GTA IV הדיון הרשמי - תאריך יציאה 16.10.07 לPS3 וXBOX - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA IV הדיון הרשמי - תאריך יציאה 16.10.07 לPS3 וXBOX

balash-

Recommended Posts

• תגובות 225
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ראיתי עכשיו תסירטון בHD ואני חייב להגיד *חבל על הזמן* ;D

הגרפיקה שלו משהו משהו בטוח יהיה אפשר להגיע איתו לרזולוציות מטורפות שזה בטוח יצרוך כרטיס מסך חזק כמו GTS GTX +

חבל שלא עשו במישחק תכונה שאפשר לשנות תפרצוף של הבנאדם על פי דעת המישתמש. אולי זה יהיה בGTA הבא. :)

חוץ מיזה הכל ניראה ראליסטי אמיתי נראה מצויין עוד ידברו עליו הרבה השנה.

ליראות את הסירטון זה כמו ליראות גמר גביע במונדיאל!

שמעו ציפינו לעתיד אז זה העתיד והGTA רק ישתפר משנה לשנה.

ומה שצפיתי שיהיה פרסומות אז הנה קבלתם חח בטוח משלמים להם על פירסומות במישחק :lol:

שיהיה לכולם יום שישי מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שהיה בSA מבחינת מוטוריקה ואווירונאוטיקה צפוי להיות גם בGTA IV... אז סביר להניח שJETPACK בטוח יהיה... מה שבאמת מעניין ואני כבר לא יכול לחכות זה אם יהיה מטוס קרב... אמיתי.. חחח לא JET כזה כמו הליקופטר מעפאן כזה כמו בSA שנאתי אותו... איזה כיף זה אם אתם יכול לטוס במהירות ולחצות את כל העיר בפחות מ10 שניות! זה באמת יהיה מדהים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שלא יהיה מטוס קרב..לא אחד שחוצה את העיר ב-10 שניות אבל אחד מהיר... :P

חוץ מזה אני מקווה שזה מדינת ניו יורק(לא חייב את כולה,למרות שמבחינתי אפשר)אבל לא רק את העיר ניו יורק..

אני עדין המום מהגרפיקה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם מתלהבים מהגרפיקה......אבל שכחתם שמה שעשה את עד עכשיו זה היה המשחקיות ,החופש והכיף שבמשחק!!!

אני מקווה שהגרפיקה לא באה על חשבון ההנעה של המחשק כמו שקורה ברוב המשחקים של היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם מתלהבים מהגרפיקה......אבל שכחתם שמה שעשה את עד עכשיו זה היה המשחקיות ,החופש והכיף שבמשחק!!!

אני מקווה שהגרפיקה לא באה על חשבון ההנעה של המחשק כמו שקורה ברוב המשחקים של היום.

אבל מה שלא עשה את זה הגראפיקה :-\

לדעתי,ההנאה במשחק תעלה כיפליים. רק מלראות את הגראפיקה של המשחק נותן לי מין "הנאה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הGTA האחרון היה טוב מאוד(אני לא מדבר על המשחקי צד לPSP )

אבל אני חושב שיש יותר מידי היפ ולא בטוח שהיפ יצדיק את עצמו

בכלל לבחור מאפיונר רוסי כדמות הראשית לא ניראה לי מעניין

הייתי מעדיף איזה איטלקי מסיציליה בשנות ה30-60 (שיהיה שינוי בתקופות והרבה דברים ישתנו במשחקיות גרפיקה וכו בין התקופות)

בקיצור משחק שיחכה טוב תסרטים של הסנדק בניגוד למשחק הסנדק שהיה בינוני על הPS2

וגרוע על הPC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הGTA האחרון היה טוב מאוד(אני לא מדבר על המשחקי צד לPSP )

אבל אני חושב שיש יותר מידי היפ ולא בטוח שהיפ יצדיק את עצמו

בכלל לבחור מאפיונר רוסי כדמות הראשית לא ניראה לי מעניין

הייתי מעדיף איזה איטלקי מסיציליה בשנות ה30-60 (שיהיה שינוי בתקופות והרבה דברים ישתנו במשחקיות גרפיקה וכו בין התקופות)

בקיצור משחק שיחכה טוב תסרטים של הסנדק בניגוד למשחק הסנדק שהיה בינוני על הPS2

וגרוע על הPC

סעמק!,איזה מציק אמל'ה תגיד כל דבר שהרוב אוהב אז תחליט להיות אנטי?אתה אוהב להיות מוזר?!?! :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...