*עודכן!*מה דעתכם על הOC הבא? צריך עצות להמשך...:E4300+GB965S3+8800GTS - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

*עודכן!*מה דעתכם על הOC הבא? צריך עצות להמשך...:E4300+GB965S3+8800GTS

shimmi1982

Recommended Posts

טוב קצת התייאשתי לבנתיים - כרגע אני תקוע במה שלדעתץי זה FSB STRAP - הבעיהה הנפוטצ העם הלוחות GB ששמתי לב כאן. שיחקתי עם כל ההגדרות הכל יציב להפליא ואפילו לא ממש חם על 3.06 GHZ (אני לא זוכר עכשיו את כל הנתונים המדויקים- זה לא המחשב הזה שממנו אני כותב את הפוסט) - בכל אופן הכל עובד חלקבמאמץ מלא נע בין ~54-~60 . .. כשל60 הוא הגיע רק לעיתים רחוקות ורוב הזמן היה קרוב יותר ל55.

בכל אופן הכל טוב ויפה עד שעושים כיבוי פיזי למחשב- בהדלקה אין כלום - צריך לאפס את הביוס. באסה לוח חרא- לא קונה יותר GB בחיים! הבעיה היא רק בהדלקה של המחשב, עם RESTART אין בעיות בכלל ואין בעיות יציבות בWIN , ממש מעצבן!

הקיצר ראטיתי אותה בעיה בכמה פורומים אחרים- עוד לא ראיתי מישהו שממש הצליח לפתור את זה (לגביי הלוחות של GB ..) בנתיים ירדתי לOC מאוד סטנדרטי של 2.8GHZ , לגביי ביצועים אין תלונות ושם הוא פשוט עובד בלי לעלות בטמפ' בכלל ועם מתחים מאוד נמוכים- אז עד שלא אראה בפורומים אחרים שפתרו את הבעיה אני חושב שאשאר כאן עד שישתנו דברים.

ושוב- בחיים יותר לא קונה GB! (המחשב הקודם שלי היה מבוסס - עם לוח של 8KDA3 - עכשיו זה היה לוח- עשה בדיוק מה שהתיימר לעשות בלי כל הקפריזות שאני חווה על הGB הזה אוף, אשכרה התייאשתי.

*נ.ב - הכ.מסך כרגע על 660 לליבה ו950 לזכרון - שיניתי בRIVA TUNER את מהירות המאורר שיעבוד תמיד על 100% , קצת יותר רועש אבל עובד חלק , נראה לי בנתיים אשאר שם כי גם ככה אני לא רואה משהו היום שצריך יותר ממפלצת שכזו ברזולוציה של 1440X900 , כשיגיעו משחקים תובעניים יותר נשקול לבדוק את גבולות הכרטיס.

משהו מאוד נחמד שאהבתי זה הפרופילים - הכרטיס נכנס לOC כשהוא נכנס למשחקים (ככה הגדרתי לו) - וחוזר לסטוק כשהוא יוצא - סתם כדי לתת לו קצת לנוח בין לבין :)

ושוב...GB חרא! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...