Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי

AtR

Recommended Posts

• תגובות 425
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברה יש לי בעייה מוזרה, לפעמים בעיקר כשיש המוווווון יחידות על המסך, המשחק קורס לו לשולחן העבודה עם הודעת DX מוזרה וארוכה... קרה למישהו ?

לי ואז פאקין צריך לעשות ריסט למחשב :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו כולכם איך לעבור את המשימה בקרואטיה:

אתם מקבלים בסיס חצי מת וצריכים להביא איזה תגבורת מסכנה נכון? יופי, תגנו על הבסיס שנותנים לכם וכשאומרים שהתגבורת מגיעה תקחו כוח של טנקים ונגמשים(שימו בהם חיילים שמשגרים טילים - זה חשוב להמשך!) הכוח צריך להיות מינימום 5 טנקים(רגילים ונגמשים) מומלץ להגיע לנגמש עם חיילים משגרי טילים ברמה של כוכב - כלי חזק מאוד.

אחרי שיש לכם את היחידה הזאת פשוט קחו אותה ולכו לתגבורת(לעבור דרך הגשר כמה שיותר קרוב לנהר, בדרך צריך להרוס כמה בניינים שחיילים של הNOD מתבצרים בהם), אישית אני לא הצלחתי לשמור שהם לא יהרסו את הבסיס הישן (זה משימת בונוס).

אחרי שאתם מגיעים לתגבורת תשאיר על הרכב של המפקדה 2 נגמשים(שקיבלתם בתגבורת) כי הNOD שולחים עליו מתאבדים. קחו את שאר הטנקים(היחידת "חילוץ" שהזכרתי למעלה ומה שקיבלתם בתגבורת) וצאו להשמיד את הבסיס מצד שמאל למטה(זה ששולח חיילים כל חצי שנייה).

בחלק הבא אתם תראו שהבסיס הישן שלכם(שבשיטה הזאת יהרס לכם לגמרי ולא ישאר ממנו כלום אבל זאת משימת בונוס, אין מה לעשות) פשוט מפוצץ בכוחות של NOD, עכשיו מגיע תורו של הנגמש עם החיילים משגרי הטילים(חובה שיהיה ברמת הכי גבוהה - כוכב!) אתם מעבירים את כל הטנקים את הגשר ואז עם הנגמש "מסתתרים" מאחורי החומות של הבסיס וכל פעם נוסעים לאחד הפתחים בחומה - מפציצים איזה טנק\מסוק\הורגים כמה חיילים ושוב חוזרים מאחורי החומה - השיטה הזאת זה כדי שכל הצבא של הנוד לא יצא על הכוח שלכם ויחסל אותו. אחרי כמה תקיפות כאלה אתם תראו שהנוד פשוט בורחים מהבסיס שלכם!!!!

אחרי זה תקימו בסיס ותשתמשו באסטרטגיה שתמיד עובדת -> 10-12 ממוטות משופרות(RailGun) ישמידו לכם כל בסיס בקלות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה ההודעה.. האם גרסאת ישנה יכולה לגרום לדבר ?

גם לי יש הודעה דומה, אין לי מושג איזה כרטיס מסך יש לך וגרסאת דריברים, לי יש R9550 ואומגה 3.2.291, אני אנסה לשדרג גרסא ולבדוק

בכל מקרה, ממה שראיתי בהודעה שלך כתוב שנגמר הזיכרון (שורה ראשונה), זאת כנראה הבעיה שלך :-\

אחרי העידכון, נראה לי זה הסתדר. תעדכן גם אתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף זה נחת לידיים שלי! :D

גירסת האספנים של CNC3, רכשתי אותה היום בבוקר ב-269 שקלים (בינתיים הרכישה מצדיקה את עצמה).

שיחקתי כבר ב-3 שלבים עם ה-GDI.

דרך אגב, המשחק פועל על Ultra High עם AA הכי גבוה עם המפרט שלי.

6681771.jpg

הרקע שאתם רואים הוא זה שאהבתי יותר מרקעי הבונוס.

וכמובן שאני ברוח שיתופית של חג...

להורדת הרקע שבתמונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...