מעוניין לקנות XBOX360 עם ציוד הקפי... צריך המלצות\הצעות - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות XBOX360 עם ציוד הקפי... צריך המלצות\הצעות

Sting

Recommended Posts

שלום. אז ככה,לאח שלי יש בר מצווה וחשבתי לקנות לו XBOX360 מאחר וזו הקונסולה הכי כדאית היום (עדיין, נכון ?) אני לא ממש מתמצא בכל רזי הקונסולה

ולכן היתי מועניין שתמליצו לי על מקום קנייה (רצוי עם אחריות) וציוד הקפי הכרחי כגון ג'ויסטיק נוסף ,כרטיס וכל מה שאצטרך על מנת להוציא את המיטב ממנה

לגבי מסך , יש לנו כרגע טלוויזה פשוטה 21' :-\ ומסך מחשב LCD 17' VP171B עם חיבור DVI שמסוגל להציג איכות HD720P כך שהאם תהיה לי אפשרות להשתמש בו ? לאיזה מתאם אני יהיה זקוק והאם הוא מסופק בחבילה ? (אני מקווה שבעתיד נקנה טלוויזית HD מלא נחמדה כשמחירים יהיו יותר שפויים)

על איזה חנויות אתם ממליצים אשר מספקות אחריות ואת כל הציוד והתמיכה מסביב ? האם שווה לקנות יד שנייה ?

מה בנוגע לבעיות ידועות ? שמעתי שישנה בעיה ידועה של חום ופתרונות ?

איזה גירסה עדיפה PAL או NTSC ?

כמו כן כל מה שנראה לכם שאני אמור לדעת על הקונסולה הזו

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחר וזו הקונסולה הכי כדאית היום (עדיין, נכון ?)

1-איזה סוגי משחקים אתה אוהב ?

2-יש לך מחשב חזק?

ובעניין טלוויזה אני אישית לא הייתי קונה 360 בלי טלוויזה איכותית

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=245545.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני בעיקרון אוהב יותר משחקי אסטרטגיה וFPS שזה הצד החזק של המחשב אבל כמו שאמרתי זה לא בשבילי

2.זו לא הנקודה , לי יש את המחשב שלי שהוא לא כלכך חלש אבל כבר לא סוף הדרך ולאח שלי יש מחשב דיי ישן כבר (P4-2k with GF4ti42)

בעיניין הטלוויזיה אני מעדיף לקנות משהוא שישאר לעוד הרבה זמן ולא PS2 שעוד חצי שנה תהיה אנטיקה... מקסימום יש את המסך של המחשב שאמור לספק את האיכות למעט הגודל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EvilSt!ng אני שאלתי תשאלות בגלל 2 סיבות

1-הרבה מהמשחקים הטובים ל360 יוצאים ויצאו למחשב

ולמחשב יצא גם שרות הLIVE וכבר עכשיו אפשר לקנות למחשב ידית של 360 שמתאימה להרבה משחקים

2- רוב משחקי ה360 הטובים הם משחקי אקשן

בין אם זה FPS כמו GOW ובין אם זה RPG אקשן כמו אובוויליון

אומנם יצאו גם משחקים אחרים אבל היתמקדות כרגע של ה360 זה במשחקי אקשן ובמיוחד במולטיפליר

ככה שאם הייתה אומר פלטפורמות\RPG יפנים\וכו הייתי ממליץ על הWII

בעניין אסטרטגיה לאף קונסולה אין הרבה משחקי אסטרטגיה ל360 יצא CNC ומשחק מבוסס על הלו

ולWII יש 2 סדרות של אסטרטגיה בתורות אבל זה רחוק מהכמות והנוחות המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, אל תטעה אנשים בבקשה.

מספר משחקים גדולים יצאו למחשב, גם בגלל שמיקרוסופט רוצה לסחוט עוד כסף מהמשחק וגם בגלל שהיא לא רוצה שהמחשב ימות כפלטפורמת משחקים, אבל חשוב מאוד לציין שעד שהמשחקים יגיעו למחשב הם כבר ממש לא יהוו משחק טוב וחדשני (לדוגמא, הלו 2 שעוד מעט מגיע למחשב שנתיים אחרי שהוא יצא לאיקס בוקס והיה משחק פורץ דרך)

לXBOX360 יש המון משחקי FPS כי זה הז'אנר המועדף ביותר בעולם וזה עובדה. אז כל עוד אנשים אוהבים לשחק בז'אנר הזה אז יהיו עוד משחקים כאלה.

דבר נוסף, XBOX360 מגוונת את ספריית המשחקים שלה עם משחקים מכל הז'אנרים: אסטרטגיה, RPG, מירוצים, סמולטורים ועוד ועוד...

מבחינת אסטרטגיה, השנה צריכים לצאת wars וגם c&c שהם אומרים להיות משחקים פורצי דרך בתחום האסטרטגיה בקונסולות. וכמובן שאם הם יצליחו אז כנראה שיהיו עוד הרבה משחקי אסטרטגיה שיצוצו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, אל תטעה אנשים בבקשה.
מספר משחקים גדולים יצאו למחשב, גם בגלל שמיקרוסופט רוצה לסחוט עוד כסף מהמשחק וגם בגלל שהיא לא רוצה שהמחשב ימות כפלטפורמת משחקים

אתה אומר שהרבה משחקי 360 מגעים גם למחשב ואז אומר שאני מטעה אנשים? :bash: :bash: :bash:

מבחינת אסטרטגיה, השנה צריכים לצאת wars וגם c&c שהם אומרים להיות משחקים פורצי דרך בתחום האסטרטגיה בקונסולות. וכמובן שאם הם יצליחו אז כנראה שיהיו עוד הרבה משחקי אסטרטגיה שיצוצו

הזכרתי את 2 המשחקים וCNC מגיעה גם למחשב

לWII גם יש משחקי אסטרטגיה-אומנם בתורות -בפיתוח אבל בתחום הזה המחשב לוקח

בנוגע ל360 אחד מהדברים הטובים בו שזה שרות הLIVE מגיעה למחשב בקרוב

ככה שלמי שיש מחשב חזק יש פחות סיבות לקנות 360

ובעניין המשחקים שיצאו כבר למחשב

The Elder Scrolls IV: Oblivion קיבל ציון הכי גבוה ל360 מגימספוט והוא יצא למחשב בערך באותו זמן שיצא ל360

Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter יצא למחשב

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas יצא למחשב

GRAW2

F.E.A.R.

Gears of War כניראה יצא בעתיד

ומשחקים כמו אנריל הבא \

DIRT

סגה ראלי

DMC4 ועוד מתוכננים גם לPC

ותבין אם המחירים של ה360 +משחקים היו כמו בארצות הברית זה לא היה נורא

אבל בארץ משחקי הרבה יותר זולים והאפרש בין חזק ל360 פרימיום לא כזה גדול בארץ

ככה שאני לא רואה מספיק סיבות לקנות 360 בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני לא יקנה PS3 כי אין לי 400 שקל להוציא על כל משחק, כנ"ל לגבי ה כרגע ואני לא רוצה לקנות דור קודם כי הדור החדש כבר נכנס

אני אמור לדאוג מאוד בגלל התאימות של ה 360 לטלוויזיות ישנות ? המפתחים הרי אמורים לדעת שאין לכולם כסף לHD42 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינה טכנית הWII משמעותית יותר חזקה מהPS2 אבל גם משמעותית חלשה מה360

בפועל עדיין לא פיתחו משחקים שיראו את זה כי הרוב פותחו על ערכות פיתוח של הקוביה

והWII יצא רק בסוף 2006 ככה שיקח עוד זמן עד שיפתחו משחקים שינצלו באמת תWII חוץ מהשלט החדשני

אבל לפי המחירות ביניים והכרזות של חברות פיתוח אני מעריך שב2008 נתחיל ליראות הרבה משחקים גדולים לWII

ובנתיים יש את זלדה TP שקיבל ציונים מאוד גבוהים ברוב האתרים

וסופר מאריו נייר מגיעה בערך עוד חודש וגם RE חדש יוצא השנה

גם רוקסטר (המפתחת של ) תיתמוך בWII ועוד הרבה חברות גדולות ככה שאם אתה מחפש ממשיך לPS2

לפי דעתי עדיף הWII ולשלב אותו אם מחשב חזק להרבה מהמשחקים שיוצאים גם ל360

וככה לענות מ3 עולמות

1-משחקים בילעדים של נינטנדו

2-משחקים בלעדים לPC

3-חלק מהמשחקים ל360 שיוצאים גם למחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, מכונת המשחקים של אח שלי תהיה הקונסולה הזאת ולא המחשב משום שהמחשב שלו ישן ואני לא מעוניין שהוא יתנחל על שלי לכן אני קונה לו את הקונסולה

מה שגם שהמחשב שלי לא יריץ את כל המשחקים החדשים ולא יהיה לי כסף להשקיע בו משום שיש לי דברים יותר חשובים כעת

מישהו יכול לענות לי על השאלות מהפוסט הראשון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום. אז ככה,לאח שלי יש בר מצווה וחשבתי לקנות לו XBOX360 מאחר וזו הקונסולה הכי כדאית היום (עדיין, נכון ?) אני לא ממש מתמצא בכל רזי הקונסולה

ולכן היתי מועניין שתמליצו לי על מקום קנייה (רצוי עם אחריות) וציוד הקפי הכרחי כגון ג'ויסטיק נוסף ,כרטיס וכל מה שאצטרך על מנת להוציא את המיטב ממנה

לגבי מסך , יש לנו כרגע טלוויזה פשוטה 21' :-\ ומסך מחשב LCD 17' VP171B עם חיבור DVI שמסוגל להציג איכות HD720P כך שהאם תהיה לי אפשרות להשתמש בו ? לאיזה מתאם אני יהיה זקוק והאם הוא מסופק בחבילה ? (אני מקווה שבעתיד נקנה טלוויזית HD מלא נחמדה כשמחירים יהיו יותר שפויים)

על איזה חנויות אתם ממליצים אשר מספקות אחריות ואת כל הציוד והתמיכה מסביב ? האם שווה לקנות יד שנייה ?

מה בנוגע לבעיות ידועות ? שמעתי שישנה בעיה ידועה של חום ופתרונות קירור ?

איזה גירסה עדיפה PAL או NTSC ?

כמו כן כל מה שנראה לכם שאני אמור לדעת על הקונסולה הזו

תודה רבה.

1-תלוי למי כל אחד והעדפות שלו

2-אתה תוכל לחבר למסך או למסך LCD אבל אני לא יודע איזה מתאמים מגעים בקופסה ואיזה לא

3-לא יודע על איזה חנות להמליץ-בארץ כולם יקרות והמכשיר מגיע ביבוא אפור

4-היו הרבה דיווחים על בעיות יתחממות של הקונסולה בהשקה והיו הרבה ש"מתו" אם נורת המוות האדומה

אבל לא שמעתי על הבעיה לאחרונה

5-אתה צריך לגלוש באתרים רצינים כמו גימספוט לדוגמה

וליראות סירטונים ולהחליט מה מתאים לך

אני תמיד בודק את כל הקונסולות ומתעדכן כל הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים קרירין, המסכן ביקש המלצה לאיפה לקנות 360 ושאל שאלה כמעט רטורית במאמר מוסגר והפכת את זה לעוד ויכוח של איזה פלטפורמה יותר טובה למשחקים...

בבקשה דברו לעיניין כדי לא לבלבל את המסכן, הוא צריך לקנות 360 לא לעשות עליה דוקטורת.

לעיניין:

מניסיון אישי

יש לי בבית 360, פלזמה 480P LCD1080P וטלויזית 21" רגילה - על ה21 הרגילה אין בכלל מה לטרוח לחבר אליה את הקונסולה, זה פשוט נראה זוועה, אני, שבעיקר משחק במשחקי מולטיפלייר עם חברים בספליט סקין בכלל לא נוגע בא.

כרגע בקונסולה מחוברת לפלזמה ורואים נהדר, אין טענות, תענוג לשחק.

לעיתים אני עצלן ומעביר את הקונסולה לחדר שינה ל1080P וזה נראה מדהים.

הקיצר, אני לא מחדש שומדבר חוצמה העובדה שהיא נראת זוועה על 21" יותר מאשר PS2 למשל.

בקשר ללחבר את הקונסולה ל17", זה תלוי במסך, אם יש לו גם כניסת DVI וגם VGA אז תוכל פשוט לקנות כבל VGA ולחבר, זה כבל שנע בין 120 שקל ל250.

בקשר לצ'יפ, לא שווה היום לעשות צ'יפ אלא רק לצרוב קושחה, זה עולה כ300 שקל ונותן לך אפשרות לשחק בצרובים, בעתיד הקרוב יהיה צ'יפ נורמאלי שתוכל להריץ עליו גם מדיה סנטר נורמאלי.

איפה לקנות?

שלחתי לך לפרטי חנות שאני ממליץ עליה בחום שמאוד זולה ומאוד מאוד איכותית.

בכל מקרה לך רק על הגרסאת פרמיום.

אאה ובקשר לאם מחשב או 360 -

בסופו של דבר כל המשחקים מגיעים ל360 (צומה אקסלוסיבים של הP3), אם אתה לא משחק כדי שיעמוד לך מהגראפיקה או אין לך 2000 שקל להוציא על מחשב כל שלושה חודשים ה360 מושלמת עבורך, גם במחיר ה"גבוהה" הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה, אם אתה אומר שעל 21' אין על מה לדבר אז זאת תהיה בעיה. כי התיכנון הוא שהקונסולה תהיה בעיקר עליה ולא על מסך המחשב שלי

אם היית אומר לי שלא רואים בשיא האיכות אך עדיין זה נראה בסדר ואפשר לסבול עד שתהיה לנו HD איכותית אז מילא אבל אם זה כך אולי אני ילך בסוף על PS2 :P

ובעתיד הרחוק יותר אולי אני ישקיע כבר בPS3 כשהוא יהיה שווה קנייה

אני צריך לחשוב שנית על כל העיניין הזה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...