haven't necessarily moved the controller over far enough to pull it off right.

http://www.gamespot.com/wii/sports/madden07/review.html?om_act=convert&om_clk=tabs&tag=tabs;reviews

וזה משחק השקה -בעתיד הדברים יהיו יותר טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לדעת פני הקניה:

אם שרושמים בא' - אם התניה - אם אבא יקנה לי PS3 לא יהיה לי זמן ללמוד לדבר עיברית.

עם שרושמים בע' - עם הוספה - עם הPS3 לא יבואו משחקים ואצתרך לעשוק את אבי ב500 שקל למשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yuval1101 נימאס לי שאתה מדבר על השלט של הWII בלי ליקרוא על היכולות הטכניות האמיתיות שלו

:pissed: :pissed: :pissed:

אז נכון בWII סירסו תשליטה שיהיה קל למשפחות

ובהרבה משחקים אחרים דחפו תשליטה בכח כי הם פורטים

אבל זה לא מעיד על העתיד -לשלט של הWII יש יכולות שליטה מאוד מציאותיות

ובמשחקים מסוימים נותנים אפשרות גם לשחק בשלט של הקוביה ובשלט הקלאסי

http://www.gamespot.com/wii/sports/madden07/review.html?om_act=convert&om_clk=tabs&tag=tabs;reviews

וזה משחק השקה -בעתיד הדברים יהיו יותר טובים

תסביר מזה סירסו.

אתה מתכוון שעשו שהקליטה שהשלט תיהיה פחות טובה, או שרק בשאר המשחקים ייה הרבה יותר מה לעשות עם השלט בעזרת לחיצה על כפתור למשל כמו במסירה או בריצה?

כי אם זה כמו באופציה השניה, אז בכל זאת הרגשתי בספורט איך זה להשתמש בשלט, וההרגשה עצמה לא הייתה טובה. זה לא שהיה חסר משהו כי אחרי הכול זה רק ה- .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בWII עשו שהרבה תנועות לא טובות יקלטו בתור תנועה טובה

וזה בעצם סירוס

תבין במשחקי ביסבול\טניס\וכו

צריך לתת תנועות מאוד מדויקות כדי להצליח

מבחינה טכנית השלט יכול לחכות ברמה מאוד קרובה למציאות את התנועות

אבל זה לא מתאים למשפחה אז סירסו תשליטה בWII ומשחקים מסוימים להתאים לקהל יעד ברור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים איך כל דיון בפורום מתגלגל בסוף להמלצות / לא המלצות על ה ...

כאילו מה קשור עכשיו !?

הבנאדם כולה שאל אם שווה לא לייבא לארץ את ה PS3..

התשובה היא = תלוי.

1)מה המחיר שלה שלה שם ? (סביר להניח ש 600 יורו.)

2)ישפאר לא יכבדו את האחריות שלה בארץ. אז קח את זה בחשבון..

3)אין כרגע פירצה להריץ משחקים מגובים או מהארדיסק.

4)אין לה כרגע משחקים שמצדיקים קניה. כל משחק שיצא גם על ה X360 נראה עליו דווקא טוב יותר..

גם במחיר של ארה"ב לא הייתי קונה אותה עכשיו. אין לזה שום הצדקה כרגע.. אולי משחקים שיצאו בעתיד (אני מאד מקווה) יהפכו את המצב היום

* KILLZONE , LAIR , MGS4 , ASSASSIN'S CREED ועוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לדעת פני הקניה:

אם שרושמים בא' - אם התניה - אם אבא יקנה לי PS3 לא יהיה לי זמן ללמוד לדבר עיברית.

עם שרושמים בע' - עם הוספה - עם הPS3 לא יבואו משחקים ואצתרך לעשוק את אבי ב500 שקל למשחק.

*אצטרך

-תמיד יש את אלו שמתקנים וטועים בעצמם. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...