גיר רובוטי? האם אמין? יותר חסכוני? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיר רובוטי? האם אמין? יותר חסכוני?

chenrp

Recommended Posts

132 אלף, כבכר ניתן להזמין!

124 כס סוס.

לא מיבאים 1.8 ליטר או זה לא סטנדרט כי רמת רישוי עולה! ואז יותר כסף בביטוח.

התיבה האוטומטית הקודמת של קורולה לא הייתה גרועה, היא הייתה מצויינת. אומנם פשוטה ולא טיפרטרוניק אבל השידוך בינה לבין המנוע היה מושלם. אז אני חושב שאתה טועה, כי היא הייתה מצויינת. הקורולה הוא האוטומטית ה 1.6 שהיה הכי זריז והאיץ מ 0 100 הכי מהר עד כה. אז אם התיבה הייתה גרועה, אז התוצאות בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שנוהג על קורולה 2006, אני לא מסכים איתך

אמינה מאוד, נעימה לנסיעה ומרובחת, בהחלט שאני רוצה להגיע ממקום למקום אוטו מעולה.

אבל לפניה היתה לי luncer 92 ידנית

וההבדל בינה לבין הקורולה זה שמים וארץ מבחינת הנהת נהיגה

הרבה יותר חדה

מרגישה יותר טוב

זריזה יותר.

ולסיכום הקורולה זה אוטו טוב מעולה למשפחה ויחסית זול לטיפולים ותחזוקה, אבל מפה עד הנהת נהיגה יש מרחק של שמים וארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

הגיר הרובוטי הרגיל שיש בקורולה ויריס הוא על הפנים

אבל יש את הגיר הרובטי הכפול, (שתמצא ברכבים יקירם יותר) כמו VW GOLF או באודי החדשות

DSG זה דוגמא לשם של מערכת כזאת

יש 2 גירים רובטים מקבילים, אחד אחראי על ההילוכים האיזוגיים 1 3 ו5 והשני על הזוגיים 2 4 ו6

המחשב באוטו קולט נתונים כמו תאוצה ומהירות וכו' ומכין את ההילוך הבא כבר ואז כשרוצים להעביר הילוך מ2 ל3 אז הילוך 3 כבר מוכן

והקלאצ' מתנתק ומתחבר לתיבה השניה

ואז נחסך זמן ארוך של העברה המכנית של הגלגלי שיניים

ההעברה מדוייקת יותר ומרגישים פחות קיק

בקיצור זאת נחשבת גם גיר רובוטי ואיתו אין בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה יודע שבקורולה הוא על הפנים? נהגת על האוטו? אני כן. וכל מצויין. לא מרגישים כלום. האוטו אפילו לא מתדרדר יותר מאוטומט בעליה. הקורולה החדשה פשוט מעולה. סתם אומרים שהגיר גרוע, כדי שתקנה מכונית אחרת. צריכת דלק של הקורולה החדשה בתוך העיר(לא במעבדה אלא במבחן אמיתי) הא 12 קילומטר לליטר! גיר מצויין. 12 שניות מ0 ל100. לא כזה מהיר אבל זה גדול וכבד וחסכוני ושקט. אל תאמין למה שכולם אומרים, נהגתי בקורולה החדשה וזה לא כמו ביאריס בכלל נקודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נהגתי נהגתי אבל ישבתי ליד הנהג, והקיקים הורגשו, תגיד שהנהג לא יודע לנהוג

אבל מצד שני רוב הנהגים בכביש לא רגישים לרכב כמו נהגי מירוצים

בכל מקרה נכון שהצריכת דלק אמורה לרדת משמעותית כי אין ממיר מומנט שמבזבז הרבה כוח מהמנוע (ולכן בשביל תאוצה מסויימת המנוע עובד וצורך יותר דלק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה יודע שבקורולה הוא על הפנים? נהגת על האוטו? אני כן. וכל מצויין. לא מרגישים כלום. האוטו אפילו לא מתדרדר יותר מאוטומט בעליה. הקורולה החדשה פשוט מעולה. סתם אומרים שהגיר גרוע, כדי שתקנה מכונית אחרת. צריכת דלק של הקורולה החדשה בתוך העיר(לא במעבדה אלא במבחן אמיתי) הא 12 קילומטר לליטר! גיר מצויין. 12 שניות מ0 ל100. לא כזה מהיר אבל זה גדול וכבד וחסכוני ושקט. אל תאמין למה שכולם אומרים, נהגתי בקורולה החדשה וזה לא כמו ביאריס בכלל נקודה!

יכל להיות שבמקרה היה לך יונדאי כל שהיא אוטומאט ליפני ?

היה לאבא שלי יונדאי אלנטרע חלופית והוא קילל את האמא של האוטו הזה אני נסעתי וכל הילוך כאילו אין מחר איזה דפיקה אי אפשר לשתות באוטו שלא נדבר על להירדם חחחחח ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...