צריך המלצה למסך CRT 19inch תקציב עד 2000ש"ח - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למסך CRT 19inch תקציב עד 2000ש"ח

coorva

Recommended Posts

ל- subarel. יש לי את המסך של שציינת והוא באמת פצצה אבל הוא אצלי כ-8 שנים וסופו קרב. בשביל לקנות LCD טוב כמו למשל

LCD NEC 1990 SXI 19inch צריך לפרק כמעט 4000 ש"ח וזה לא אפשרי מבחינתי.

LCD ב-4000 ש"ח??!! :screwy: :screwy:

סתם ביזבוז כסף...

לא מספיק LCD ב-2000 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם MAG היו שמים שפורפרות של חברה איכותית, סמסונג אם אני זוכר נכון. היום הם שמים שפורפרות של.. שקר כלשהו.. וככה זה נראה..

אתה מתכוון שמאג היו שמים את הטכנולוגיה של סוני טריניטרון (כמו במסכי SONY WEGA), מה לעשות שסוני יצאה מעסק ה CRT וחיסלה את הטכנולוגיה, אז מאג היו צריכים ללכת על משהו אחר...

המסכים מבחינת איכות היו מעולים (גם מבחינת איכות תמונה וגם מבחינת אמינות), הבעיה היחידה שלהם היתה שהתמונה היתה יחסית שחורה....

היום אתה קונה מסך LCD 19" איכותי מאוד ב2000 שקל

למשל ה Viewsonic VP930

וה 971P

איכותי מאוד ? למסך אחד יש בעיות קורונה ולמסך שני יש מריחות מטורפות במשחקים... אני מניח שב CRT זול יותר אין את הבעיות האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין מחכה שמשהו ישים פה מסך יותר טוב מה-G90F :sleep:

והבנאדם ביקש CRT, תפסיקו לזרוק לו LCD ... אם הוא לא שם לפחות 2500ש"ח על LCD - חבל על הזמן שלו. מי שלא הבין את זה - כנראה לא מבין מספיק בכדי להמליץ פה על מסכים.

ד"א, אני עם MAG 996PF CRT כבר המון שנים - הוא עבר איזה 3 או 4 מחשבים... נכון זה לא מסך מי יודע מה, אבל עד היום לא ראיתי LCD שנותן ביצועים טובים יותר, ולמען האמת גם לא נראה כאלה עד הטכנולוגיה הבאה.. אני מבין לגמרי את פותח התרד. הדבר היחיד שהוא צריך זה G90F !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- syndromE עושה רושם שאני באמת ירכוש את ה- G90F . הדבר היחיד שמבאס אותי זה ההמרה מאנלוגי. לדעתך כדאי להשקיע בכבל איכותי או להסתפק בכבל שמגיע עם המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת המרה מאנלוגי?

המסך בא עם connector אנלוגי (VGA רגיל) .

מהכרטיס מסך או שיש לך יציאה VGA ואז אתה מחבר בכבל רגיל, או שיש יציאה DVI ואתה ממיר אותה ל-VGA... לא נראה לי שיש לך ברירה אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...