כמה שאלות על ה-xbox 360 - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על ה-xbox 360

yuval1101

Recommended Posts

יש הרבה בילבול בעניין

ל360 אין 3 מעבדים כמו שלPS3 אין 8

ב360 זה מעבד אחד אם 3 ליבות ויש הרבה אבדל

ואני לא חושב שמעבד ראשי ואם חברה רצינית כמו שפיתחה אותו יצור בעיות כאלה

כי כבר שנים נחשבים יציבים ועמידים מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל עובדה שהמאווררים מרעישים בצורה בלתי נסבלת עקב הצורך שלהם לקרר אותו, וזה מראה שהוא כן מתחמם הרבה.

בכל מקרה, מאוד צפוף שם ב-360, ויכול להיות שהוא מחמם את שאר הרכיבים וכך זה נדפק...

בכל מקרה, אתה ראית את הקירור שיש לכרטיס מסך? מצאת תמונה טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הדגמים שפתרו להם את בעיית ההתחממות, אני גם ככה מחכה לדגמים עם המעבדים הקטנים, ולהם בטוח לא יהיו בעיות, ככה שבעניין הזה אני מסודר.

את ה-FIREWARE יהיה אפשר לעדכן? ואם כן אז צריך יהיה לחבר את הכונן שוב למחשב? ובמקרה שלא, אז יהיה צריך למחוק את הגרסא ולהתקין חדשה ( אם אפשר למחוק אותה בכלל )?

ה-fireware הזה מונע ממך לשחק ב- live?

והתהליך של התקנת ה-fireware, אמרת שזה מסוכן, אתה מתכוון שאני יכול פיזית לפגוע בכונן תוך כדי ההעברה הפיזית מה-360 למחשב?

ומה תיתן פריצה מוחלטת של ה-360 שה-fireware הרגיל לא נותן? ונגיד שיש לי את ה-fireware, אני אוכל בעתיד להחליף אותו לפריצה המוחלטת?

נראה לך שביולי אוגוסט ככה הפריצה המוחלטת תגיעה כבר?

בקשר ל-XCM XFPS, זה נראה מצוין! אבל יקר בטירוף! 80$ זה מלא כסף! נראה לך שבעתיד יצא משהו זול יותר / ירידת מחירים? ( עתיד = עוד 3-4 חודשים ).

ומתי אמורים לצאת ( לא לארץ, לחו"ל ) ה-360 עם המעבדים הקטנים? ואיתם אני לא אצטרך לקנות מאווררים בשביל הקונסולה, נכון?

את הFIRMWARE ניתן לעדכן בקלות באותה הצורה שמתקינים אותו, צריך לפתוח את הXBOX360 ולחבר את הכונן די וי די למחשב ולעדכן.

נכון להיום, פריצת FIRMWARE לא מונעת ממך לשחק בXBOX LIVE. לא ידוע אם מיקרוסופט לא יכולה או לא רוצה לחסום קונסולות שנפרצו מרשת הLIVE. בכל מקרה, גם אם מיקרוסופט יוכלו וירצו אז מקסימום הם יחסמו את הקונסולה מרשת הLIVE ולא ינעלו את הקונסולה לגמרי.

התהליך של התקנת הFIRMWARE מסוכן בגלל שאם התהליך של עדכון הכונן ייפסק באמצע מאיזה שהיא סיבה אז הכונן די וי יכול לא לעבוד.

ניתן להחזיר את הFIRMWARE המקורי של הקונסולה ועל ידי כך לבטל כל זכר לפריצה. אבל שים לב - בשביל להתקין את פריצת הFIRMWARE עליך לפתוח את הקונסולה וברגע שאתה פותח את הקונסולה אתה מבטל כל אחריות שמיקרוסופט נותנת על הקונסולה עצמה. זה לא קריטי לנו בארץ כי גם ככה אין פה יבוא רשמי, אבל זה חשוב שתידע.

פריצה מוחלטת של הXBOX360 תיתן לך את האפשרות לשחק במשחקים ישר מתוך ההארדיסק של הקונסולה, להתקין תוכנות ולעשות כל מה שעולה ברוחך, בדיוק כמו מחשב.

אבל כמו שהסברתי מקודם יש עוד הרבה זמן עד שיצליחו להגיע לפריצה המוחלטת, למרות שבהחלט יש התקדמות בנושא.

לגבי כל מה שיקרה בעתיד - אי אפשר לדעת...

קשה לנחש מתי הפריצה המוחלטת תגיע לXBOX360,

קשה לנחש אם ומתי ירד המחיר של XCM XFPS כי זה מוצר של חברה פרטית,

וגם אף אחד לא יודע את התאריך המשוער של יציאת המעבדים הקטנים.

אתה פשוט צריך, כמו כולם, לחכות ולקרוא מידע בנושא באינטרנט.

טיפ שלי, תקנה את הXBOX360 פה בארץ בחנות שנותנת לך אחריות מוחלטת גם אם הXBOX360 מת לך פתאום. אמנם זה יוצא יותר יקר מאשר לקנות בחו"ל אבל ככה יש לך ראש שקט לחלוטין.

אני אומר את זה מנסיון כי אני קניתי XBOX360 בלי אחריות בחו"ל וזה היה קונסולה מהפס ייצור הראשון ולפני כחודש הXBOX360 מת בלי אפשרות לתקן או להחליף, ועכשיו אני צריך לחסוך כסף לקנות XBOX360 חדש. הפעם אני בטוח אקנה מחנות שנותנת אחריות פה בארץ.

מסיבות מובנות, אני לא אכתוב פה את שם החנות אבל אני אשמח לתת לך אותה בפרטי אם תרצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לכם שאני אצטרך לעשות מיני לקירור באמת ל-360 עם המעבדים של ה-65nm ( לא דווקא למעבד, לכרטיס מסך או משהו אחר )?

ואיזה אתר מתעדכן מהר ונותן הרבה מאמרים על -ה360, החידושים ( בעיקר בשביל מידע על המעבדים הקטנים )?

וזה נכון שהמעבדים נדחו לסוף 2007?

kisin : אני אשמח אם תשלח לי בפרטי את החנות שדיברת עליה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תאתר הזה שמיתעדכן מהר מאוד ונותן מידע על כל הקונסולות כולל פריצות-

http://www.maxconsole.net/

אבל הרבה מהידעות שלו זה מאתרים אחרים ולא כל האתרים אמינים

חוץ מיזה יש את גימספוט שיותר רציני אבל מתעדכן יותר לאט -

http://www.gamespot.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, זה בטוח ב-100% שהבעיה של ה-360 שהוא פתאום לא עובד עם הנורה האדומה, היא קשורה להתחממות של המכשיר? אם לא אז מה הבעיה?

וזו בעיה שאפשר לתקן אותה איכשהו ( במצב שאין לך ביטוח, אם אפשר ללכת לתכנאי או משהו )??

ומגיע עם ה-360 ספק? או שלא צריך בכלל?

וה- Live Silver זה ללא תשלום חודשי? ומה ההבדל בינו לבין ה-GOLD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור לי שצריך ללכת לטכנאי מנוסה בענין הזה, אבל אפשר בכלל? כלומר יש כאלה בארץ שעושים תיקונים לבעיה הזאת?

kisin, מה אתה עשית/תעשה בענין? ואתה יכול בבקשה לתת לי את המאמרים שבהם קראת שהבעיה היא בפס יצור הראשוני והיא לא תחול בשאר?

ומה כבר אפשר לעשות עם ה-silver?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...