מבקש חוות דעת על AeroCool ExtremEngine 3T (או מארזים דומים עד 450 ש"ח) - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש חוות דעת על AeroCool ExtremEngine 3T (או מארזים דומים עד 450 ש"ח)

amitbl

Recommended Posts

אני חם על המארז הזה כבר הרבה זמן מסיבה אחת פשוטה - הוא פשוט יפיפה בעיני...

הנה קישור לפרוספקט האינטרנטי של המארז הזה בAerocool -

http://www.aerocool.us/p-case/extremengine3t/extremengine3t.htm

שאלתי היא - האם הוא פרקטי?

1. המאווררים הענקיים - הם באמת זורקים כ"כ הרבה אוויר פנימה?

2. האם הוא מרעיש? באתר הבית של Aerocool מדובר על סביבות 20-35 דציבלים, אבל זה סינית בשבילי אני לא יודע עד כמה זה באמת רועש.

3. האם יש פה מישהו עם המארז הזה או ניסיון עם מארז דומה שיכול לתת לי חוות דעת אישית?

ובכלל, האם יש פה מישהו שיכול להמליץ לי (בעד או נגד המארז הזה או גם) על מארזים אחרים דומים?

חשוב לי שיהיה יפה ואלגנטי. אני לא אוהב ראווה במארז. פשוט, יפה, פרקטי (לדוגמא פתיחה פשוטה ללא ברגים וכו') קווים נקיים, כמה שיותר מאווררים ופונקציונליות.

אני מוכן להשקיע 400-450 ש"ח על מארז ללא ספק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחזק את Xtract ואמליץ בחום על ה- Ammo 533.

ישבתי שלשום איזה חצי שעה וקראתי קצת ביקורות עליו, פשוט מארז מצויין, האמת, החיסרון היחיד שראיתי אצלו זה שהשילדה היא מפח ולא מאלומיניום, חוץ מזה, מארז מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואיי אני בידיוק היתעניינתי במארז הזה של ארוקוול...ניראה לי מארז טוב...מה גם שאת ה Ammo 533 לא אהבתי...כלומר כן הוא מדליק כזה אבל לא ממש..הוא כבד לאללה וגדול מידיי בשביל החדר שלי...

מה הבעיה עם הארוקוול...לדעתי אם מנצלים את האופציה ומוסיפים עוד מאוורר של 120 מאחורה יוציא ומחברים גם אותו לפאןבאס המובנה הוא יכול ליהיות מארז טוב...מה גם שאני משיג אותו במחיר זול יותר..(בחנות הוא עולה 420 בערך-אני יכול לקנות אותו ב350ש"ח) אז ניראה לי כדאי...

קראתי מלא ביקורות עליו..חוץ מזה שהעובי של הדפנות שלו קצת דק מידיי (0.6) הוא בסדר...רשמו שהוא מאוד שקט ומקרר בצורה יעילה...

אפשר חוות דעתכם..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה טוב אבל הוא מסוגל להכיל 8800GTX??

כי עם כן אני נפטר מהארורה וקונה אותו

אני לא חושב שהוא יכול להכיל בתוכו GTX ובכל מקרה אין מה להשוות אותו עם האורורה שמתעלה עליו מכל בחינה אפשרית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע הוא אמר שהוא רוצה להחליף את האורורה שלו..אם הוא רוצה אני קונה לו את האורקוול ולוקח את האורורה שלו..אני מפנטז על האורורה החדש כבר כול כך הרבה זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתם מדברים בכלל??? אני ביקשתי חוות דעת על האירוקול, או דומים (במראה ובפונקציונליות) בתקציב של עד 450 ש"ח.

אתם מדברים לי פה על אורורה שעולה פי 1.5 יותר מהתקציב שלי, או על האורורה 570 שעולה פי 2 מהתקציב!

איפה המנהלים שיעשו פה קצת סדר...?

הנושא הוא " מבקש חוות דעת על AeroCool ExtremEngine 3T" והנה עכשיו אני גם מוסיף את התקציב לכותרת למען הסר ספק.

יש לכם מארז טוב יותר להציע לי בתחום התקציב שלי? סבבה! איזה מארז, ובמה הוא יותר טוב מהאירוקול?

הדיון סטה לגמרי מהנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...