Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי

AtR

Recommended Posts

• תגובות 425
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יאלללה שייצא כבר המשחק בגרסה הרגילההה אני לא יכול לחכות לפי מה שבדקתי באתר של EA המשחק בגרסה הרגילה שוקל 6 ג'יגה

דרישות המערכת נמצאות למטה ... :xyxthumbs:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו יודע לאילו חנויות כבר הגיע מלאי של הגירסת אספנים/רגילה??

תקנה דרך EA LINK תומכים בכל כ"א עם 16 ספרות, אפילו VISA של נוער, וpaypal.

הורדה דיגיטאלית, בלי דיסקים בלי סיבוכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה ממש מרגיזה עם המשחק הזה. אני משחק עם הגדרות Ultra High כולל AA עד הסוף. המשחקיות עצמה חלקה לחלוטין, אין קרטועים אין צניחות FPS בקרבות והכל טוב ויפה.

מה שכן יש, זה כל פרק זמן רנדומלי, האטה של המשחק (כולו! אפילו אם אני לוחץ ESC לוקח לתפריט שעה לעלות) לקצב איטי פי שניים לבערך חצי דקה (בגדול, הזמן הוא רנדומלי), ואז לפתע המשחק "משתחרר" והכל חוזר להיות מהיר.

אני מדגיש שוב, אין שום קשר לגרפיקה עצמה ולעומס על המערכת, ההאטה יכולה לבוא אפילו כשאני בוהה באזור "חשוך". ממש מוזר לי הקטע הזה, אני לא מזהה שום התחממות של שום רכיב, מה גם שאפשרות ה Throttle אצלי בכלל לא מותקנת.

המפרט בצד, וכל הדרייברים מעודכנים. הבעיה הופיעה גם בדמו.

עוד מישהו נתקל בתופעה ויש לו פתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני איתו כבר שנה וחצי, עברתי איתו הרבה, החל מ FarCry Doom3 F.E.A.R ועד S.T.A.L.K.E.R, ולא נתקלתי באף בעיה מיוחדת...

יכול להיות ש C&C מאמץ את המעבד יותר מ כל אלה ^^^^!? מוזר... אני אעשה לו בכל אופן בדיקת מאמץ ייעודית לראות מה המצב.

תודה איש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרד של חמישה עמודים ולא הזכרתם שהבחורה שמחלקת משימות לGDI זו הרופאה הכוסית מהאוס ??? מה קורה לכם אנשים ???

דיי מעצבנת אותי תאמת, הייתי מעדיף את Grace Park....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...