סקר: איזו להקה (אנגלית) אתם הכי אוהבים? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: איזו להקה (אנגלית) אתם הכי אוהבים?

The_magament

איזו להקה אתם הכי אוהבים?  

484 הצבעות

1. 1. איזו להקה אתם הכי אוהבים?

• System of a Down
    • Evanescence
    • My Chemical Romance
    • Green Day
    • Cold Play
    • Backstreet Boys
    • Beyonce
      0
    • אחר

Recommended Posts

בולשיט sold out

ב-1994 (סיום הטור של האלבום השחור) כבר היה להם מספיק כסף לכל החיים. מה שהם עשו מאז זה התחושה שלהם ואיך שהם מרגישים וכו'.

בנוגע ל-Saint Anger, אני ממליץ לכולם לראות את הסרט Some kind of Monster ורק אז להגיב על המוזיקה שיצאה באלבום הזה.

ראיתי את הסרט AND ITS ALL FUCKED UP.

חרא - נקודה. תפסיק להיות פאנבוי מעפן, מטאליקה הם sold out, וזהו. אין לך אפשרות להתווכח עם עובדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני עדייף מתקשה להאמין שאני היחיד שהזכרי את Red hot chili peppers.

מילא זה, אבל גם הושמטו מהרשימה הביטלס, קווין, פינק פלויד ולד זפלין. אז מה אם הן ניגנו לפני כמה עשורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרט AND ITS ALL FUCKED UP.

חרא - נקודה. תפסיק להיות פאנבוי מעפן, מטאליקה הם sold out, וזהו. אין לך אפשרות להתווכח עם עובדות.

נראה לך שהם שמים משהו על אנשים כמוך שחושבים שמטאליקה הם sold out? יש להם את הזכות לעשות איך שבא להם - והעובדה שהמוזיקה שלהם לא נשמעת כמו פעם לא אומר שהם עושים את זה בשביל עוד כסף. לדעתי הם היו מרוויחים הרבה יותר כסף מלהוסיף דברים מודרניים לשירים שלהם ב-St. Anger מאשר ליצור ריפים כבדים מאוד וליריקה אפלה וכועסת.

הדבר הכי גרוע בעולם זה שאנשים מאשימים להקות בהתמסחרות. להקות כמעט ולא נשארות באותו הזאנר לאורך כל הקריירה - כי זה פשוט משעמם אותם ועוד מיליון ואחד סיבות אחרות - תנו למוזיקאים ליצור את המוזיקה שלהם, אם אתם אוהבים אותה אז סבבה אם לא אז בעיה שלכם - זה לא אומר שהם "התמסחרו"..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...