מפרט לחבר ב3K-3.5K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לחבר ב3K-3.5K

eli33

Recommended Posts

אני ממליץ על מקלדת מיקרוסופט מולטימדיה, אני ממליץ עליה כי אני משתמש אך ורק בה (ב 2 מחשבים שיש אצלי בבית ובעוד מחשבים אצל חברים)... מקלדת שברגע שאתה איתה שנה אתה לא יכול להיפרד... פשוטה עם קיצורים מעולים (מחשבון, וליום,מיוט,אינטרנט,התנתקות מוינדוס, מסמכים שלי, תוכנת המדיה העיקרית(WINDOWS MEDIA PLAYER ברירת מחדל) אצלי ווינאמפ, מצב שינה. למקלדת יש 2 שימושים לכל מקש F אחד... השימושים הם לתוכנות עריכה ומעבדי תמלילים כמו WORD POWERPOINT EXCELL PHOTOSHOP וכו' (בין הקיצורים: NEW,OPEN...,REDO,UNDO ועוד)

כל זה עולה 90 שח! חולה על התחת של המקלדת הזאת! (צטטו חופשי חיחיחיחי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ על מקלדת מיקרוסופט מולטימדיה, אני ממליץ עליה כי אני משתמש אך ורק בה (ב 2 מחשבים שיש אצלי בבית ובעוד מחשבים אצל חברים)... מקלדת שברגע שאתה איתה שנה אתה לא יכול להיפרד... פשוטה עם קיצורים מעולים (מחשבון, וליום,מיוט,אינטרנט,התנתקות מוינדוס, מסמכים שלי, תוכנת המדיה העיקרית(WINDOWS MEDIA PLAYER ברירת מחדל) אצלי ווינאמפ, מצב שינה. למקלדת יש 2 שימושים לכל מקש F אחד... השימושים הם לתוכנות עריכה ומעבדי תמלילים כמו WORD POWERPOINT EXCELL PHOTOSHOP וכו' (בין הקיצורים: NEW,OPEN...,REDO,UNDO ועוד)

כל זה עולה 90 שח! חולה על התחת של המקלדת הזאת! (צטטו חופשי חיחיחיחי)

מה שאמרת יש לי גם במקלדת של לוגיטק ואני גם מאוד מרוצה ויש לי איזה מליון קיצורים הבעיה שאני אל משתמש בהם כי זה הכל חרטה אם אני רוצה לפתוח נגיד תוכנה אז אני פשוט עושה קיצור בשולחן עבודה או התחל תוכנית...וכו'..(מה שבדרך כלל אני לא עושה כי כבר יש קיצורים להכל על השולחן עבודה.)

אבל מה שאמרת שזה 90 ש"ח נשמע באמת זול..יש לך אולי שם מדוייק לדגם של המקלדת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שבדר"כ לא משתמשים בזה... אבל פה אי אפשר שלא להשתמש פשוט אין מלא כפתורים יש כולה 15 בערך ששש מהם מרוכזים באמצע ואחראים על המדיה וזה.... השם של המקלדת זה MULTIMEDIA KEYBOARD...... אין יותר מדי מה לחפש למייקרוסופט אין 800 שמות ג'נריים כאלה מעפאנים יש לה בדיוק 2 וחצי מקלדות חחחח חברת חומרה עלובה כזאת... המקלדת הזאת זה הדבר הטוב היחידי בחומרה של מייקרוסופט לדעתי... פשוט התמכרתי אליה חחח לא יכול לשחק משחקים על מקלדת אחרת... וזה ממש לא רע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אחי .

אני פשוט מחפש משהו זול וטוב

זה לא בעיה אח"כ להתרגל למקלדת

תודה :xyxthumbs:

אפשר בכל זאת הצעה מזיגזג

פשוט אני מעדיף אותם בגלל השירות וגם בגלל שהם קרובים יותר.

תודה לכולם ..ובמיוחד לירין :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תקנה בזיגזג תקבל מפרט הרבה פחות טוב...

המעבד הזה עולה במחיר הזה רק ב IQPC.

בשאר החנויות הוא עולה בערך 400 שקל יותר... וגם שאר הרכיבים עלו יותר אני חושב.

וב IQPC יש שירות מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

balash-תפסת אותי אחי ;)

ירין שוב תודה אני אדבר עם בן דוד שלי נראה בדיוק אם מפריע לו המיקום של החנות אם לא , מה טוב.

אם כן אני אחזור לכאן , מה לעשות , לא קונה בלי אישור מכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...