מישהו יכול להציע לי מפרט למחשב גיימרים בתקציב 8000-10000 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יכול להציע לי מפרט למחשב גיימרים בתקציב 8000-10000

megatay

Recommended Posts

אני לא בחור של גרפיקה, גרפיקה זה לא הדבר הכי חשוב לי.. אני רוצה שמשחקים יעבדו לי.

אם אני מוריד את המשקל של הכרטיס זה לא אומר שיותר מהר משחקים יתחילו לא לעלות לי??

ואני רוצה יותר גי'גה פנוי, כמה שיותר יותר טוב.. במקום 250 שנה ל320

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ברור, אבל כשהGTS 320 יתיישן, הGTX יילך איתו גם. עדיף לך לקנות מה שטוב לצרכים שלך כרגע, ואח"כ לשדרג.

אוקיי, זה מה שרציתי לשמוע.. אם אתה אומר שהם ילכו ביחד אז סבבה.

בכל אופן itayshar, התכוונתי שככל שהכרטיס מסך יותר גדול, הוא "יחזיק" יותר זמן, ואני לא מדבר על דרישות אופטימליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב חמוד, אתה רוצה מפרט לגיימרים כרגע אין לי בעיה לעשות לך מפרט כזה גם ב5000 שקל... תקשיב טוב - המחשב הקודם שלך נקנה (אם קנית אותו שייצא פנטיום 4...) לפני 6 שנים (! ! ! ) שים לב למפרט הבכלל לא רלוונטי להיום - 40 ג'יגה דיסק קשיח... אם היום תקנה 250 אתה תאכל אותה עוד 4 שנים שתרצה להוריד סרט HD ששוקל איזה 10 ג'יגה אתה מבין...בגלל זה מומלץ לך לקנות מחשב ב6000 אלף ולחכות שנה לקנות כ. מסך נורמלי במחיר של 800 שקל ואז טיפה לשדרג זכרונות ואז דיסק קשיח... !! ! ! ! ! -- ! ! אל תגמור את רבי ! - ! --! -! מה אתה מבלבל תמוח "זה בעיה נפשית שידרוגים" תעשה לי טובה עם כל מה שהולך היום בשוק החומרה אין ברירה או לקנות מחשב ב30K או לשדרג! ! מחשב ב8K נכון לרגע זה בזבוז מוחלט של בערך...אז תעשה מה שאתה רוצה אחי ואם אתה רוצה תגיד לי אני יכין לך בכל זאת מפרט שיספיק לך (לא ליותר משנתיים)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני אמרתי כבר, אני לא בקטע של שדרוגים אני צריך מחשב ל3 שנים בערך וזהו.

לא יודע איך זה אצלך, או בן כמה אתה. אבל כשזה הורים הם אל מבינים מה זה שדרוג, או מה צריך וכל זה. הם יאמרו "אבל רק לפני שנה קנינו מחשב, למה צריך לשדרג" וגם אם אסביר להם הכל, זה לא יקלט.. לא חשוב מה.

בקשתי מפרט ב8000-10000 שקל, זה הכל. תודה שאתם מנסים להתחשב, אבל יש לי את הסיבות שלי.

עריכה: כשאתם אומרים "יספיק לשנתיים" אז אולי כשאני מעלה משחקים על מקסימום... אבל אני לא מבקש את זה.

כשאתם אומרים לי את התוחלת חיים של המחשב תתיחסו להעלת משחקים במינימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אף אחד פה זה לא הנביא אליהו ואף אחד לא יכול להגיד לך מה יהיה עוד שנתיים. אני לא יודע על מה הבלש שם למעלה מבלבל את המוח, לא כל כך הבנתי אותו. לחכות כדי לשדרג דיסק קשיח? :screwy:

אניוואי, אתה יכול לחכות גם עוד 3 שנים, מה זה יעזור? זה לא נגמר. מה שכן אם אתה יכול לחכות קצת פחות מחודש עם הקנייה, מתוכננת ירידת מחירים למעבדים של ב21 לאפריל אם אני לא טועה, שיוריד את המחיר של הE6600 לקצת יותר נגיש. אבל זה כבר שיקול שלך. אפשר בכיף גם לקחת E6300 היום, זה לא מה שיגביל אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מזה שאני חושב שירין צודק החודשיים\חודש האלה מאוד משמעותיים מבחינת ירידת מחירים ותחילת מכירות של טכנ' חדשות כמו לדוגמא הכ. מסך החדש של RADEON - X2900XXX שהם כרטיסים שיותר חזקים מה8800 ומשערים שהם יגיעו עוד חודשיים בערך....קח את זה בחשבון ואם אתה באמת תיקח לעצמך תחודשיים האלה את תחשוב איך לנסות להסביר את עצמך להורים...

ובכל זאת אם אתה לא יכול לחכות לשחק משחקים ברזולוציות מקסימליות ורוצה את זה לפסח הזה עוד... אז אל תתפשר ואל תרד מהמפרט הבא... :

מעבד:

INTEL CORE 2 DUO S775 2.13GHz(E6400) 1066MHz/FSB 2MB - BOX

מחיר: ¤1244

אחריות: ללא הגבלת זמן. אסטרוניקס מקורי.

לוח אם:

GIGABYTE GA-945P-S3

מחיר: ¤527

אחריות: שלוש שנים.

כרטיס מסך:

LEADTEK PCI-EX WINFAST GeForce PX8800GTS TDH 640MB GDDR3 320 BIT TV/O DVI - DX10 - RETAIL

מחיר: ¤2247

דיסק קשיח:

SEAGATE BARRACUDA 750GB 16MB 7200 RPM SATA2 - NCQ - ST3750640AS

מחיר: ¤1514

אחריות: חמש שנים יבואן רשמי.

צורב DVD:

ASUS DVDRW DRW-1814BLT DOUBLE LAYERED X18 - BLACK - SATA - LIGHT SCRIBE

מחיר: ¤261

אחריות: שנתיים יבואן רשמי.

זיכרון:

G.SKILL 2048MB (1024MBX2) DDR2 667 CL5-5-5-15 - F2-5400PHU2-2GBNT

מחיר: ¤717

אחריות: ללא הגבלת זמן.

מארז:

P150 QUIET PC CAES + 430W PSU

מחיר: ¤1040

עכבר:

LOGITECH G7 CORDLESS LASER MOUSE

מחיר: ¤532

מחיר סופי לאחר הנחה: ¤8045

לא נראה לי שאתה מתכנן OC... לכן זיכרון 667 ולוח 945 שבא מחברה מעולה - , כ. מסך מעולה ונכון להיום אני חושב שהוא מאוד מאוד משתלם יחסית לסדרת 8 של ולכרטיסים החזקים הקיימים בשוק.. כמו כן הוא כרטיס DX10 ונכון להיום אני לא חושב שיש עוד משחקים כאלה הם רק עתידיים לבוא עלינו (לטובה) חחח...

זיכרון 2 GB ואם עוד שנתיים (אין לי מושג אם באמת תצטרך את זה) תצטרך לשדרג ל4 ג'יגה אז תוכל לעשות זאת כי הלוח אם תומך עד 4 ג'יגה זיכרון ויש לו 4 מקומות לזכרונות (ש2 מהם כבר תפוסים ע"י ג'יגה אחד לכל אחד) אז רק תצטרך להוסיף עוד 2 סטיקים של ג'יגה כל אחד...

מעבד לדעתי הכי משתלם של אפשר אפילו לדעתי לרדת ל6300 ולחסוך איזה מאה שח....

ובסוף ראית איף פינקתי אותך בעכבר אחושרמוטה... אופטי לוג'יטק מה שתה רוצה חחחחח אחד העכברים.. קצת פרטים על העבר: אתה מקבל 2 בטריות ואתה יכול לטעון אחת בזמן שאתה משתמש בשניה (כי המטען לא צריך תעכבר) , יש לו 2000DPI לדיוק מקסימלי (למרות שיש 2600 נראה לי אבל 2000 זה ממש מדוייק) יש לך אפשרות להחליף רגישות דרך כפתור בעכבר בקיצור עכבר באמת מותרות ורמה אחרת לגמרי! אבל זה כיף עכבר תותח עם מחשב תותח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה אבל למה שמת לו כזה הארד דיסק?

שנה את זה אם כבר ל2 הארד דיסקים של 500 של וזה יוצא 100-150 שקל יותר והוא מקבל 250 גיג'ה יותר והוא יכול לחבר אותם ברייד

בכל אופן 500 גיג'ה זה גם מספיק בשבילו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...