מעבדי אינטל ו AMD - השוואה לאחר ירידת המחירים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבדי אינטל ו AMD - השוואה לאחר ירידת המחירים

BigDragoon

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

לפי ההשוואה, ההבדליי הביצועים ממש קטנים

בין ה E6600 ל +X2 6000...

כמו כן, גם המחירים די דומים.

אז השאלה עדיין פתוחה, מה עדיף לקחת?

האם לאינטל יש יתרון בטכנולוגיה החדשה ולכן שווה לקחת E6600?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ה-Q6600 אמור להיות בתוך כל זה?

הוא לא.

זה מעבד 4 ליבות שתאמת ממש לא שווה לקנות אותו היום אלא אם אתה מאלה שעורכים ווידאו או שאר הפעילות שמכבידות על המעבד.

כי אם אתה לא אתה לא תרגיש שום הבדל בביצועים בינו לבין הE6600 (טוב הביצועים בE6600 יהיו קצת יותר טובים במשחקים וכאלה ואבל לא משהו מורגש).

לפי ההשוואה, ההבדליי הביצועים ממש קטנים

בין ה E6600 ל +X2 6000...

כמו כן, גם המחירים די דומים.

אז השאלה עדיין פתוחה, מה עדיף לקחת?

האם לאינטל יש יתרון בטכנולוגיה החדשה ולכן שווה לקחת E6600?

תכלס מה שאתה מעדיף, אני בגלל המבחר הגדול יותר של הלוחות הייתי לוקח את הE6600 אבל ההבדלים בינהם מאוד זניחים, ככה שזה סוביקטיבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט מסוף הכתבה:

However, from a certain prospective Athlon 64 X2 still loses to competitors. These processors have almost exhausted their frequency potential by now, which made them not so attractive for overclocking fans. Pretty scarce overclocking results make this processor family very vulnerable, as the overclocking potential of their rivals, Core 2 Duo family, still lets overclockers hit some impressive heights.

יתרונם הגדול של ה-C2D הוא בפוטנציאל ה-OC האדיר שלהם ולכן למי ששוקל OC הם עדיפים על ה- גם אם המחיר/ביצועי סטוק זהים.

תראו שבכל ההשואות בחלק השני של המאמר (ב-OC) מעבדי קונרו עדיפים משמעותית על ה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובהנחה שאני לא מתכנן OC?

גם אם אינך מתכנן היום OC אז אולי כן תרצה בעוד שנה. אם יש שני שנותנים ~אותם ביצועים בסטוק, ועולים אותו דבר, ואחד גם בא עם פוטנציאל OC הרי ברור שהוא עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם אינך מתכנן היום OC אז אולי כן תרצה בעוד שנה. אם יש שני מעבדים שנותנים ~אותם ביצועים בסטוק, ועולים אותו דבר, ואחד גם בא עם פוטנציאל OC הרי ברור שהוא עדיף.

רק תוסיף לזה שהמעבד של מאפשר שידרוג עתידי, להבדיל מאינטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...