רוצה D2 במקום הZVM שלי... - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה D2 במקום הZVM שלי...

ymss69

Recommended Posts

אחרי 3 חודשיים עם הנגן המדהים הזה, הבנתי שאין לי צורך בו בשל העובדה שאני לא מנצל אפילו 3 גיגה ולא ראיתי סרט אחד, אז החלטתי להחליף אותו ולקנות D2... אתם מכירים חנות שעושה טרייד אין לנגנים במקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחרי 3 חודשיים עם הנגן המדהים הזה, הבנתי שאין לי צורך בו בשל העובדה שאני לא מנצל אפילו 3 גיגה ולא ראיתי סרט אחד

אם לא ראית בו אפילו סרט אחד במשך 3 חודשים, סימן שפונקציית הסרטים, הסדרות והקליפים לא מעשית ושימושית עבורך במסך כזה. אז סביר מאוד להניח שלא תשתמש בפוקנציות האלו גם ב-D2. בנוסף, אתה לא יכול לתפעל אותו "על עיוור" וכדאי להשקיע בו עוד כסף בקניית מגן כלשהו (הכי זול 59 ש"ח אני חושב). בקיצור - במקומך - ולפי הצרכים שלך - נראה לי שאין טעם שתקנה נגן כזה. לדעתי ה-U3 בגרסת ה-2G יכול להתאים לך, או ה-T10. כי גם שהיו לך 30 ג'יגה פנויים במשך 3 חודשים לא עברת את ה-3 ג'יגה, מה שאומר ש-2 ג'יגה יספיקו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא יכולים לקבוע כמה מקום הוא יצטרך, הגידול וקצב הגידול [מבחינת כמה ג'יגה יהיה לו] שונה מאדם לאדם. לפני שנה חצי ג'יגה היה מספיק לי, היום אני משתמש ב-11 [רק למוזיקה]. תמיד עדיף שבנגן שהוא יקנה יהיה אקסטרה מקום,ולא רק שני ג'יגה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...