כרטיס מסך - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך

שייט לעתיד

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז קח 8800GTS זה עוד ייחזיק הרבה זמן כי הוא תומך ב-DX10 אז זה ייחסית דיי חדש ועד שיצאו משחקים תומכי DX10 גם ייקח זמן, לא הרבה אבל עדיין.

כל עוד יש לך בערך 1800 ש"ח לכרטיס מסך כזה אז הכל מצויין ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשחקים לא עדיף פלייסטיישן ?

זה מטומטם לקנות מחשב בשביל משחקים כבדים , לא ?

לא. יש היום כבר מחשבים שיותר חזקים מסוני 3 שלא נדבר על 2 שהוא בכלל ברמה של ג'יפורס 4 (כ.מ בשקל תשיעים)

אם אתה לא יודע אז לפעמים גם לא כדאי לדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- 3 יש GF 7800gtx..אבל הוא פועל יותר טוב מהכרטיס על המחשב כי מכיוון שזאת קונסולה, המשחק זה הדבר היחידי שרץ, אין ממש ממשק, ולכן הביצועים יותר טובים, אבל עדיין, היום עם המהירות שמוציאים , בכיף אתה עובר את הביצועים של ה- P3 במשחקים, כי הרי יש הרבה יותר חזקים מה-7800gtx

חוץ מזה אל תקנה 7600gt, הוא פשוט חלש משמעותית מה-x1950pro וה-7900gs, תלך על ה-x1950pro, אתה כנראה לא תלך על oc, השאלה היא האם יש לך מספיק טוב בשביל שהמחשב שלך לא יכבה באמצע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- 3 יש GF 7800gtx..אבל הוא פועל יותר טוב מהכרטיס על המחשב כי מכיוון שזאת קונסולה, המשחק זה הדבר היחידי שרץ, אין ממש ממשק, ולכן הביצועים יותר טובים, אבל עדיין, היום עם המהירות שמוציאים , בכיף אתה עובר את הביצועים של ה- P3 במשחקים, כי הרי יש הרבה יותר חזקים מה-7800gtx

חוץ מזה אל תקנה 7600gt, הוא פשוט חלש משמעותית מה-x1950pro וה-7900gs, תלך על ה-x1950pro, אתה כנראה לא תלך על oc, השאלה היא האם יש לך מספיק טוב בשביל שהמחשב שלך לא יכבה באמצע..

אממ ספק כח איך אני בודק מה יש לי?

[br]פורסם בתאריך: 24.03.2007 בשעה 11:37:22

תודה אחי :xyxthumbs:,נראה לי אני ילך על זה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...