המלצה לספק כוח למערכת הבאה. - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לספק כוח למערכת הבאה.

Tomersoni

Recommended Posts

לא מצווינת ההגבלה הכללית של מסילות ה-12V ב-TRT ולכן קשה לדעת.

ה-FSP 350GLN איכותי יותר ושקט יותר זה בטוח.

בכל מקרה,הספק יחזיק אבל קח בחשבון שזה יהיה לו קצת קשה ואולי הוא ירעיש קצת יותר.

אני מציע לך לנסות ולראות איך הוא מסתדר עם העניין ואז להחליט.

ל HEC 400 TR-TF (המכונה בארץ משום מה TRT) יש 29A משולבים במסילות ה12V שלו.

ל FSP 350GLN אני לא יודע את המספר המדוייק (לא הצלחתי למצוא), אבל במקרה הטוב זה 25A.

לHEC הזה יש את אותו זרם במסילות ה12V כמו לnoisetaker 420W (אם כי הוא רועש יותר) ובאמפר אחד פחות מהליברטי 400.

הוא יחזיק את המערכת לגמרי בקלות וללא שום קושי. אם היופי והמודולריות לא מעניינים אותך, חבל על הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את ההגבלה על מסילות 12V? כי הוא ממש לא נותן 29A בהן..

צריכים לראות מהי ההגבלה.

לליברטי 400 אם אני לא טועה יש 20A בכל מסילה אז זה אומר שיש לו 40A סה"כ? וודאי שלא,מאחר ויש הגבלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את ההגבלה על מסילות 12V? כי הוא ממש לא נותן 29A בהן..

צריכים לראות מהי ההגבלה.

לליברטי 400 אם אני לא טועה יש 20A בכל מסילה אז זה אומר שיש לו 40A סה"כ? וודאי שלא,מאחר ויש הגבלה.

קודם כל צריך להבדיל. לליברטי יש בעצם אחת שיכולה לתת 30A. היא מחולקת וירטואלית לשתי מסילות שיכולות לתת עד 19A כל אחת. למעשה אם לא היה OCP, לא היתה הגבלה על מה שכל אחת יכולה לתת (חוץ מההגבלה של שתי מסילות ביחד לא יותר מ30A), אבל תקן ATX 12V 2 מחייב הגבלה על כל מסילה, גם אם היא וירטואלית לחלוטין.

לHEC 400 TR-TF שתי מסילות עצמאיות לחלוטין. אחת נותנת עד 14A והשנייה נותנת עד 15A. ההגבלה המשולבת היא 29A (כלומר, אין הגבלה משולבת). לקח לי בזמנו המון זמן למצוא את הנתון הזה, נברתי בדפי מפרט ובסוף מצאתי את הנתון הזה בעזרת שירותי התרגום מסינית של גוגל. יש הרבה ספקים שבהם אין הגבלה משולבת, זה אחד מהם.[br]פורסם בתאריך: 28.03.2007 בשעה 17:34:56

http://www.hec-group.com.tw/model.php?category=psu&sub_category=atx_12v&ver=v22&model=tr-tf
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...